چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟ : یک کت و شلوار خاکستری افزودنی شایسته به کمد لباس شماست و مطمئناً سزاوار مکانی است که در کنار کلاسیک های مشکی و سرمه ای شما آویزان باشد. رنگ تند و همه کاره در ایجاد ظاهری تمیز و معاصر ماهر است که می تواند برای موارد بی شماری پوشیده شود. تنها سوال این است: چه پیراهنی باید با آن بپوشید؟ وقتی در نظر می گیرید که چه تعداد سایه خاکستری وجود دارد، طبیعی است که بتوانید از کمی راهنمایی در این مطلب استفاده کنید.

کت و شلوار خاکستری / پیراهن سفید

کت و شلوار خاکستری همراه با پیراهن سفید یک انتخاب جاودانه و کلاسیک است. همچنین یکی از امن ترین گزینه ها برای ایجاد ظاهری منسجم است. هنگامی که با یک پیراهن ترد و سفید ست می شود، کت و شلوار خاکستری روشن تر به نظر می رسد و لباس کلی تازه و تمیز به نظر می رسد. اگرچه این ترکیب می تواند با هر سایه ای از خاکستری کار کند، رنگ های روشن و میانی یک گزینه کت و شلوار تابستانی فوق العاده ایجاد می کند.

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

رنگ‌های ملایم‌تر نسبت به رنگ‌های تیره برای فصل گرم مناسب‌تر به نظر می‌رسند و احساس آرامش فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهند. برای ایجاد یک استایل تند و رسمی، این ظاهر را می توان با کراوات مشکی نیز ست کرد. نتیجه ظاهری کلاسیک با لبه‌ای ظریف بر روی کت و شلوار مشکی سنتی و کراوات با پیراهن سفید خواهد بود.

کت و شلوار خاکستری / پیراهن آبی

وقتی به دنبال پیراهنی برای ست کردن با کت و شلوار خاکستری خود هستید، نمی توانید از رنگ آبی عبور کنید. آبی یکی از بهترین رنگ ها برای هماهنگی با کت و شلوار خاکستری است و به راحتی ظاهری شیک ایجاد می کند. مانند پیراهن های سفید، پیراهن های آبی رنگ کت و شلوار خاکستری را تکمیل می کنند و ظاهری تازه و تمیز ایجاد می کنند.

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

با این حال، برخلاف سفید، آبی به استایل کلی جذابیت بیشتری می بخشد و هر رنگ آبی را در کت و شلوار نمایان می کند و ظاهری «خنک» به دست می آورد. برای اجرای موفقیت آمیز این سبک، بین سایه های پودری خاموش انتخاب کنید. رنگ‌های روشن برای روز مناسب هستند و می‌توان آن‌ها را با اکسسوری‌های چرمی قهوه‌ای ست کرد تا کت و شلوار تابستانی شیک داشته باشد.

بیشتر بخوانید: 39 مدل از جدیدترین پیراهن مردانه 1401

کت و شلوار خاکستری / پیراهن سرمه ای

در حالی که پیراهن های آبی روشن به خوبی با کت و شلوارهای خاکستری روشن و میانی ست می شوند، پیراهن های سرمه ای با کت و شلوارهای خاکستری متوسط، زغالی و رنگ تیره به خوبی هماهنگ می شوند. رنگ آبی تیره‌تر رنگ سرمه‌ای، ترکیبی پیچیده‌تر از پیراهن آبی و کت و شلوار خاکستری را ارائه می‌دهد و برای ماه‌های سردتر عالی است.

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

با ست کردن با یک جفت آکسفورد مشکی، این ظاهر هم برای مجالس اداری و هم برای مراسم رسمی ایده آل می شود. اگرچه این لباس به اندازه یک پیراهن مشکی و کت و شلوار خاکستری چشمگیر به نظر نمی رسد، اما بدون شک با رنگ های خوش خلقی خود زیبا و تیز خواهد بود. برای یک تیپ غیررسمی، یک پیراهن سرمه ای باز شده با کت و شلوار خاکستری میانی و کفش های ورزشی سفید بپوشید.

کت و شلوار خاکستری / پیراهن مشکی

کت و شلوار خاکستری همراه با پیراهن مشکی یک گزینه شیک برای امور رسمی است. این ترکیب ظاهری براق و کنتراست چشمگیر بین رنگ‌های روشن‌تر و تیره‌تر ایجاد می‌کند. ایده آل برای شب هایی که می خواهید متمایز شوید، این لباس تند جایگزینی تند برای کت و شلوار مشکی استاندارد است. پیراهن تیره رنگ خاکستری را تشدید می کند تا برای داشتن ظاهری قوی، تیره تر و غنی تر به نظر برسد. اگرچه این ترکیب هر کت و شلوار خاکستری را تیره‌تر نشان می‌دهد، اما بهترین ترکیب را با رنگ‌های بد خلق و رنگ‌های زغالی دارد. حواستان باشد، اما، این لباس می‌تواند روی پوست‌های روشن‌تر سنگین به نظر برسد.

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

بیشتر بخوانید: معرفی چند استایل فرمال و رسمی مردانه

کت و شلوار خاکستری / پیراهن صورتی

اگر یک پیراهن سفید کمی احساس بی حوصلگی می کنید، اضافه کردن یک رنگ ظریف به پیراهن صورتی جایگزینی بی نظیر می شود. رنگ روشن نه تنها به ظاهر شما بعد می بخشد، بلکه رنگ خاکستری سرد کت و شلوار شما را نیز تکمیل می کند. بنابراین، اگرچه ممکن است گزینه مورد علاقه شما نباشد، رنگ صورتی ارزش امتحان کردن را دارد.

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

هنگامی که این ترکیب با هم جفت می شود، ظاهری مدرن و شیک با احساس شناور و تابستانی ایجاد می کند. در حالی که این لباس با کت و شلوار خاکستری روشن و پیراهن صورتی ملایم به نظر می رسد، می توان آن را مطابق با نیازهای شما طراحی کرد. برای کسانی که در این ظاهر شیک به نظر می رسند، به جای آن رنگ خاکستری عمیق تر و رنگ صورتی پررنگ تر را انتخاب کنند.

کت و شلوار خاکستری / پیراهن قرمز

قرمز و خاکستری وقتی با هم پوشیده می شوند ترکیب قدرتمندی ایجاد می کنند. رنگ قرمز گرم رنگ خاکستری سرد را پخش می کند و اغلب از نظر رنگ غنی تر به نظر می رسد. جفت جسورانه یک نتیجه غیر منتظره شیک ایجاد می کند که هم معاصر و هم جالب است. از رنگ‌های قرمز گرد و خاکی و صحرایی گرفته تا رنگ‌های غلیظ oxblood، این لباس را می‌توان به روش‌های متعددی پوشید.

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

از بین رنگ‌های بی‌صدا و رنگ‌های توت‌ای عمیق برای گرفتن رنگی ملایم انتخاب کنید. با این حال، اگر می‌خواهید رنگ قرمز پر جنب و جوش بپوشید، بهتر است آن را با الگوی خاصی تقسیم کنید تا مطمئن شوید که ظاهر آن خیلی تند نیست. همچنین، به یاد داشته باشید که رنگ‌های قرمز تیره و بورگوندی به بهترین شکل با سایه‌های خاکستری متوسط ​​تا تیره هماهنگ می‌شوند، در حالی که قرمزهای شسته شده با رنگ‌های روشن تا میانی مناسب هستند.

کت و شلوار خاکستری / پیراهن چاپ شده

اگرچه یک کت و شلوار خاکستری کلاسیک همیشه تیز به نظر می رسد، اما گاهی اوقات ممکن است کمی خسته کننده به نظر برسد. هنگامی که می خواهید با کت و شلوار خود اظهار نظر کنید، به جای رنگ ثابت معمولی، پیراهن طرح دار یا طرح دار را انتخاب کنید. الگوهای ساده مانند راه راه و چک به راحتی پوشیده می شوند و بدون اینکه روی بالا ظاهر شوند، جذابیت ظریف ایجاد می کنند. پرینت های پررنگ تر ظاهری بلندتر و لباسی فراموش نشدنی ایجاد می کند. به یاد داشته باشید که هرچه یک چاپ پیچیده تر باشد، پوشیدن آن می تواند چالش برانگیزتر باشد.

چه پیراهنی با کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید کت و شلوار طوسی خود را با بهترین رنگ ها ست کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: با کت طوسی چه بپوشیم؟ | استایل مردانه

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *