چند استایل زیبا برای خانم های باردار

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

چند استایل زیبا برای خانم های باردار : ممکن است بسیاری از افراد فکر کنند نمی توانند استایل های شیک داشته باشند. اما ما اینجا هستیم تا به شما آموزش دهیم چگونه در دوران بارداری نیز استایل خوبی داشته باشید. 

لباس بارداری

پیدا کردن چند لباس بارداری عالی برای اینکه بارداری خود را به سبک ببینید ضروری است. به جای اینکه فقط یک نوع لباس را انتخاب کنید و به آن بچسبید، زوجی را انتخاب کنید که شما را برای مناسبت‌های رسمی و رسمی‌تر پوشش دهد. برای گردش های غیررسمی، یک لباس تی شرت، مانند لباس کریستین کاوالاری، زیبا و راحت خواهد بود. برای رویدادهای رسمی تر، برای الهام گرفتن به بلیک لایولی نگاه کنید و یک لباس مدادی را تکان دهید.

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

اگر به دنبال چیزی هستید که از روز به شب تبدیل شود، یک لباس ماکسی مشکیبه خوبی کار خواهد کرد. کافی است آن را در طول روز با کفش‌های کتانی ست کنید و در طول شب آن را با کفش‌های پاشنه بلند یا گوه‌ای تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: مدل لباس جذاب بارداری برای عکاسی 

شلوار جین بارداری

شلوار جین جین به دلیل ساخت آن‌ها، که خیلی کشدار نیست، خرید در دوران بارداری دشوار است. به این ترتیب، پیدا کردن جفتی که نه تنها راحت باشد، بلکه مد روز نیز باشد، می تواند سخت باشد. استایل‌های لاغر و بریده‌شده گزینه‌ای عالی برای متعادل کردن یک هیکل باردار با وزن بالاست. روی یک جفت با کمربند کشیده که به راحتی در اطراف دست انداز شما قرار می گیرد، سرمایه گذاری کنید.

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

سپس، آن را با استایل‌های برجسته در بالا جفت کنید تا ظاهری شیک به نظر برسید. اگر مدل شلوار جین پهن‌تری را ترجیح می‌دهید، به جای آن به مدل کات دوست پسر کریسی تیگن نگاه کنید. جفتی را انتخاب کنید که دارای ارتفاع کم باشد و زیر دست انداز شما قرار گیرد تا احساس راحتی داشته باشید.

تاپ و پیراهن بارداری

وقتی صحبت از تاپ و پیراهن بارداری به میان می‌آید، ارزش سرمایه‌گذاری روی چند مدل مد روز و همچنین مجموعه‌ای از طرح‌های کلاسیک را دارد. تی شرت های راحت و دکمه های نخی برای ظاهر ساده و غیر رسمی ایده آل هستند.

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

به ویژه، طرح‌ها و مدل‌های بیرون از شانه با راه‌راه‌های افقی، برآمدگی‌های شما را به شکلی شیک نشان می‌دهند. یک پیراهن جین نیز یک گزینه اساسی عالی است که به راحتی با شلوار جین یا ساق پوشیده می شود. حتی می توانید یک پیراهن جین را روی تی شرتی مانند کریستین کاوالاری برای یک لباس شیک بهاری یا پاییزی امتحان کنید. 

شلوار و ساق بارداری

شلوار جین تنها نوع شلواری نیست که می توانید در دوران بارداری برای ظاهری شیک بپوشید. شلوارهای ساق و سایر مدل های شلوار نیز در صورت پوشیدن به شیوه صحیح می توانند لباسی زیبا ایجاد کنند. برای اینکه شلوارهای شلوار شلوار راحت را تکان دهید و شیک به نظر برسید، یک لباس ورزشی جذاب یا یک استایل براق و مینیمال انتخاب کنید.

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

لباس ساق کریستین کاوالاری با چکمه های بلند تا زانو، تی شرت سفید و ژاکت آستین کنتراست نمونه ای عالی از لباس های شیک تک رنگ بارداری است. برای ظاهری رسمی تر، به جای آن شلوار سیگاری باریک را انتخاب کنید. این ها را می توان با هر چیزی ست کرد، از یک پلیور ساده با کفش های کتانی گرفته تا یک تاپ مجلسی با پاشنه برای ظاهری شیک.

دامن بارداری

فکر می کنید دامن های ماکسی بزرگ و روان تنها مدلی هستند که می توانید در دوران بارداری بپوشید؟ دوباره فکر کن گزینه‌های زیادی وجود دارد که ظاهری جذاب را برای هیکل‌های باردار فراهم می‌کند.

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

به طور خاص، دامن های میدی یک استایل عالی هستند که کاملاً با یک برآمدگی جفت می شوند. یک دامن مدادی کلاسیک یا مدل‌هایی مانند دامن اسپلیت کریسی تیگن یا طرح چرمی اوا چن را برای یک لباس مد روز انتخاب کنید. دامن های کوتاه نیز می توانند ظاهری عالی داشته باشند و پاهای شما را به رخ بکشند. برای اطمینان از متعادل ماندن ظاهر، کافی است یک تاپ گشاد انتخاب کنید و آن را بدون قفل بپوشید.

مانتو بارداری

زمانی که هوای سرد فرا می رسد، وقت آن است که کت خود را بپوشید. اما چگونه می توان در دوران بارداری کت بپوشید بدون اینکه ظاهر خود را بزرگ کنید؟ پاسخ همه چیز در مورد تعادل است. کت‌های بلند مانند Beyonce’s می‌توانند گزینه‌ای عالی برای بلند کردن فرم شما و متعادل کردن یک برآمدگی بزرگ باشند. برای اینکه فرم خود را بیشتر نشان دهید، کت لانگ لانگ خود را باز و زیر آن یک لباس مناسب بپوشید. از طرف دیگر، سبکی مانند Pernille Teisbaek را در نظر بگیرید که روی دست انداز شما کمربند می بندد. برای پوشیدن مدل‌های کوتاه‌تر و ضخیم‌تر، شلوار جین تنگ را انتخاب کنید تا ظاهر خود را کامل کرده و تعادل ایجاد کنید.

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

کمربند بارداری

کمربندها روشی فوق العاده برای اکسسوری کردن استایل بارداری و مشخص کردن برآمدگی کودک شما هستند. اگر کت یا لباسی می پوشید، انتخاب کمربندی که بالای دست انداز شما قرار می گیرد شیک ترین ظاهر را ایجاد می کند. یک استایل ضخیم تر با سگک بزرگ انتخاب کنید تا یک نقطه کانونی به لباس خود اضافه کنید و ظاهری شیک ایجاد کنید.

چند استایل زیبا برای خانم های باردار

اگر شلوار جین می‌پوشید، یک مدل قد کوتاه را امتحان کنید و آن‌ها را با یک کمربند که زیر برآمدگی‌تان قرار دارد ست کنید. کمربند لاغر بهترین انتخاب برای این لباس خواهد بود و برآمدگی شما را بدون اینکه بزرگتر از آنچه هست نشان دهد مشخص می کند. فقط به یاد داشته باشید که یک سبک چرمی شیک مشکی یا قهوه ای انتخاب کنید و برای نشان دادن آن، تاپ خود را بپوشانید.

بیشتر بخوانید: 

همانطور که مشاهده کردید انواع مختلفی از سبک های لباس برای افراد وجود دارد با رعایت و استفاده از آنها بدرخشید. همچنین می توانید بخوانید: مدل های جدید لباس بارداری متناسب با استایل

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *