استایل کوکتل چیست؟ استایل کوکتل زنانه

استایل کوکتل چیست؟ استایل کوکتل زنانه

استایل کوکتل چیست؟ استایل کوکتل زنانه : ممکن است به یک مهمانی دعوت شوید و اولین فکری که به ذهنتان میرسد این باشد که چه بپوشید؟ استایل یا لباس های کوکتل لباس های همه کاری ای هستند که باید بشناسید. همراه ما باشید.

لباس کوکتل زنانه چیست؟

لباس کوکتل برای زنان اساساً به معنای لباس بلند تا روی زانو یا کمی کوتاهتر همراه با کفش پاشنه بلند است. ممکن است مبهم به نظر برسد زیرا بسیاری از سبک ها در این دسته قرار می گیرند، اما اجازه دهید برخی از بایدها و نبایدهای این کد لباس را ذکر کنیم، زیرا قطعاً تعداد کمی وجود دارد.

استایل کوکتل چیست؟ استایل کوکتل زنانه

لباس کوکتل عروسی

اگر مراسمی که قصد شرکت در آن را دارید عروسی است، در سمت طول لباس خیلی کوتاه تر از بالای زانو نروید. برعکس، از آنجایی که از شما انتظار می‌رود شب برای جشن گرفتن تازه ازدواج کرده‌اید، یک پاشنه پایین‌تر انتخاب کنید تا با لباستان همراه شود. به این ترتیب، در واقع می توانید از عروسی لذت ببرید. همانطور که برای هر قانون، از پوشیدن لباس کوکتل سفید، مشکی یا قرمز روشن خودداری کنید، زیرا این رنگ ها برای عروسی مناسب نیستند.

استایل کوکتل چیست؟ استایل کوکتل زنانه

بیشتر بخوانید: مدل لباس مجلسی سفید مناسب برای عروسی

لباس زنانه مهمانی کوکتل

مهمانی کوکتل به شما امکان می‌دهد تصمیم بگیرید که چقدر معمولی یا شیک می‌خواهید آن را نگه دارید. قانون مهم را فراموش نکنید – همیشه لباس کوکتل خود را با کلاچ همراه کنید. هیچ کیف دستی بزرگ یا کوچک روی شانه مجاز نیست. 

استایل کوکتل چیست؟ استایل کوکتل زنانه

یکی از اساسی‌ترین قوانین مد که برای لباس‌های کوکتل زنانه نیز اعمال می‌شود، موارد زیر است – اگر یقه‌ی پایین‌تر را انتخاب می‌کنید، آن را در طول لباس رعایت کنید. از طرف دیگر، اگر یک لباس یقه بلند یا حتی آستین بلند می پوشید، ممکن است کمی کوتاهتر از حد معمول لباس انتخاب کنید. این بدان معناست که شما بدون اینکه چیزهای زیادی را آشکار کنید یا ارزان به نظر برسید، خیره کننده به نظر خواهید رسید. 

کت و شلوار کوکتل برای زنان

کت و شلوار کاملاً مناسب یا تاکسیدو. این قطعات یک بیانیه مد واقعی ایجاد می‌کنند و مطمئن می‌شوند که شما از جمع کوکتل‌های دیگر خانم‌ها و آقایان متمایز خواهید شد. در ترکیب با کلاچ و پاشنه، فراموش نکنید که روی چیزی که زیر آن قرار می دهید نیز تمرکز کنید. برای شیک پوشان، کراپ تاپ یا برلت بهترین انتخاب است. در غیر این صورت، به دنبال پیراهن یا بلوز بر خلاف رنگ کت و شلوار خود باشید تا بیرون بیاید.

استایل کوکتل چیست؟ استایل کوکتل زنانه

برای تکمیل این لباس با یک جفت کفش مناسب، به کفش های پاشنه بلند یا کفش های بلند مجلسی شیک فکر کنید. برای فصل زمستان، سعی کنید لباس‌هایتان را با یک جفت چکمه‌های سفارشی ترکیب کنید که جلوه‌ای غیررسمی را به مجموعه شما می‌بخشد.

بیشتر بخوانید: آموزش جامع استایل با بوت مشکی

این کارها را نکنید:

هرگز شلوار جین را در یک مهمانی کوکتل نپوشید.
یک کیف دستی بزرگ با خود نیاورید.

این کارها را بکنید:

کفش پاشنه بلند و کیف کلاچ کوچک بپوشید.
یا به سراغ لباس هایی با یقه کم یا کوتاه بروید.

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. سعی کرده ایم به صورت خلاصه در مورد همه لباس های کوکتل که خانم ها می توانند بپوشند صحبت کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید:‌راهنمای استایل اسمارت کژوال زنانه

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *