7 راه برای جلوگیری از اشتباهات در انتخاب لباس

7 راه برای جلوگیری از اشتباهات در انتخاب لباس

7 راه برای جلوگیری از اشتباهات در انتخاب لباس : همانطور که می دانید لباس مناسب میتواند تاثیر زیادی در ظاهر و ارتباطات شما داشته باشد. در این مطلب 7 روش را به شما آموزش می دهیم که با انجام آنها از انتخاب اشتباه لباس ها دور خواهید شد. همراه ما باشید:

چگونه از اشتباهات مد اجتناب کنیم

آیا می خواهید از یک مد تقلبی جلوگیری کنید؟ ما در عصری زندگی می‌کنیم که قوانین مد زیادی وجود ندارد، بنابراین انتخاب لباس‌های خود با هدف و پوشیدن لباس‌هایی که به شما احساس راحتی می‌کنند، کلید اجتناب از اشتباهات استایل است.

1. آنچه دوست دارید بپوشید.

سبک شخصی یک آزمایش است. تا زمانی که در اتاق رختکن نباشید، هرگز نمی دانید چه چیزی برای شما شگفت انگیز است. دسته بندی «لباس مردانه» و «لباس زنانه» نباید نحوه خرید شما را تعیین کند. زمانی را به بازی با رنگ ها و اشکال اختصاص دهید تا ببینید چه چیزی در بدن منحصر به فرد شما عالی به نظر می رسد.

2. تناسب را پیدا کنید.

پوشیدن لباس‌هایی که به‌خوبی مناسب هستند، مخصوصاً در مورد اقلام کلاسیک مانند جین و کت‌های کتانی مهم است. قبل از خرید امتحان کنید و یک خیاط را برای تنظیمات کوچک در خطوط پاچه و آستین استخدام کنید (یا یاد بگیرید که خودتان تنظیمات را انجام دهید). لباس های دوخته شده نه تنها جلا به نظر می رسند، بلکه احساس راحتی بیشتری نیز دارند. هنگامی که یک کمد لباس کپسولی کاملاً متناسب با خود دارید، می توانید شروع کنید به بازی با وسایل بزرگ و کوچک به گونه ای که مد روز به نظر می رسد، نه شلخته.

بیشتر بخوانید: 7 رنگ لباس که شما را جوان تر نشان می دهد

3. نسبت های خود را متعادل کنید.

متعادل کردن تناسب در مورد سبک کردن لباس های شما برای ایجاد یک هارمونی کلی زیبایی شناختی است. راه رسیدن به این هدف، پوشیدن لباس هایی است که متناسب با فرم بدن شما باشد. وقتی می‌خواهید با لباس‌های بزرگ یا شکل‌های غیرعادی بازی کنید، آن را به یک لحظه مد تبدیل کنید و بقیه قسمت‌های ظاهر را متناسب نگه دارید. برای مثال، سعی کنید تاپ تنگ را با شلوار گشاد یا یک پلیور سایز بزرگ را با دامن مدادی ست کنید.

4. رنگ را در آغوش بگیرید.

اگر در مورد افزودن رنگ به ظاهر خود عصبی هستید، با اکسسوری کردن با رنگ شروع کنید و بقیه ظاهر خود را خنثی نگه دارید. همانطور که با رنگ‌ها راحت‌تر می‌شوید، خواهید آموخت که کدام ترکیب رنگ برای استایل شما بهتر عمل می‌کند. برای الهام گرفتن به چرخ رنگ نگاه کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه با استفاده از چرخ رنگ لباس ها را ست کنیم

7 راه برای جلوگیری از اشتباهات در انتخاب لباس

5. با الگو و بافت بازی کنید.

روزهای تطبیق کیف دستی با کفش به پایان رسیده است. تضاد بافت ها و چاپ ها یک بیانیه مد جسورانه ایجاد می کند. با الگوهای خنثی مانند راه راه های افقی یا خال خالی و بافت های کم رنگ مانند جیر و بافتنی شروع کنید و پولک و پولک ها را به مقدار کم (مثل روی روسری، کراوات یا کلاچ) اضافه کنید تا زمانی که یاد بگیرید چه چیزی برای شما مفید است.

7 راه برای جلوگیری از اشتباهات در انتخاب لباس

6. متناسب با محیط لباس بپوشید.

قطعاً می‌توانید سبک شخصی خود را در لباس‌های اداری و مناسبت‌های خاص خود بگنجانید، اما نادیده‌گرفتن یکپارچه از کد لباس یک اشتباه مد است و نشان‌دهنده بی‌احترامی به محیط است. فرقی نمی‌کند فرش قرمز، عروسی دوستتان یا مصاحبه شغلی، مطمئن شوید که انتظارات را می‌دانید و مطابق با آن لباس بپوشید. این وظیفه شماست که اتاق را بخوانید.

7. به دنبال قطعات جاودانه باشید.

اگر چیزهایی را صرفاً به این دلیل که مد روز هستند خرید می کنید، در نهایت با کمد لباسی پر از لباس های فست مدی مواجه خواهید شد که هرگز نمی پوشید. وقتی کمد لباس شما از قطعات جاودانه ای تشکیل شده است که دوستشان دارید، از بدترین روندهای مد دوری خواهید کرد. یک ظاهر طراحی شده برای لباس های عالی تبدیل به طبیعت دوم خواهد شد.

سخن آخر:

این روش ها نکاتی هستند که با در نظر گرفتن آنها می توانید به طور موثری از اشتباهات در لباس پوشیدن خودداری کنید. همچنین از شما دعوت می شود بخوانید: چند راه برای پیدا کردن استایل شخصی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *