با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید

با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید

با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید : شلوارهای طرح دار یکی از محبوب ترین شلوارهای ترندی هستند که در سال 2022 طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند. در این مطلب به صورت جامع به استایل با این شلوارها پرداخته ایم. همراه ما باشید و لذت ببرید.

5 نکته در مورد پوشیدن شلوارهای طرح دار

قبل از خرید یک جفت از این شلوارهای جسورانه و زمانی که نوبت به استایل کردن آنها می رسد، نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

مختصات رنگ!

این قانون حتی اگر لباس طرح دار نپوشید مهم است. همیشه مطمئن شوید که تمام رنگ های لباس شما با هم خوب به نظر می رسند. هنگام پوشیدن کتانی های طرح دار، یک رنگ را از الگو انتخاب کنید و آن را با پیراهن یا اکسسوری های خود هماهنگ کنید. 

با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید

مطلب مرتبط: چه رنگ هایی به خوبی با هم ترکیب می شوند

به یاد داشته باشید که لباس را متعادل نگه دارید.

طیف گسترده ای از طرح ها در دسترس است و به همراه آن انواع مختلفی از چاپ ها وجود دارد. شلوارهای چاپی تنگ و گشاد هستند. بسته به تناسب شلواری که انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که باید یک تاپ مناسب با آن بپوشید. اگر شلوارهای خوش فرم تری دارید، می توانید یک تاپ سبک بپوشید. اگر شلوار گشاد تری می پوشید، می توانید برای متعادل کردن لباس، یک تاپ باریکتر بپوشید.

با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید

بیشتر بخوانید: ست لباس با تاپ های کراپ

با پوشیدن کفش های پاشنه دار قد خود را بلند کنید.

همیشه مطمئن شوید که لباستان باعث می شود بلندتر از آنچه هستید به نظر برسید زیرا ممکن است نخواهید کوتاه تر به نظر برسید. ساده ترین راه برای رسیدن به این هدف، پوشیدن کفش های پاشنه دار است. هنگام پوشیدن شلوارهای چاپ شده از چکمه های تخت دوری کنید زیرا باعث از بین رفتن تناسب اندام شما می شود.

با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید

اندازه چاپ و طرح را در نظر بگیرید.

هنگام تصمیم گیری در مورد طرح ، سه چیز را باید در نظر بگیرید: رنگ ها، اندازه چاپ و سپس خود چاپ. اندازه چاپ یکی از موارد مهم است. شما نمی خواهید الگویی بپوشید که بر شما غلبه کند. اجازه ندهید چاپ شما را بپوشاند، شما باید چاپ را با سبک بپوشید. به عنوان مثال، اگر قد کوتاهی دارید،‌ یک چاپ کوچک را انتخاب کردم.

با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید

اگر در مورد شلوارهای طرح دار مطمئن نیستید، آن را انتخاب کنید و یک تاپ ساده بپوشید.

اختلاط الگوها سرگرم کننده است اما برای افراد ضعیف مناسب نیست. برای پوشیدن یک الگوی جسورانه روی الگو، جسارت شیک لازم است. ترس کتانی های چاپ شده را به خود راه ندهید، در عوض، مسیری مطمئن را انتخاب کنید و آن ها را با یک تاپ جامد که با رنگ های چاپ مطابقت دارد بپوشید.

با شلوارهای طرح دار استایلی شیک داشته باشید

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید استایلی زیبا و ویژه را با شلوارهای طرح دار برای خود ست کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی را نیز بخوانید: با هر نوع شلوار جین چه لباسی بپوشیم؟

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *