لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس : لباس پوشیدن مینیمال در سال های اخیر به یک ترند محبوب تبدیل شده است به طوری که خانم ها شیک پوشان این را انتخاب می کنند. چه به دلایل مذهبی لباس پوشیدن ساده داشته باشید یا صرفاً به این دلیل که ترجیح شماست، قوانینی وجود دارد که باید برای رسیدن به یک استایل شخصی شیک و پیچیده رعایت کنید.

این مقاله مدهای مینیمال را بررسی می کند و بایدها و نبایدهایی را برای لباس پوشیدن متواضعانه ارائه می دهد. همچنین برخی از ایده‌های لباس، طرح‌های ساده را به شما نشان می‌دهیم تا به شما کمک کند کمد لباسی ساده خود را که هرگز از مد نمی‌افتد.

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

مد مینیمال چیست؟

مد ساده همه چیز در مورد لباس پوشیدن برای پوشاندن بدن شما با سلیقه و ظریف است. اگر می خواهید مینیمال لباس بپوشید پوست را زیاد نشان ندهید.

این بدان معنا نیست که شما باید لباس‌های کسل‌کننده یا نامتناسب بپوشید، بلکه لباس‌هایی را بپوشید که به بدن و شخصیت شما احترام بگذارند و یک ظاهر مد مدرن ایجاد کنند.

مد پایدار می تواند بسته به فرهنگ، مذهب و اعتقادات شخصی شما متفاوت باشد، اما به طور کلی شامل پوشاندن ، بازوها و پاهای شما می شود. همچنین در مورد پرهیز از لباس‌های تنگ که بر اندام شما تأکید می‌کند و برش‌های گشادتر که پوشش بیشتری را ایجاد می‌کنند است.

لباس‌های مینیمال می‌توانند شیک و پیچیده باشند و در عین حال بدن شما را بپوشانند. برخی از ویژگی های رایج لباس های مینیمال شامل دامن ها یا لباس های بلند تا زانو، شلوارهای گشاد است. لباس‌های ساده معمولاً چسبان یا آشکار نیستند و از طرح‌ها اجتناب می‌کنند.

بیشتر بخوانید: کمد لباس کپسولی زمستانی | استایل مینیمال 2024

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

استایل مینیمال به طور قابل توجه ای محبوب شده است، به طوری که بسیاری از طراحان و مارک ها به تقاضای رو به رشد برای ظاهری ساده توجه می کنند.

مد مینیمال همچنین برای بسیاری از زنانی که به دلایل شخصی یا مذهبی لباس مینیمال می پوشند، به نمادی از توانمندی و ابراز وجود تبدیل شده است.

لباس پوشیدن ساده برای زنان فقط پوشاندن بدن شما نیست، بلکه انتخاب لباس از جنس مناسب و حمایت از برندها است.

مد ساده می تواند راهی برای ترویج پایداری زیست محیطی و شیوه های کار منصفانه باشد در حالی که هنوز هم شیک و زیبا به نظر می رسد.

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

باید های نحوه لباس پوشیدن استایل مینیمال

چندین نکته وجود دارد که باید در نظر داشت. در اینجا چند نکته برای لباس پوشیدن ساده وجود دارد:

دامن‌ها و لباس‌های بلند را تا زانو انتخاب کنید. دامن یا لباس بلند تا روی زانو یک گزینه عالی برای لباس پوشیدن ساده است. این طول به اندازه کافی بلند است که پاهای شما را بپوشاند اما همچنان آزادی حرکت را فراهم می کند.

لباس های گشاد را انتخاب کنید. از پوشیدن لباس های تنگ که انحنای شما را برجسته می کند، خودداری کنید. در عوض، لباس‌هایی را انتخاب کنید که گشاد و راحت هستند.

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

تاپ های متوسط ​​را انتخاب کنید. وقتی صحبت از تاپ به میان می آید، مدل هایی را انتخاب کنید که سینه و شانه های شما را بپوشاند. از تاپ های کوتاه خودداری کنید و به جای آن از مدل لباس های شیک که هنوز هم مد هستند استفاده کنید.

لباس خود را لایه لایه کنید. لایه بندی یک راه عالی برای عمق و جذابیت به لباس شما در حالی که ملایم لباس می پوشید است. سعی کنید یک ژاکت یا ژاکت کش باف پشمی را روی یک تاپ ساده قرار دهید، یا یک روسری یا شال برای پوشش اضافه کنید.

پارچه های با کیفیت را انتخاب کنید. هنگام خرید لباس های مینیمال ، به دنبال پارچه های باکیفیت مانند کتان، پشم و پنبه باشید این پارچه‌ها بادوام، راحت و قابل تنفس هستند و برای لباس پوشیدن ساده مناسب هستند.

متناسب با تیپ بدنی خود لباس بپوشید . پوشیدن مینیمال به معنای فدا کردن سبک نیست در عوض، لباسی را انتخاب کنید که تیپ بدنی شما را لایت کند و بهترین ویژگی های شما را برجسته کند.

با سلیقه اکسسوری کنید. اکسسوری ها می توانند راهی عالی برای افزایش علاقه به لباس شما باشند. اکسسوری‌های باسلیقه‌ای مانند شال گردن، کلاه یا کمربند را انتخاب کنید که بدون جلب توجه به بدن شما، لباس شما را تکمیل می‌کند.

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

نباید های  لباس پوشیدن مینیمال 

وقتی صحبت از لباس پوشیدن مینیمال می شود نکات مهمی نیز وجود دارد که نباید به خاطر بسپارید. در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام لباس پوشیدن ساده باید از آنها اجتناب کنید:

لباس های روشن . لباس‌های روشن می‌توانند برای موقعیت‌های خاص نامناسب باشند و پوشش کافی را ایجاد نکنند. اگر لباس شفاف می پوشید، آن را روی یک تاپ ساده قرار دهید یا لباس بپوشید.

لباس هایی با گرافیک. از پوشیدن لباس هایی با گرافیکی خودداری کنید.

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

لباسی که برای آن مناسبت بیش از حد معمولی است. هنگام انتخاب لباس، مناسبت را در نظر بگیرید و مطابق با آن لباس بپوشید از پوشیدن لباس‌هایی که بیش از حد معمولی برای مراسم هستند خودداری کنید.

لباسی که خیلی تنگ یا گشاد است. انتخاب لباسی که متناسب با تیپ بدنی شما باشد مهم است. از لباس‌های خیلی تنگ یا گشاد خودداری کنید، زیرا می‌تواند جذاب نباشد و توجه ناخواسته را به خود جلب کند.

بیش از حد استفاده از اکسسوری در حالی که اکسسوری ها می توانند راهی عالی برای افزایش علاقه به لباس شما باشند، از اکسسوری بیش از حد خودداری کنید اکسسوری‌های باسلیقه‌ای را انتخاب کنید که بدون زیاده‌روی کردن لباس شما را تکمیل کنند.

لباس پوشیدن به سبک مینیمال | ایده های لباس

20 لباس ساده برای خانم ها

در اینجا چند ایده ساده برای لباس زنان وجود دارد:

1. لباس راحتی خاکستری

لباس‌های خاکستری تا روی زانو، لباس‌های غیررسمی مناسبی برای لباس پوشیدن ساده هستند. آن را با صندل، کفش اسپرت و یک کت جین ست کنید تا ظاهری شیک و راحت داشته باشید.

20 لباس ساده برای خانم ها

2. هودی گشاد

یک هودی سایز بزرگ که با شلوار لی یا شلوار جین ست می‌شود می‌تواند یک لباس ساده برای یک روز معمولی باشد. کفش ورزشی و یک کلاه بیسبال برای یک ظاهر اسپرت ست کنید.

20 لباس ساده برای خانم ها

3. روسری پشمی

روسری پشمی یک اکسسوری های مهم است که با لباس های مختلف پوشیده می شود آن را با یک پیراهن آستین بلند، شلوار جین و نیم بوت ست کنید تا ظاهری شیک و ساده در پاییز داشته باشید.

روسری پشمی

4. شلوار کتان خاکستری

شلوارهای کتان راحت هستند و آنها را به انتخابی عالی برای لباس پوشیدن ساده تبدیل می کند. آنها را با یک بلوز، تونیک و صندل های بند دار ست کنید تا یک لباس تابستانی شیک داشته باشید.

شلوار کتان خاکستری

5. دامن کتان تا زانو

دامن کتان تا روی زانو یک کمد لباس کلاسیک و معمولی است برای داشتن ظاهری شیک و زنانه آن را با یک بلوز، صندل یا تخت ست کنید.

دامن کتان تا زانو

6. لباس آستین بلند قهوه ای

یک لباس آستین بلند قهوه ای یک گزینه عالی برای ظاهری ساده است برای یک لباس شیک آن را با نیم بوت و یک گردنبند ست کنید.

لباس آستین بلند قهوه ای

7. لباس پشمی قهوه ای

یک لباس قهوه ای را می توان بسته به مناسبت لباس پوشیده ای پوشاند. آن را با یک ژاکت جین و کفش اسپرت ست کنید تا غیررسمی به نظر برسید، یا آن را با کفش های پاشنه بلند و جواهرات خاص بپوشانید.

8. لباس میدی با یقه بلند

یک لباس میدی با یقه بلند یک گزینه عالی برای لباس پوشیدن ساده است. 

لباس پشمی قهوه ای

9. شلوار گشاد با تاپ ساده 

شلوارهای گشاد یک گزینه راحت و شیک برای سبک لباس های مینیمال هستند. آن ها را با یک تاپ و صندل ست کنید تا ظاهر تابستانی شیک و شاداب داشته باشید.

شلوار گشاد با تاپ ساده 

10. پیراهن دکمه دار با دامن میدی

یک پیراهن دکمه دار که در دامن میدی قرار می گیرد یک لباس کلاسیک و ساده است. به دنبال پیراهنی با رنگ یا طرح پررنگ باشید تا کمی به لباس شما جذابیت بیشتری بدهد.

پیراهن دکمه دار با دامن میدی

11. لباس ماکسی با کت جین

یک لباس ماکسی همراه با یک ژاکت جین یک گزینه غیر رسمی عالی برای لباس پوشیدن ساده است برای تکمیل ظاهر، چند صندل یا کفش اسپرت ست کنید.

لباس ماکسی با کت جین

12. پیراهن آستین بلند با شلوار جین فاق بلند

یک پیراهن آستین بلند که در شلوار جین کمر بلند قرار گرفته است یک لباس راحت و ساده برای یک روز غیر رسمی است. برای تکمیل ظاهر، چند کفش اسپرت و یک کلاه بیسبال ست کنید.

پیراهن آستین بلند با شلوار جین فاق بلند

13. دامن بلند تا زانو با پلیور

یک دامن بلند تا روی زانو در کنار پلیور یک لباس عالی برای پاییز یا زمستان است. برای ست ظاهر چند بوت بپوشید.

دامن بلند تا زانو با پلیور

14. سرهمی با کت جین

یک کت و شلوار جین ست شده با یک کت جین یک لباس شیک و ساده برای یک روز غیر رسمی است. برای تکمیل ظاهر، کفش اسپرت ست کنید.

15. لباس را با ژاکت کش باف پشمی 

یک لباس کتانی همراه با یک ژاکت کش باف پشمی آبی تیره یک لباس ساده و عالی برای محل کار یا یک موقعیت کمد است. برای تکمیل ظاهر، چند کفش پاشنه بلند یا تخت ست کنید.

لباس را با ژاکت کش باف پشمی 

16. دامن خط A با بلوز

یک دامن خط A همراه با بلوز یک لباس کلاسیک و ساده برای محل کار یا یک مناسبت مجلسی است. برای جذابیت ظاهر، چند کفش پاشنه بلند یا تخت ست کنید.

دامن خط A با بلوز

سخن پایانی:

لباس پوشیدن ساده سبکی است که در سال های اخیر به دلیل تطبیق پذیری، راحتی و ظرافت آن محبوب شده است.

با لباس پوشیدن مینیمال، خانم ها  می توانند احساس اعتماد به نفس و شیک داشته باشند و در عین حال به اعتقادات و ارزش های خود وفادار بمانند.

برخی از موارد ضروری لباس پوشیدن ساده عبارتند از: انتخاب لباس هایی با یقه بلندتر و لبه های بلندتر، انتخاب لباس های ساده و زیبا که کاملاً متناسب و متناسب با تیپ بدن شما هستند، و اکسسوری با روسری یا جواهرات معمولی.

از سوی دیگر، برخی از مواردی که در لباس پوشیدن مینیمال وجود ندارد شامل لباس‌های خیلی تنگ و انتخاب پارچه‌هایی است که خیلی روشن یا چسبنده هستند مناسب نیستند.

با کمی خلاقیت و آزمایش، امکانات بی‌پایانی برای لباس‌های ساده، از جمله دامن‌های بلند تا روی زانو، بلوزهای ساده و لباس‌های سرپوشیده راحت وجود دارد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *