چیزهایی که خانم ها در قرار اول بیشتر توجه می کنند

چیزهایی که خانم ها در قرار اول بیشتر توجه می کنند

چیزهایی که خانم ها در قرار اول بیشتر توجه می کنند : چیزی که شما متوجه نمی شوید این است که قبل از اینکه صحبت را باز کنید او شما را به 10 روش مختلف اندازه گیری کرده است.

مهم نیست این خط چقدر عالی است یا لباس های شما چقدر عالی است. زبان بدن شما می‌تواند پیام‌هایی را ارسال کند که از آن‌ها آگاه نیستید. امروز 10 موردی که خانم ها در 10 ثانیه اول متوجه مردان می شوند را بررسی می کنیم .

1. رایحه ای خاص

ما در مورد اهمیت یک رایحه خاص زیاد صحبت می کنیم و به دلایل خوبی، بو نقش حیاتی در درک مردم از شما دارد. استفاده از یک عطر نشان می دهد که شما تمیز بنظر برسید.  یکی از اولین چیزهایی که خانم ها در مورد شما متوجه می شوند این است که چگونه بو میدهید.

با این حال با وجود 100 گزینه موجود، انتخاب آن می تواند دشوار باشد. آیا به دنبال یک جمعیت معمولی مانند Dior Sauvage یا Versace Eros هستید؟ یا سراغ چیزهای کمتر رایجی مانند تیری موگلر A*MEN می روید؟

مهم نیست که کدام گزینه را انتخاب می کنید، مراقب باشید که آن را زیاد دور نکنید. عطر بیش از حد می تواند به اندازه بوی بد برای هرکس آزار دهنده باشد.

چیزهایی که خانم ها در قرار اول بیشتر توجه می کنند

2: وضعیت بدنی عالی

وضعیت بدنی و زبان بدن شما بیش از آنچه تصور می کنید درباره شما می گویند. آیا با بازوهای روی هم قوز کرده اید و اخم کرده اید؟ آیا دستان خود را در جیب خود نگه می دارید و از تماس چشمی خودداری می کنید؟ اینها سیگنال هایی هستند که می خواهید تنها بمانید، اغلب سیگنال هایی هستند که شما از ارسال خود اطلاعی ندارید.

این زبان بدن بسته است و ظاهر خوبی نیست. این باعث می شود شما ضعیف و فاقد اعتماد به نفس به نظر برسید.

در عوض سعی کنید زبان بدن بازتر را به معنای واقعی کلمه اتخاذ کنید. بازوهای خود را باز کنید و با فردی که با او صحبت می کنید روبرو شوید، تماس چشمی برقرار کنید، قفسه سینه و شانه ها را عقب نگه دارید.

چیزهایی که خانم ها در قرار اول بیشتر توجه می کنند

این به او اجازه می دهد تا بداند که شما مردی با اعتماد به نفس هستید و او توجه بی نظیر شما را دارد. کلید حفظ زبان بدن و وضعیت بدنی خوب این است که مراقب آن باشید. اکثر مردان به زبان بدن خود فکر دیگری نمی کنند.

شما نمی خواهید “اکثر مردان” باشید. وضعیت خود را در ذهن خود نگه دارید و اگر متوجه شدید که در حال لرزیدن هستید آن را اصلاح کنید.

یک ترفند عالی برای حفظ وضعیت بدنی خوب این است که به مدت 30 ثانیه در مقابل دیوار بایستید و مطمئن شوید که صاف بایستید و سر، پشت، شانه‌ها، باسن و پاشنه‌هایتان با دیوار تماس داشته باشند. این کار را صبح و چند بار در روز انجام دهید تا وضعیت بدنی شما به شدت بهبود یابد.

بیشتر بخوانید: چگونه برای تیپ اندام خود لباس بپوشیم؟ استایل آقایان

 3: قد شما

یکی دیگر از دلایل مهم برای وضعیت بدنی خوب این است که شما را بلندتر نشان می دهد. وقتی صحبت از چیزهایی می شود که خانم ها در مورد مردان متوجه می شوند قد واقعا اهمیت دارد .

مطالعه ای در سال 2013 از دانشگاه تورکو فنلاند. دریافتند که از 12502 زوج مورد بررسی، در 92.5 درصد موارد، مرد بلندتر از زن بوده و میانگین قد آنها 5.6 ​​اینچ است. اگر قد بلندی دارید عالی است که می توانید به اکثر خانم ها نزدیک شوید و قدتان به نفع شما خواهد بود.

مطمئن شوید که تناسب لباس‌هایتان خوب است، گشادتر و در نتیجه کوتاه‌تر به نظر می‌رسید. ظاهر تک رنگ چشم ها را به سمت بالا و پایین می کشد و شما را بلندتر نشان می دهد. در نهایت هرگز قدرت یک جفت کفش عالی را دست کم نگیرید.

4: بوت یا کفش های شیک

یک جفت کفش مناسب می تواند یک لباس را بسازد یا آن را خراب کند. اگر به طور موثر استفاده شوند، می توانند با هم ترکیب شوند یا قطعه برجسته ای باشند.

وقتی نوبت به یافتن چیزی برای جذب خانم ها می‌رسد، می‌خواهید چیزی به سبک کلاسیک که هنوز هم برجسته باشد. برای این، شما نمی توانید بهتر از یک جفت چکمه عالی دریافت کنید.

76 درصد از خانم ها فکر می کنند که کفش های غیررسمی جذاب ترین کفش هایی هستند که یک مرد می تواند در اولین قرار ملاقات بپوشد.همچنین برای پی بردن به واکس زدن کفش این مقاله را هم بخوانید نکات مهم در مورد خرید کفش مردانه و واکس زدن

چیزهایی که خانم ها در قرار اول بیشتر توجه می کنند

5: یک لبخند عالی

لبخند به طرز شگفت آوری یک چیز اولیه است، وقتی صحبت از خانم ها می شود، لبخند به این معنی است که شما سرگرم کننده، آرام و از همه مهمتر جذاب هستید.

وقتی لبخند می زنید مهم است که بدانید چگونه به طور طبیعی لبخند بزنید: بزرگ لبخند بزنید، با تمام صورت خود لبخند بزنید. یک لبخند واقعی باید دندان های شما را نشان دهد، گونه های شما را بالا ببرد و باعث چروک شدن چشمان شما شود.

در مورد دندان ها مطمئن شوید که بهداشت دهان و دندان را رعایت می کنید اولین چیزی که هنگام صحبت با یک زن جذاب می خواهید بوی بد دهان است تنها چیزی که آنها می خواهند این است که صحبت نکنید و بروید.

یک لبخند عالی

6: اکسسوری مردانه مناسب

اکسسوری مناسب می تواند یک لباس را بسازد یا آن را خراب کند. آنها یک لباس خوب را به یک لباس عالی تبدیل می کنند. ساعت مناسب، دکمه سرآستین عالی . اکسسوری یک راه عالی اما ظریف برای ارسال پیام هستند.

این پیام می تواند چیزی ساده باشد مانند رنگ مورد علاقه شما آبی. این می تواند چیزی مبهم باشد مانند “من پول دارم” یا می تواند چیزی عمیق مانند “من می دانم که هستم”.

اکسسوری مردانه مناسب

6: ظاهر کلی شما

یکی از ظریف‌ترین چیزهایی که خانم‌ها به آن توجه می‌کنند، ظاهر شماست. اصطلاح هیکل به شکل بدن شما در هنگام پوشیدن لباس اشاره دارد. خانم ها به سمت یک هیکل بسیار مردانه کشیده می شوند – با سینه ای کشیده، نیم تنه لاغر و شانه های قوی.

ظاهر کلی شما

7: یک کیف چرمی

کیف چرمی نه تنها یک اکسسوری شیک و مردانه است بلکه یک ابزار کاربردی و مفید است. یک کیف چرمی کلاسیک و شیک باعث احترام می شود. به اعتبار شما می افزاید و به شما اعتماد به نفس می دهد.

با همه گزینه های موجود، چه چیزی را باید دنبال کنید؟ خوب، شما نمی توانید با یک کیف لپ تاپ چرمی اشتباه کنید. کمتر رسمی نسبت به یک کیف با یک بند شانه مفید و هنوز هم به اندازه کافی بزرگ برای حمل هر چیزی که نیاز دارید.

یک کیف چرمی

8: دستان شما

دستان شما چیزهای زیادی در مورد شما می گویند، بیش از آنچه که تصور می کنید. آیا ناخن هایت را می جوی؟ آیا ناخن های شما تمیز، با دقت کوتاه شده اند یا کثیف و خرد شده اند؟ یا دستانتان صاف است؟ آیا دست دادن شما محکم و مقتدرانه است یا نرم و ضعیف؟

همه این سوالات نشان می دهد که شما چه نوع مردی هستید. بنابراین سوال واقعی این است که چه پیامی می خواهید ارسال کنید؟ اگر می خواهید جذاب به نظر برسید، مطمئن شوید که ناخن های خود را به درستی کوتاه کرده و مرطوب کنید، به خصوص اگر شغل فیزیکی دارید. ناخن های کثیف و پوست ترک خورده جذاب نیست.

چیزهایی که خانم ها به آن توجه می کنند شماره 10: چگونه با دیگران رفتار می کنید.

9: نحوه رفتار شما با مردم

آخرین لیست ما چیزی کمی انتزاعی تر از بقیه است، اما حتی مهم تر است. همیشه قانون طلایی را به خاطر بسپارید. “با دیگران آنگونه رفتار کن که دوست داری با تو رفتار شود” یک مرد واقعی خواهان احترام نیست، آن را می دهد و متقابلاً پاسخ داده می شود.

نحوه رفتار شما با دیگران مهمتر از آنچه می پوشید و آنچه می گویید است. به هر حال اعمال، بلندتر از کلمات صحبت می کنند.

قرارها خیلی شبیه یک مصاحبه شغلی هستند، بهترین لباس هایتان را می پوشید و سعی می کنید خودتان را به کسی نشان دهید.

و درست مانند یک مصاحبه شغلی، اغلب چیزهای کوچک هستند که بیشترین تأثیر را می گذارند. آیا با لبخند از آنها استقبال کردید، آیا در را باز نگه داشتید، آیا مؤدب و شوخ طبع بودید؟ همه صلاحیت ها در جهان نمی توانند اولین برداشت بد را جبران کنند.

شما می توانید تمام لباس ها و اکسسوری مناسب را بپوشید. شما می توانید بوی عالی داشته باشید و موهای عالی داشته باشید. اما اگر با پیشخدمت محترمانه رفتار نکنید، او متوجه خواهد شد و قرار دومی وجود نخواهد داشت.

آخرین جزئیات

همانطور که می بینید خانم ها کارهای زیادی را انجام می دهند، بنابراین مهم است که مراقب این چیزها باشید و به طور مداوم روی بهبود خود کار کنید. اگر می خواهید خانم ها به شما علاقه مند شوند، این به شما کمک می کند که فرد جالبی باشید.

یک سرگرمی داشته باشید، چیزی جالب که به آن علاقه دارید. بیرون بروید و سفر کنید، دنیا را ببینید، فرهنگ ها و غذاهای مختلف را تجربه کنید. با دیگران با احترام رفتار کنید و زمانی که مردم با شما صحبت می کنند گوش دهید.

رفع مشکلات ذکر شده در اینجا راه طولانی را طی می کند، اما راه حل اصلی این است. به چیزهای کوچک توجه کنید و چیزهای بزرگ خود به خود رسیدگی می کنند.

این نه تنها برای جذب خانم ها، بلکه در تمام زمینه های زندگی صدق می کند. تلاش در محل کار، هدفی را برای رسیدن به هر روز تعیین کنید و آن را یادداشت کنید. در یک ماه شما لیستی از بیش از 20 دستاورد خواهید داشت. وقتی نوبت به پول می رسد، بودجه خود را در نظر بگیرید و هر پنی را برنامه ریزی کنید.

وقتی صحبت از جذب خانم ها می شود، به نحوه بو کردن، لباس پوشیدن، رفتار و صحبت کردن خود توجه کنید. زیرا حتی اگر توجه نداشته باشید، او دارد و این بهترین موقعیتی است که باید قبل از نزدیک شدن به یک زن در آن قرار بگیرید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *