نکات مهم استایل با شلوار واید لگ زنانه

نکات مهم استایل با شلوار واید لگ زنانه

نکات مهم استایل با شلوار واید لگ زنانه :‌ امروزه مد گزینه های بسیار بیشتری را برای زنان مدرن ارائه می دهد. ترکیب کت و شلوار شلوار گشاد با کت و شلوار به لباس انتخابی زنانه تبدیل شده است، بنابراین، صنعت مد در حال تولید انواع و اقسام مختلف شلوارهای کت و شلواری است که نیازهای همه را برآورده می کند. از کت‌هایی که با جین معمولی، چینی، شلوار جین پاره، شلوار کوتاه و بسیاری از مدل‌های دیگر ترکیب شده‌اند، یکی از مدل‌های خاص که خودنمایی می‌کند، شلوار دم‌گشاد است. شلوارهای گشاد همیشه مد بوده اند. آنها مد روز، مد روز و انتخابی متفاوت برای همه کسانی هستند که می خواهند با استایل شخصی خود اظهار نظر کنند.

شلوار های گشاد یا واید لگ 

شلوار واید لگ با استایل مد رسمی و نیمه رسمی همراه است. اکثر زنانی که شلوارهای واید لگ می خرند در یک رویداد، جلسه کاری یا حتی محل کار ظاهر می شوند. این موارد و موارد مشابه مانند این نیاز به ظاهری هوشمندانه و تیزبین دارند. شلوارهای کت و شلواری و هر شکل دیگری از شلوارهای رسمی رایج ترین انتخاب هستند، اما کسانی که شلوارهای واید لگ می پوشند می دانند که تاثیر دیگری بر جای می گذارند.

قوی، قدرتمند و در عین حال شیک و مد روز تنها برخی از کلماتی هستند که شما را در لحظه ای که با پوشیدن این شلوار وارد اتاق می شوید توصیف می کنند. بازار امروز چیزی را برای همه ارائه می دهد، بنابراین مهم نیست که شما قد بلند یا کوتاه، لاغر یا بزرگتر هستید، شلوارهای واید لگ برای کسانی که دوست دارند آن را بپوشند بهترین انتخاب است.

بیشتر بخوانید: استایل شلوار بگ رسمی و نیمه رسمی

چگونه یک شلوار واید لگ را استایل کنیم؟

مدل دادن به شلوارهای واید لگ آسان است. آنها به پارچه ها و موادی وارد می شوند که آنها را برای فصول سردتر و گرمتر مناسب می کند. شلوارهای واید لگ ساخته شده از پشم، تویید یا پارچه های ضخیم دیگر، آنهایی هستند که برای هوای سردتر مناسب هستند. آنها مد روز هستند و شما را گرم نگه می دارند. این پارچه‌ها با کت‌ها یا کت‌های ضخیم‌تر به خوبی ست می‌شوند و با هم یک استایل شیک گرم ارائه می‌دهند.

نکات مهم استایل با شلوار واید لگ زنانه

وقتی صحبت از شلوارهای واید لگ برای روزهای گرم می شود، انتخاب ها کمی متنوع تر هستند. از انواع طرح‌ها، موتیف‌ها و رنگ‌ها گرفته تا پارچه‌های سبک مانند کتان یا ابریشم، شلوار واید لگ یک انتخاب شیک و روزمره برای همه موقعیت‌ها است. استایل در تابستان عمدتا بر اساس پیراهن یا بلوز آستین کوتاه یا بدون آستین است.

چه بلیزری را با شلوارهای واید لگ بپوشیم؟

این ظاهری است که همیشه تأثیر خوبی بر جای می گذارد. بلیزر رسمی بهترین چیزی است که به این شلوار می آید. بلیزرهایی که در پشم، تیوید، کرفس یا هر پارچه دیگری قرار می گیرند، پارچه های سنگینی هستند که نیاز به تطبیق دقیق دارند.

اگر می خواهید ظاهری منحصر به فرد از بالا تا پا داشته باشید، با همان ژاکت و شلوار یک مسابقه بسازید. در شرایط دیگر، آنها را مخلوط نکنید – با پارچه تک رنگ در پارچه ای که بیشتر به شلوار می آید بروید.

نکات مهم استایل با شلوار واید لگ زنانه

اگر به دنبال استایل کمتر رسمی هستید، پیراهن های ساده تر، کت چرم و تخت جلوه را کاهش می دهند. برای داشتن ظاهری کاملا اسپرت، کفش‌های کتانی و تی‌شرت اسپرت معنای دیگری به شلوارهای گشاد می‌دهند.

با شلوارهای واید لگ چه تاپ هایی بپوشیم؟

بالاتنه باید همیشه داخل شلوار باشد، فرقی نمی کند شلوار معمولی باشد یا کمر بلند. ظاهری هوشمندانه، ظریف و تمیز می دهد. اگر شلوار یک رنگ است، می توانید آن را با یک تاپ که دارای طرح یا نقش است ست کنید، اما ترکیب رنگ را در نظر داشته باشید. اگر روی شلوار طرح یا نقش و نگار دارد، با پیراهن تک رنگ همراه شوید.

نکات مهم استایل با شلوار واید لگ زنانه

برای ظاهر کاری همیشه پیراهن آستین بلند ابریشمی و براق را با یقه یا بدون یقه انتخاب کنید. برای موقعیت های نیمه رسمی، می توانید یک پیراهن نخی ساده را امتحان کنید. با خیال راحت یک کت بلیزر به لباس خود اضافه کنید.

سخن آخر: 

امیدواریم از این روش ها برای داشتن یک استایل حرفه ای جذاب استفاده کرده و بتوانید به سادگی شلوار های واید لگ خود را استایل کنید. پیشنهاد میکنیم در مطلب بعد نیز همراه ما باشید : جدیدترین مدل شلوار گشاد و دمپا گشاد سال 1401

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *