8 رنگ برای ست کردن لباس زنانه در بهار و تابستان

8 رنگ برای ست کردن لباس زنانه در بهار و تابستان : انتخاب رنگ های مناسب و جذاب در فصول مختلف تاثیر روانی مستقیمی بر روحیه افراد دارد از طرفی این دو فصل با ورود زیبایی های طبیعت همراه است و استفاده از رنگ های جذاب لحظات خوشی را برای شما رقم می زند.

بهار و تابستان با شروع گرما همراه می شود که در بیشتر موارد تحمل گرما برای مردم سخت و طاقت فرسا است.

به همین دلیل استفاده از رنگ های تیره در این دو فصل توصیه نمی شود زیرا باعث گرمای بیشتر شما می شود در مقابل استفاده از رنگ های سرد و خنثی گزینه های مناسبی برای استفاده در استایل های بهاری و تابستانی هستند.

8 رنگ برای ست کردن لباس زنانه در بهار و تابستان

8 رنگ برای ست کردن لباس زنانه

صورتی روشن

سال گذشته برندهای مختلف از رنگ صورتی روشن در طراحی های خود استفاده کردند و امسال نیز شاهد استفاده مجدد از این رنگ ها برای فصل های بهار و تابستان هستیم.

همانطور که می دانید رنگ صورتی یکی از رنگ های پرطرفدار سالهاست که استفاده از این رنگ در آیتم های مختلف استایل شما ظاهری جذاب ایجاد می کند.

اگر علاقه ای به پوشیدن لباس های صورتی روشن ندارید می توانید از این رنگ در اکسسوری های خود استفاده کنید به عنوان مثال استفاده از کیف یا کفش صورتی روشن در کنار پیراهن های گلدار ترکیب فوق العاده ای ایجاد می کند.

8 رنگ برای ست کردن لباس زنانه در بهار و تابستان

سبز ارتشی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه شدیدی به استفاده از رنگ های متنوع و ملایم در استایل خود دارید ممکن است از پیشنهاد رنگ صورتی روشن راضی نباشید. به همین منظور رنگ جدیدی را به شما معرفی می کنیم.

سبز کم رنگ ارتشی نماد زیبایی بهار است که در ترکیب با رنگ های شتری و بژ جذابیت منحصر به فردی را در استایل شما ایجاد می کند.

در این مواقع استفاده از انواع اکسسوری های طلایی به کاملتر شدن ترکیب شما کمک می کند. همچنین فراموش نکنید که تنها با خرید این محصول می توانید در فصول دیگر غیر از بهار و تابستان نیز از آن استفاده کنید. پیشنهاد ما برای استفاده از سبز ارتشی در تابستان و بهار، ترکیب آن با رنگ های متنوع کرم روشن و سفید است.

8 رنگ برای ست کردن لباس زنانه در بهار و تابستان

سبز زمردی

به دنبال رنگ مناسب برای بهار یا تابستان هستید؟ چه چیزی می تواند به اندازه توجه به طبیعت به شما در انتخاب رنگ مناسب کمک کند؟ بهار و تابستان با سبز شدن برگ درختان همراه است که با استفاده از این رنگ ظاهری بسیار زیبا ایجاد خواهد کرد.

کافی است هنگام استفاده از این رنگ برای روزهای گرم سال آن را با رنگ های ملایم و روشن ترکیب کنید. برای مثال استفاده از رنگ های سفید، طلایی یا قهوه ای گزینه مناسبی خواهد بود.

سبز زمردی

آبی آسمانی

آبی آسمانی از آن دسته رنگ های خنثی است که علاوه بر اینکه به عنوان گزینه اصلی در استایل ها استفاده می شود، می تواند به عنوان رنگی مناسب برای اکسسوری ها نیز استفاده شود.

می توان آبی آسمانی را با رنگ های دیگر ترکیب کرد و در کنار رنگ های ملایمی مانند صورتی کم رنگ به نظر عالی می رسد. البته می توانید در کنار این رنگ از رنگ های دیگری مانند آبی کاربنی استفاده کنید و با استفاده از اکسسوری های طلایی به استایل خود هیجان بیافزایید.

آبی آسمانی

رنگ زرد

چند سالی است که استفاده از رنگ های پاستلی در استایل های فصول مختلف بسیار به چشم می خورد از میان این رنگ ها، زرد پاستلی، نئونی و خردلی در بین خانم های شیک پوش محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

فقط هنگام انتخاب رنگ مناسب لازم است با در نظر گرفتن رنگ پوست گزینه مناسب را انتخاب کنید. اگر رنگ پوست شما تن سردی دارد ما انواع رنگ های زرد روشن مانند لیمویی را پیشنهاد می کنیم اما اگر رنگ پوست شما تن گرمی دارد می توانید از انواع رنگ های زرد مانند طلایی و عسلی استفاده کنید.

رنگ زرد

قرمز

رنگ قرمز نماد انرژی قدرت و هیجان است و استفاده از آن قدرت زیادی به استایل خلق شده شما خواهد داد. بنابراین وجود یک لباس قرمز بهاری یا تابستانی در کمد لباس هر خانم شیک پوشی امری ضروری است اگر در ترکیب استایل خود طرفدار رنگ زرد نیستید، بدون شک رنگ قرمز جایگزین بسیار مناسبی است.

قرمز

نارنجی پرتقالی

با بررسی ترندهای دهه 70 متوجه می شویم که خانم های شیک پوش در آن دوره علاقه زیادی به ترکیب این رنگ با قهوه ای داشتند اما به نظر می رسد امروزه با تغییر سبک لباس پوشیدن و سبک رنگ های مختلف، استفاده از انواع رنگ های مرکباتی در کنار هم بسیار هیجان انگیزتر خواهد بود!

برای مثال می توانید لباس های نارنجی خود را با رنگ زرد ترکیب کنید و از استایل ایجاد شده خود لذت ببرید. البته فراموش نکنید که رنگ نارنجی با انواع رنگ های آبی و جین عالی به نظر می رسد.

ست لباس نارنجی

 

صورتی تیره

دو جایگاه رنگ صورتی در این مقاله اهمیت بالای آن را در استایل های مناسب تابستان و بهار نشان می دهد این تن رنگ صورتی گزینه مناسبی برای رنگ پوست های مختلف است.

پس اگر رنگ پوست شما تیره است صورتی تیره گزینه مناسبی برای کمد لباس شما خواهد بود. البته این بدان معنا نیست که نمی توان از آن برای رنگ پوست های روشن استفاده کرد، بلکه همه افراد با رنگ پوست های مختلف می توانند این رنگ را در استایل خود ترکیب کنند.

اگر پوست شما تن گرمی دارد استفاده از اکسسوری های طلایی در کنار لباس صورتی نتیجه مطلوبی به همراه خواهد داشت و همچنین استفاده از اکسسوری های نقره ای برای افرادی که پوستشان تن سرد است بسیار مناسب خواهد بود.

صورتی تیره

رنگ های خنثی

رنگ های خنثی برای بهار و تابستان مناسب هستند رنگ های تیره برای این رنگ ها مناسب نیستند بلکه لازم است تنوع تناژ روشن و رنگ های خنثی را در کمد لباس خود داشته باشید.

به عنوان مثال خرید لباس هایی با رنگ خنثی مانند سفید کرم روشن و خاکستری ملایم به شما کمک می کند تا در انتخاب لباس های مختلف به نتیجه مناسب برسید.

رنگ های خنثی

سخن پایانی»

در این مطلب رنگ های بسیار هیجان انگیزی را بررسی کردیم که می توانید با توجه به سلیقه و رنگ پوست خود انتخاب کنید. اگر شما هم از آن دسته خانم هایی هستید که به لباس و پوشش خود اهمیت می دهند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *