8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها : آیا می دانید زیر کت بلیزر چه بپوشید؟ من شما را تحت پوشش قرار داده ام! همه چیز را در مورد لباس های زیر کت زنانه بیاموزید و ایده های لباس شیک را با همه گزینه های برتر مختلف دریافت کنید کلاژ چهار تصویر از زنی که کت مشکی یا چهارخانه ای با تاپ های مختلف زیر آن پوشیده است.

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

زیر کت بلیزر چه چیزی بپوشیم؟

بلیزرها اصلی ترین اصل مد هستند من کاملاً بلیزرهایی را که دارم به خاطر ست با آنها دوست دارم به همان اندازه که برای یک کار مرتبط با کار، کت مشکی مشکی خود را در آخر هفته بیرون می کشم.

در ست کردن با تاپ های خاص بلیزرها می توانند رسمی و حرفه ای به نظر برسند اما آن‌ها همچنین تاپ‌های فانتزی کمتری را بالا می‌برند تا بتوانید در لباس‌های غیررسمی هم شیک و کنار هم باشید نمی‌توانستم کمد لباس‌ام را بدون کتانی‌ تصور کنم اما می‌دانم که بسیاری از خانم‌ها وقتی صحبت از استایل کردن به آن‌ها می‌شود، دچار مشکل می‌شوند.

در این پست دقیقاً برای خانم هایی که نیاز به ایده های تازه دارند زیر کت بلیزر چه چیزی بپوشم به اشتراک می گذارم. و من لباس‌های بلیزر را گرد هم آورده‌ام.

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

زیر کت بلیزر چه نوع تاپی می پوشید؟

خوشبختانه می‌توانید تاپ‌های مختلفی را زیر یک کت شلوار بپوشید تا آن را بالا یا پایین بپوشانید. در اینجا برخی از بهترین گزینه های برتر برای استایل با کت بلیزر آورده شده است:

پیراهن دکمه دار : یک انتخاب کلاسیک برای زمانی که می خواهید آماده و آراسته به نظر برسید.

ژاکت یقه‌ای : یقه گرد براق و مینیمال است و برای ست عالی است.

تی شرت : پایه ساده و عالی برای پوشیدن زیر کت و شلوار برای ظاهری غیررسمی.
یقه اسکی یقه بلند زیر کت کتانی زیبا به نظر می رسد و ظاهری پیچیده و جلا پیدا می کند.

لباس مجلسی یا بلوز : گزینه ای کلاسیک که حسی نرم و زنانه را به هر لباس کتانی می بخشد.

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

تاپ یا کت و شلوار : برای پوشیدن زیر کت و شلوار عالی است و در زمانی که هوا گرمتر است ظاهری غیر رسمی داشته باشید.

هودی یا ژاکت : اینها حال و هوای رسمی یک بلیزر را متعادل می کنند و کلیت را غیررسمی تر نشان می دهند.

لباس : یک لباس عالی برای پوشیدن با کت بلیزر برای محل کار یا مجالس شیک پوشی.

در ادامه بخوانید تا ببینید که چگونه هر یک از این گزینه‌های برتر را برای الهام بخشیدن به لباس‌های بلیزر خود استایل کنیم.

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

1. پیراهن دکمه دار

زنی که شلوار جین راسته با دکمه سفید پایین و کت شطرنجی کت پوشیده است این ترکیب کژوال هرگز از مد نمی افتد.

در این لباس یک پیراهن کتانی دکمه دار سفید را زیر کت شلوار چهارخانه بزرگ خود قرار دادم. رنگ های خنثی واقعاً به خوبی با هم هماهنگ می شوند و ظاهری تمیز و زیبا به ظاهر کلی می بخشند.

شما می توانید با هر رنگ دکمه ای و همچنین پارچه های مختلف مانند پنبه، کتان، ابریشم یا ساتن ست کنید. فقط مطمئن شوید که یک پیراهن زیر بلیزر انتخاب کنید.

من یک جین راحت‌تر را انتخاب کردم تا ظاهری آراسته و کمتر رسمی داشته باشید اما برای ظاهری حرفه‌ای می‌توانید به راحتی شلوار یا کت و شلوار مناسب بپوشید.

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

2. ژاکت 

زنی با شلوار جین راسته کفش راحتی مشکی، ژاکت خاکستری و کت مشکی  که چگونه یک ژاکت یقه ای زیر یک کت شلوار به نظر می رسد یقه مینیمال با کت بلیزر رقابت نمی کند و هر فرم بدنی را برجسته می کند.

می توانید یک بافتنی سبک انتخاب کنید و آن را در شلوار خود فرو کنید تا ظاهری جذابتر داشته باشید.

8 مورد از بهترین استایل زیر بلیزر برای خانم ها

3. تیشرت 

وقتی در مورد اینکه زیر یک کت زنانه چه بپوشید شک دارید نمی توانید با یک تی شرت ساده اشتباه کنید.

این پایه کمد کپسولی کاملاً رسمی بودن یک کت بلیزر را متعادل می کند تا یک ترکیب معمولی ایجاد کند من با کت مشکی ظاهر را مینیمال نگه داشتم و با یک کمربند مشکی و کت باله شانل مشکی اکسسوری کردم.

رنگ سفید یک انتخاب درست است اما هر رنگ خنثی یا سایه‌ای زیر کت بلیزر عالی به نظر می‌رسد و برای ظاهری جذاب، استایل گرافیکی را امتحان کنید!

تیشرت 

4. یقه اسکی

اگر هدف شما این است که منحصر به فرد به نظر برسید و حال و هوای کلاسیک را در خود ایجاد کنید یک  یقه اسکی زیر کت خود را انتخاب کنید.

شما می توانید این لباس را در زمستان به خوبی بپوشید یک یقه اسکی ضخیم و دنج مانند یقه‌ای که من پوشیده‌ام بافت می‌افزاید و برای روزهای سرد عالی است همچنین می توانید یقه اسکی مناسب یا پارچه ای سبک وزن را زیر کت کتانی بپوشید.

یقه اسکی

5. لباس مجلسی یا بلوز

یک لباس مجلسی یا بلوز زنانه یکی دیگر از انتخاب های عالی برای پوشیدن زیر کت است این تاپ های شیک به لطافت ظاهر مردانه یک بلیزر ساختار یافته کمک می کند.

در این لباس‌ها من یک کت مشکی را با یک لباس مجلسی بافتنی ست کرده‌ام تا ظاهری در شب داشته باشید.

برای اینکه این لباس دخترانه تر شود می توانید یک لباس مجلسی توری یا ابریشمی بپوشید یا برای پوشش بیشتر با بلوز همراه شوید.

لباس مجلسی یا بلوز

6. تاپ یا بادی

یکی از تاپ های مورد علاقه من برای پوشیدن زیر کت بلیزر یک تاپ معمولی مانند مدل بالا است یک تاپ ساده و معمولی به زیبایی با یک بلیزر مناسب تضاد دارد و بسته به استایل می تواند غیررسمی یا حرفه ای به نظر برسد.

یک گزینه ساده تر پوشیدن کت و شلوار با شلوار جین یا شلوار راست است. در هر صورت، این تاپ های بدون آستین تضمین می شود که ظاهر پیچیده ای داشته باشند.

تاپ یا بادی

7. هودی یا گرمکن

این ترکیب ممکن است اولین فکر شما نباشد اما قرار دادن کت بلیزر روی هودی چیزی است که کارشناسان مد به آن ایمان دارند مجله ووگ می گوید: « نشاندن یک سویشرت زیر کت بلیزر، مزایای لباس های راحت و آرام را با هم ست می کند. شما می توانید به سادگی با ست کت و شلوار بزرگ و اکسسوری  لوکس، سویشرت ها را از بسیار معمولی به فوق العاده شیک تبدیل کنید.

لایه بندی با یک سویشرت حجیم می تواند مشکل باشد بنابراین تقریباً همیشه بهتر است با یک هودی سبک تر یا مناسب تر همراه باشید.

هودی یا گرمکن

8. لباس ساده بپوشید

هر زمان که مطمئن نیستید زیر یک کت زنانه چه چیزی بپوشید، یک لباس را امتحان کنید.

در اینجا من کت مشکی خود را با یک لباس میدی بافتنی آجدار ست کردم طول و پارچه لباس برای موقعیت های کاری یا شیک پوشی مناسب است و در عین حال راحت و جذاب است.

شما همچنین می توانید یک لباس را با یک کت شلوار بزرگ بپوشید یا یک لباس کوتاه را امتحان کنید. فقط مطمئن شوید که کت بلندی را انتخاب کنید که دقیقاً به خط لبه لباس می خورد تا ظاهری مدرن تر داشته باشید.

لباس ساده بپوشید

زیر یک بلیزر کات اوت چه می پوشید؟

به نظر من بهترین گزینه استایل برای یک بلیزر کات اوت این است که جزئیات را با بستن دکمه های کت خود و فقط را نشان دهید.

اگر پوشش بیشتری را ترجیح می دهید می توانید به راحتی یک تاپ توری ، تاپ ، تاپ طرح دار ، بدنه یا تی شرت ساده را زیر یک کت برش دار بپوشید.

همانطور که می بینید گزینه های تاپ بسیار خوبی برای پوشیدن زیر کت بلیزر وجود دارد هنگام انتخاب خود، مناسبت را در نظر بگیرید (کژوال یا لباس مجلسی) و ترکیب رنگ های خنثی (مشکی کتانی مشکی/تاپ سفید، کت شلواری/تاپ مشکی، کت کتانی خاکستری/تاپ عاج و غیره) را برای ظاهری ماندگار انتخاب کنید.

زیر یک بلیزر کات اوت چه می پوشید؟

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *