11 استایل کلاسیک که باید در کمد داشته باشید!

11 استایل کلاسیک که باید در کمد داشته باشید!

11 استایل کلاسیک که باید در کمد داشته باشید! آیا فضای بیشتری در کمد خود نمی خواهید؟ کنجکاو نیست، چه در یک استودیو کوچک در نیویورک زندگی کنید یا یک سه اتاق خوابه در غرب میانه، کمد یک خانم هرگز به اندازه کافی بزرگ به نظر نمی رسد؟

11 استایل کلاسیک که باید در کمد داشته باشید!
داشتن چند لوازم ضروری کمد لباس کلاسیک می تواند به شما کمک کند کمد خود را به حداقل برسانید و در عین حال استایل خود را افزایش دهید.

اما ملزومات اولیه کمد لباس چیست؟ در اینجا 11 مورد ضروری کمد لباس کپسولی کلاسیک من است که باید داشته باشید که استایل روزمره شما را به سادگی شیک می کند.

شما ممکن است به سر کار، باشگاه یا یک مهمانی بروید، این موارد ضروری مد، بهترین انتخاب شما برای هر موقعیتی خواهد بود.

1. تیشرت سفید

هیچ چیز همه کاره تر از تی شرت سفید کلاسیک نیست. می‌توانید آن را برای استفاده‌های روزمره مانند کار کردن یا دویدن به تن کنید می‌توانید آن را زیر کت بلیزر بپوشید تا ظاهری کاملاً حرفه‌ای داشته باشید یا می‌توانید آن را با اکسسوری مورد علاقه‌تان برای یک شب بیرون از شهر چاشنی کنید این واقعاً همان چیزی است که هر کمد لباسی به آن نیاز دارد.

یک تیشرت سفید باکیفیت بهترین کمد لباس کلاسیک ضروری است زیرا برای مدت طولانی قابل استفاده خواهد بود و شکل خود را از دست نمی دهد.

11 استایل کلاسیک که باید در کمد داشته باشید!

2. کت جین

ژاکت های ساده ترین لایه لایه ای هستند که می توانید هنگام خروج از در بگیرید آنها با هر لباسی ست می شوند و در هر فصل به زیبایی عمل می کنند در زمستان گرم و در تابستان خنک.

آیا تا به حال متوجه شده اید که کت جین شما با شما رشد می کند؟ بیشتر ژاکت های جین گشاد و راحت هستند و ظاهری زیبا و معمولی ایجاد می کنند.

بعلاوه جین پارچه ای محکم است بنابراین به عنوان یک شریک مسافرتی برای سفر  یا در سراسر شهر عالی است مناسب فقط برای ماجراجوترین و مستقل ترین خانم ها!

11 استایل کلاسیک که باید در کمد داشته باشید!

3. گوشواره حلقه ای

گوشواره های حلقه ای جزء اصلی بوده اند اکسسوری برای تقریبا یک قرن، اما سبک آنها در طول دهه ها تکامل یافته است حلقه‌ها یکی از روش‌های اساسی هستند که می‌توانند ظاهر یک لباس را کاملاً تغییر دهند. این تکه‌های ساده یک تی‌شرت ساده و شلوار جین را به مجموعه‌ای آراسته و مناسب برای هر موقعیتی تبدیل می‌کنند.

طلا و نقره همیشه مد خواهند بود فرقی نمی‌کند به سبک قدیمی یا هندسی مدرن بروید یک فلز با کیفیت می‌تواند زیبایی شما را به روز کند.

توصیه می‌کنیم یک جفت حلقه طلایی و یکی نقره‌ای داشته باشید که وقتی می‌خواهید هر لباسی را ست کنید می‌تواند مورد استفاده شما باشد.

11 استایل کلاسیک که باید در کمد داشته باشید!

4. لباس مشکی یا سفید

آیا می خواهید استایل کلاسیک داشته باشید ؟ لباس مشکی به طور کلاسیک ساده است و هر تیپ اندامی را جذاب می کند. این یکی از اولین لوازم ضروری کمد لباس به سبک کلاسیک است که باید روی آن سرمایه گذاری کنید!  مشکی به لطف ظرافت بی دردسرش هرگز از مد نمی افتد.

نکته سفر: همیشه با یک لباس مشکی سفر کنید! همه کاره و آسان است و در عکس های تعطیلات عالی به نظر می رسد.

لباس مشکی یا سفید

5. کفش ها

ما پاهای شما را فراموش نکرده ایم! کفش ها برای بلند کردن و باریک کردن پاهای شما عالی هستند آنها لوازم ضروری کمد لباس برای استایل کلاسیک هستند مهم نیست که در یک جلسه کاری یا شام در شهر شرکت می کنید.مخصوصاً کفش ها را به دلیل راحتی آنها دوست دارم.

کفش ها

6. جین تیره

ترندهای جین همیشه در حال تغییر هستند: شلوارهای جین ساده می‌آیند و می‌روند و شلوار جین زاپدار ، بیرون می‌آیند و دوباره از مد خارج می‌شوند. اما جین تیره همیشه جزء اصلی در دنیای جین باقی مانده است.

جین تیره

چه لباس جین برای شما مناسب است؟

در صورت امکان جین تیره متوسط ​​را انتخاب کنید قد متوسط ​​کمر شما را لاغر می کند و بر باسن تاکید می کند و میانه خوبی بین برش های کمر بلند و پایین است که با فصل می آید و می رود.

نکته تناسب اندام: مطمئن نیستید که شلوار جین شما مناسب است؟ آنها باید روی باسن شما بدون کمربند احساس راحتی کنند و شما باید بتوانید حدود 1 سانت پارچه را در دو طرف ران فشار دهید.

7. ژاکت کشمیری

ژاکت کشمیری یکی از با ارزش ترین پارچه هایی است که می توانید در کمد خود داشته باشید این از نرم ترین نوع پشم ساخته شده است و آن را به یکی از لوکس ترین لوازم ضروری کمد لباس در این لیست تبدیل می کند.

می گویند لباس خانم را می سازد. اگر می خواهید احساس قدرتمندی و اعتماد به نفس داشته باشید، باید لباسی زیبا بپوشید انداختن یک ژاکت کشمیری نرم روحیه شما را درخشان می کند و شما را در ذهنیتی ثروتمند و جاه طلبانه قرار می دهد.

به علاوه، کشمیری یکی از گرم ترین پارچه ها است. آنقدر ضخیم است که حتی در سخت ترین آب و هوا از شما در برابر سرما محافظت می کند، اما به اندازه کافی سبک است که بزرگ به نظر نخواهید رسید یا احساس نمی کنید.

نکته رنگ: رنگ خنثی را انتخاب کنید که بتوانید آن را روی هر لباس یا بلوزی ست کنید تا زیبایی گرم و لوکسی داشته باشید.

ژاکت کشمیری

8. لباس راه راه

لباس راه راه یک کمد لباس کلاسیک ضروری است که به اندازه کت جین یا لباس مشکی ست میشود. آنها یک الگوی خنثی هستند که به خوبی با سایر طرح ها ست می شوند. راه راه ها می توانند ظاهری جذاب یا باکلاس ایجاد کنند.

یک پیراهن راه راه با رنگ های خنثی مانند بژ، سفید و مشکی انتخاب کنید که با هر شلواری (از جمله جین تیره) به خوبی ست میشود.

لباس راه راه

آیا راه راه های افقی شما را درشت نشان می دهند؟

گاهی. بسیاری از نوارهای افقی نازک می توانند شما را درشت نشان دهند، زیرا چشم را در سراسر بدن شما می کشانند. اما راه راه های ضخیم و پررنگ ندام اضافه نمی کنند حتی می توانند شما را لاغرتر نشان دهند!

9. کت ترنچ 

کت ترنچ یک اصل شیک است همیشه جذاب به نظر می رسد چه روی شلوار جین انداخته شود چه ماکسی یا یک جفت کفش.

چگونه کت مناسب برای کمد خود انتخاب می کنید؟

به طول، دکمه ها و یقه دقت کنید. اینها جنبه های اساسی یک کت ترنچ است که ظاهر آن را تعیین می کند در اطراف جستجو کنید کت مناسب برای شما ظاهر می شود!

ما شخصاً یک کت نود  را دوست داریم زیرا هر لباسی را استایل می کند و در زمستان به خوبی کار می کند. نود و رنگ‌های خنثی تمی در میان ملزومات کمد لباس کلاسیک هستند، زیرا می‌توانید به راحتی از طریق دیگر لباس خود، رنگ‌های نود را ست کنید. همچنین ممکن است در گرما تمایلی به پوشیدن کت مشکی نداشته باشید.

10. بلیزر مشکی

بلیزر مشکی یک کمد لباس کلاسیک عالی است که برای جمع کردن لباس شما ضروری است با یک دامن مدادی برای محل کار، یک تاپ و شلوار جین برای خرید، یا یک لباس قرمز برای یک شب در شهر ست کنید.

تناسب اندام: یک بلیزر کلاسیک باید درست بالای کمر شما بیفتد. اما ما همچنین ظاهر یک بلیزر بزرگ را دوست داریم که می تواند بعد جدیدی به ظاهر شما ببخشد.

11. کیف مناسب

کیف فقط یک کمد لباس کلاسیک ضروری نیست بلکه یک اکسسوری ضروری است یک کیف با کیفیت نه تنها فوراً لباس شما را ارتقا می دهد بلکه می تواند زندگی شما را نیز در دسترس تر کند. به‌علاوه، سال‌ها دوام می‌آورد بدون اینکه از مد بیفتد و در هزینه‌های شما صرفه‌جویی در هزینه‌های دیگر کیف‌هایی را که به‌تازگی دور می‌اندازید، حفظ می‌کند.

شما چند تا از این وسایل ضروری کمد لباس دارید؟

وقت آن رسیده است که سبک همیشگی خود را به رخ بکشید این مقاله را با تصویری از خود در استایل کلاسیک مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *