انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت اندام

انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت اندام

انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت اندام : انتخاب و خرید لباس شب و لباس مجلسی یکی از سخت ترین کارها برای خانم های چاق و بزرگ است. زیرا ممکن است با یک اشتباه کوچک اندام آنها نامتناسب دیده شود و انحنای طبیعی و زیبای بدنشان پوشانده شود و زیبایی نوع و استایل خانه به کلی از بین برود.

به طور کلی بهترین لباس شب برای افراد چاق ویژگی هایی دارد که بر ویژگی های مثبت اندام شما تاکید می کند و عیوب بدن شما را پنهان می کند. بنابراین قبل از شروع خرید باید اندام خود را به طور کامل بررسی کرده و تیپ بدنی خود را مشخص کنید.

در ادامه این قسمت با تیپزا همراه باشید تا با نکات کاربردی برای انتخاب لباس مجلسی سایز بزرگ آشنا شوید و جدیدترین و شیک ترین مدل های لباس شب چاق 2023-1401 را ببینید و ایده بگیرید.

انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت انداملباس شب برای افراد چاق

انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت اندام

نکات کاربردی برای انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت اندام

اولین و مهم ترین چیزی که در خرید لباس شب یا لباس مجلسی باید به آن توجه کنید فرم بدن است. فرم بدن زنان سایز بزرگ معمولاً به سه شکل اصلی طبقه بندی می شود، شکل ساعت شنی، شکل گلابی و شکل گرد.

✅ بدن ساعت شنی با سایز بزرگ کاملاً خوش فرم است ، به گونه ای که در این فرم از بدن ، باسن و سینه پرتر از کمر هستند.

✅ خانم های داری بدن گلابی شکل ، معمولا شانه‌ های باریک و سینه‌ کوچک با پایین تنه و ران‌ های کامل دارند.

✅ فرم بدن گرد نیز دارای سینه و پایین تنه کامل است ، اما دارای کمر نامشخص و شکم گرد هستند.

✅ برای پیدا کردن شکل بدن خود ، از یک متر برای اندازه گیری دور بدن خود در کامل ترین خط سینه ، کمر و پایین تنه استفاده کنید . برای پیدا کردن کمر خود ، کافی است نیم تنه خود را به یک طرف خم کنید چین به وجود آمده در کنار تنه جایی است که باید کمر خود را از آنجا اندازه بگیرید.

انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت انداملباس شب برای افراد چاق

انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت اندام

لباس شب برای افراد چاق انتخاب و خرید لباس شب برای افراد چاق و درشت اندام

✅ یک بدن معمولی ساعت شنی دارای کمری است که حدود 12.5 سانتی متر از نیم تنه و پایین تنه کوچکتر است. شکل بدن گلابی دارای قسمت پایینی است که بیش از 2 اینچ (حدود 5 سانتی متر) بزرگتر از اندازه سینه است.

✅ فرم بدن گرد دارای اندازه دور کمر تقریبا مساوی یا بزرگتر از اندازه های دور سینه و پایین تنه است.

✅ زمانی که تیپ بدنی خود را مشخص کردید، به این فکر کنید که با چه رنگ هایی بهتر به نظر می رسید. البته رنگ های تیره اغلب لاغرکننده هستند، اما نه برای همه رنگ های پوست. همچنین ممکن است متوجه شوید که در رنگ های تیره بهتر به نظر می رسد در مقابل رنگ های روشن یا برعکس.

✅ اگر رنگ پوست گرمی دارید، بهتر است برای لباس های شب و مهمانی خود از رنگ هایی مانند هلویی، طلایی، خرمایی، قهوه ای و سبز آبی استفاده کنید. رنگ پوست سرد با رنگ های یخی خالص مانند بنفش، سبز زمردی، مشکی و نقره ای نیز خوب به نظر می رسد.

✅ اکنون با توجه به تیپ بدنی و جذاب ترین رنگ ها آماده خرید هستید. خانم هایی که فرم بدن ساعت شنی دارند می توانند مدل های زیادی بپوشند، اما باید از هر چیزی که خیلی تنگ است یا اکسسوری های زیادی دارد اجتناب کنند.

لباس شب برای افراد چاق لباس شب برای افراد چاق

لباس شب برای افراد چاق لباس شب برای افراد چاق

لباس شب برای افراد چاق

✅ یک لباس شب که خیلی تنگ است به دلیل کوچک بودن بسیار ناراحت کننده و نامطلوب خواهد بود. اکسسوری زیاد همچنین می تواند ساعت شنی را سنگین تر از آنچه هست نشان دهد و تعادل بدن شما را بر هم بزند.

✅ به طور کلی بهترین لباس شب برای افراد چاق و افرادی که فرم بدنی ساعت شنی دارند بر روی کمر و نیم تنه یا پایین کمر تاکید دارد. به عنوان مثال یک لباس بلند با یقه V عمیق جذاب به نظر می رسد.

✅ یکی دیگر از گزینه های خوب دامنی است که از پارچه های شیک مانند ساتن، مخمل یا پولک دوزی ساخته شده است که رویه بالایی دارد. مراقب باشید که توجه را به یکباره به تمام قسمت های انحنا جلب نکنید، زیرا این کار تناسب طبیعی بدن را به هم می زند.

✅ اگر اندامی گلابی شکل دارید از انتخاب لباس مجلسی با دامن های پر و اندام تنگ خودداری کنید برای ایجاد توهم اندامی متناسب، به دنبال لباس و تاپ با چند تزیین باشید همچنین از یقه های V عمیق خودداری کنید زیرا بر کوچکی قفسه سینه تأکید دارند.

✅ در عوض فکر خود را به چیزهای خوب در زندگی منحرف کنید رنگ های تند رویه لباس شب برای افراد چاق با اندامی گلابی شکل جذاب است. به طور کلی، بهترین لباس شب سایز بزرگ برای اندام گلابی شکل، دامنی خواهد داشت که باسن و پایین را با رنگ تیره‌تری نسبت به قسمت بالا می‌پوشاند.

لباس شب برای افراد چاق

✅ خانم‌هایی که اندام‌های گرد دارند باید از مدل‌هایی که توجه را به سمت کمر جلب می‌کنند اجتناب کنند کمربندهای افقی یا درزهای تا خط کمر اغلب باعث می شوند کمر و شکم بزرگتر از آنچه هستند به نظر برسند دامن های بسیار چاق نیز می توانند بر روی شکم و پایین تنه تاکید کنند.

✅ همچنین اگر اندامی گرد دارید بهتر است در انتخاب لباس شب برای افراد چاق از لباس های یقه پهن خودداری کنید. به طور کلی بهترین لباس خواب های سایز بزرگ برای فرم اندام گرد، لباس ها یا تاپ هایی با یقه V متوسط ​​تا عمیق هستند که دارای چین و چروک های نامتقارن در امتداد نیم تنه هستند.

لباس شب برای افراد چاق سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی مناسبترین لباس مجلسی برای افراد چاق کدامند؟ این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست برای ما به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *