مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل : بارداری یک دوران خاص و به یاد ماندنی در زندگی مادران است ، اما انتخاب لباس و مد مناسب بارداری در این دوره کار ساده ای نیست در دوران بارداری بدن مادران به سرعت و به شدت تغییر می کند و یافتن لباس هایی که اندازه و راحتی کافی داشته باشند بسیار دشوار است.

خوشبختانه با گسترش رسانه های جمعی و تماشای تصاویر مشاهیر و ستارگان مد ، مشخص می شود که می توان در دوران بارداری لباس های زیبایی را پوشید و با انتخاب لباس بارداری مناسب و استایل صحیح آنها ، این دوره را نیز می توان در شیک و به یاد ماندنی کنید.

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

نکات مهم برای انتخاب لباس بارداری

برای شیک پوش بودن در دوران بارداری به یک آرایشگر شخصی یا مهارت خاصی در زمینه مد نیاز ندارید  فقط باید چند نکته اساسی را در این زمینه بدانید و با محدودیت ها و شرایط خاص این دوره آشنایی کافی داشته باشید.

در این حالت می توانید بهترین لباس را با لباس بارداری خود ایجاد کنید و احساس محدودیت نکنید در ادامه مهمترین نکاتی را که متخصصان مد هنگام انتخاب لباس بارداری بیان می کنند برای شما توضیح خواهیم داد.

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

سایز بزرگ‌تر بگیرید:

نیازی نیست که در دوران بارداری کاملاً سبک خود را تغییر دهید ، فقط به فروشگاه معمول بروید و لباس هایی را که قبلاً خریده اید تهیه کنید ، فقط این بار به این بستگی دارید که در کدام مرحله از بارداری قرار است این لباس ها را بپوشید.

لباس هایی را انتخاب کنید که یک تا چندین اندازه بزرگتر از اندازه اصلی شما باشند. به عنوان مثال  اگر همیشه لباس سایز 38 می پوشید اما می خواهید برای ماه هفتم بارداری بلوزی تهیه کنید این بلوز را در سایز 44 یا 46 یا بزرگتر انتخاب کنید.

لباس بارداری

پارچه‌های کشی را فراموش نکنید:

رمز موفقیت شما در مد در دوران بارداری استفاده از لباس هایی است که پارچه‌های کشی دارند. پارچه‌های کشی که خاصیت انعطاف پذیری بالایی دارند و می توانند چندین بار گشاد شوند بهترین انتخاب برای این دوره است و تا آخرین روزهای بارداری قابل استفاده است.

به دلیل کشیدگی زیاد لازم نیست نگران کش آمدن و پوشیدگی این لباس ها باشید زیرا استفاده شما از این لباس ها محدود است و پس از بارداری و شیردهی دیگر نیازی به آنها نخواهید داشت.

بلوزهای دکمه دار بخرید:

در ماه های آخر بارداری ، وقتی روز به روز قسمت شکم بزرگتر  می شود  هیچ بلوز معمولی و ساده ای نمی تواند بپوشید که نیاز شما را برآورده کند زیرا برآمدگی شکم و پایین تنه را نمی توان زیر این پنهان کرد.

در این شرایط استفاده از پیراهن بلند با دکمه ای که به زیر باسن می رسد می تواند شما را راضی کند خصوصاً اگر روی بلوزهای معمولی استفاده شود و دکمه های آن باز بماند تا کاملاً پوشیده و راحت برای شما احساس شود.

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

لازم نیست از ساپورت استفاده کنید:

بیشتر خانم های باردار فکر می کنند در این دوره محکوم به پوشیدن شلوار تنگ یا همان ساپورت هستند و نمی توانند از شلوار جین یا شلوار دیگر استفاده کنند.

اما شلوار جین برای بارداری نیز می تواند به اندازه کافی راحت و شیک باشد. این شلوارها دارای کششی در شکم و کمر هستند که به شکم فشاری وارد نمی کند

و احتمال افتادن کمر شلوار نیز به حداقل می‌رسد در نتیجه شما می‌توانید از هر مدل شلوار جینی که دوست دارید برای کامل کردن استایل بارداری خود استفاده کنید.

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

لباس مردانه را نیز امتحان کنید:

گاهی پوشیدن کت گشاد روی لباس های مخصوص بارداری می تواند سبک شما را عالی نشان دهد و شما را از هیچ لباس دیگری بی نیاز کند.

یک کت با استایل مردانه شکلی جمع و جور و مناسب به ترکیب لباس شما می بخشد ، این کت می تواند متوسط ​​یا بسیار بلند باشد و حتی می توان از کت مناسبی برای این منظور استفاده کرد و نیاز به لباس گرم در پاییز و زمستان را از بین برد.

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

اکسسوری‌های محدود را انتخاب کنید:

یکی از رازهای مد در دوران بارداری ، استفاده محدود از اکسسوری است استفاده از اکسسوری متعدد ممکن است استایل شما را متعادل نشان ندهد ، اما چند اکسسوری ضروری مانند کیف ، روسری ، کلاه و دستبند و ساعت در این دوره برای شما کافی است.

اگر لباس اصلی شما ساده است ، می توانید اکسسوری را در رنگ و طرح مورد نظر خود انتخاب کنید ، اما اگر لباس طرح دار می پوشید ، بهتر است اکسسوری شما ساده باشد.

مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

ترکیب لباس کوتاه با کفش تخت:

حتما می دانید که هرچه لباس کوتاهتر باشد ، ارتفاع پاشنه کفش شما نیز کوتاهتر خواهد بود. بنابراین وقتی در دوران بارداری مجبورید کفش های تخت بپوشید ، می توانید لباس های کوتاه مانند تونیک و مانتو کوتاه را با لباس مناسب ترکیب کنید و سبک بارداری خود را ایجاد کنید.

لباس بارداری مناسب

لباس بارداری مناسب

ترکیب لباس های شیک با کفش های کتانی:

کفش های کتانی راحت ترین کفشی هستند که می توانید در این دوره بپوشید. این کفش ها هیچ فشاری به پا وارد نمی کنند و می توان آنها را برای مدت طولانی پیاده روی کرد. نگران سبک این کفش ها نباشید زیرا کارشناسان مد ثابت کرده اند که این کفش ها را می توان با هر لباسی حتی لباس شیک و ظریف پوشید.

لباس بارداری مناسب

ترکیب لباس بافتنی بلند با کت:

لباس بافتنی خاصیت کشسانی خوبی دارد و از این نظر می تواند انتخاب مناسبی برای بارداری باشد اما برای لباس بیشتر بهتر است لباس بلند و مناسب مانند مانتو ، ژاکت یا کت و … بپوشید.

لباس بارداری مناسب

یک ترکیب ساده و تک رنگ برای لباس های بارداری:

یک ترکیب ساده مانند بلوز و شلوار با کفش و لوازم مناسب ، اگر به صورت تک رنگ انتخاب شود ، زیبایی نوع بارداری شما را چند برابر می کند. این ترکیب مخصوصاً در ماههای میانی بارداری می تواند انتخاب مناسبی باشد.

لباس های گشاد و راحت با کفش های کتانی:

راز راحتی و زیبایی دوران بارداری استفاده از لباس های گشاد است. لباس های گشاد و بزرگ هیچ گونه فشاری به بدن شما وارد نمی کنند و در صورت ترکیب با یک لایه رویه مناسب ، باعث زیبایی و جمع و جور بودن استایل شما می شوند.

لباس بارداری مناسب

ترکیب کفش های تخت با هر لباس دیگری:

کفش های تخت بهترین انتخابی است که می توانید در دوران بارداری داشته باشید زیرا پوشیدن کفش پاشنه بلند فشار زیادی به کمر وارد می کند ، در حالی که با بزرگ شدن شکم ، فشار روی کمر به اندازه کافی بالا است. بنابراین سعی کنید استایل خود را با کفش های تخت بسازید تا بدن آسیب کمتری ببیند.

کاپشن های نازک بلند:

فرقی نمی کند چه لباسی را برای بارداری انتخاب کنید ، با این وجود پوشیدن کاپشن نازک و بلند نه تنها بهترین انتخاب برای فصول خنک سال بلکه برای مرتب و جمع و جور بودن اندام و استایل شما کمک می کند.

لباس بارداری مناسب

ترکیب لباس های بلند و کوتاه:

یک ترفند ساده برای هماهنگی و تعادل بیشتر در بارداری پوشیدن لباس های بلند روی لباس های کوتاه است. این باعث می شود لباس شما جذابتر به نظر برسد و پوشش بیشتری داشته باشید و اندام شما متناسب تر به نظر برسد.

لباس بارداری مناسب

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید برای اینکه استایلی مناسب در دوران شیرین بارداری خود داشته باشید باید لباسی راحت و سبک همچنین از همه مهمتر کفش مناسبی داشته باشید دقت کنید همه این نکات برای سپری کردن این دوران بسیار مهم است پس مراقب باشید.🥰

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *