12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد : از شلوار چینی گرفته تا شلوار های ورزشی، مدل‌های بسیاری از شلوارها وجود دارند که مناسب برای موقعیت‌های مختلف هستند و تغییری خوشایند نسبت به جین معمولی ایجاد می‌کنند. چه به دفتر بروید یا برای اولین قرار ملاقات، باید بدانید که چه شلواری بپوشید و چگونه آن را مدل دهید. در اینجا برخی از رایج ترین مدل های شلواری که باید برای کمد لباس خود در نظر بگیرید، آورده شده است.

چینو

اگر به کمد لباس خود نگاه می‌کنید و مطمئن نیستید که چه چیزی را انتخاب کنید، چرا برخی از لباس‌های چینی را امتحان نکنید؟ آنها آرام هستند، به راحتی می‌آیند و با هر چیزی عالی به نظر می‌رسند. برای روزهایی که برای پوشیدن شلوارهای سنگین یا شلوارهای کت و شلوار خیلی گرم است، اینها بدون اینکه خیلی معمولی به نظر برسند، جایگزینی خنک و کلاسیک هستند.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

اگر به رویدادی می روید که باید کمی لباس بپوشید، رنگ های تیره تر مانند سرمه ای، زغالی یا مشکی را انتخاب کنید. با این حال، اگر فقط قصد دارید با دوستان خود وقت بگذرانید، یا به میخانه می روید، یک جفت بورگوندی، کرم یا حتی سبز گزینه ای عالی برای چاپلوس کردن تعداد زیادی از لباس ها است.

کورد

کلاسیک ها را با یک جفت طناب فوق العاده زیبا بازگردانید. کوردورو در دهه 70 به بازار آمد و هنوز هم جایگزینی براق برای شلوارهای معمولی است. پارچه به راحتی قابل تشخیص است – رشته های نخ به هم پیچیده یا بافته می شوند. این شلوار برای هوای سردتر مناسب است، زیرا گرم می شود و پاهای شما را برشته نگه می دارد.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

اگر آماده هستید که یک ورودی بسازید و طراحی کلاسیک را با افتخار انجام دهید، این کت های پایین را با دکمه های پایین دار، جامپر یا بلیزر مدل دهید. اینها همچنین در یک محیط غیررسمی فوق‌العاده به نظر می‌رسند، پس چرا آن‌ها را همراه با تی‌شرت، گرمکن گشاد و کفش‌های کتانی تکان ندهید؟

بیشتر بخوانید: آیا میدانید با شلوار جین مردانه چه کفشی باید پوشید؟

شلوار بند کشی

از ناراحتی در طول روز در یک شلوار بند دار اجتناب کنید. چه جنس شلوار باشد و چه چیزی سبک مانند شلوار، اینها ترکیبی عالی از راحتی و سبک هستند. این یک گزینه ایده آل برای روزهایی است که می خواهید بدون تعهد در کنار هم ظاهر خوبی داشته باشید.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

با ست کردن آنها با یک پیراهن دکمه دار یا یک سویشرت، کراوات محکم را پنهان کنید، اما اگر از نشان دادن آن نمی ترسید، آنها را با یقه رول یا یک تی شرت معمولی تکان دهید و به اوج لوکس خواهید رسید. زیبایی پشت این کتانی‌ها تطبیق‌پذیری پشت آن‌هاست – می‌توانید آن‌ها را در فضایی آرام یا لباس‌های غیررسمی هوشمندتر بپوشید.

شلوار اسلیم

یکی دیگر از 12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد اسلیم است. با این شلوارهای باریک، احساس یک شلوار جین تنگ اما با ظاهری هوشمندانه‌تر را به دست آورید. چه کت و شلوار باشد و چه جدا، آنها بهترین راه برای چاشنی بخشیدن به یک لباس کلاسیک هستند. اگر به دفتر یا یک رویداد نیمه رسمی می روید، رنگ های تیره مانند مشکی، زغالی یا سرمه ای یک گزینه سنتی هستند، اما از بیرون آمدن از جعبه با چیزی روشن تر یا با سایه پررنگ نترسید.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

نکته کلیدی در مورد این شلوار این است که آنها را خیلی تنگ نکنید – شما می خواهید بتوانید در اطراف حرکت کنید و وقار خود را حفظ کنید در حالی که شبیه به شاداب ترین مرد اتاق به نظر می رسید.

شلوار پشمی

اگر به دنبال یک شلوار آسان برای مدل دادن به هر چیزی هستید، با شلوار جین خود خداحافظی کنید و به شلوار پشمی سلام کنید. این سبک کلاسیک در همه محیط ها، از دفتر گرفته تا مهمانی در حومه شهر، عالی به نظر می رسد. برای داشتن ظاهری سنتی a la Pitti Uomo، این سبک را با کفش‌های مجلسی هوشمند مانند Brogues یا Oxfords، دکمه‌دار، جامپر کشباف کابلی یا کت بلیزر کامل کنید.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

اگر می‌خواهید چیزهای معمولی را حفظ کنید، یک ست کفش کتانی، یک یقه رول یا گرمکن و یک ژاکت انتخاب کنید، تا هر جا که می‌روید چشم‌ها به شما خیره خواهد شد.

شلوار راحت

برای مردی که طرفدار ترند ساق پاهای لاغر نیست، چرا شلوارهای راحت را انتخاب نکنید؟ این لباس پا که قدمت آن به دهه 50 بازمی‌گردد، دهه‌ها به بازار آمد و ثابت کرده است که در آزمون زمان مقاومت کرده است. طول این کتانی ها می تواند به سختی کامل شود، بنابراین مطمئن شوید که آنها را خیلی بلند یا خیلی کوتاه نکنید. آنها باید فقط روی پاها بنشینند، با یک چین.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

اگر خیلی بلند هستند، یک یا دو بار آنها را بپیچانید، یا آنها را بچینید، تا به نقطه مناسب برخورد کنند. هنگام طراحی این شلوار، شما این آزادی را دارید که هر چیزی را که مناسب شماست بپوشید. آنها پایه ای عالی برای ایجاد یک لباس فراهم می کنند، از ژاکت گرفته تا پیراهن و کراوات، شما می خواهید هر روز آن ها را بپوشید.

بیشتر بخوانید: چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟

دونده/شلوار ورزشی

Athleisure فقط برای وبلاگ نویسان اینستا نیست، یک جایگزین بسیار راحت و شیک برای لباس های غیررسمی است. دونده های لاغر ترکیبی عالی بین کت های ورزشی و شلوار کار استاندارد ایجاد می کنند، بنابراین بدون اینکه احساس تنبلی کنید، در لوکس بودن می نشینید.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

این سبک را با یک ژاکت یا تی شرت لانگ لانگ تکان دهید تا احساس آرامش کامل داشته باشید. برای روزهایی که احساس شیطنت می کنید، یک پیراهن اداری با کفش های کتانی سفید بپوشید. در حالی که در سعادت مطلق نشسته اید، تعارف را تماشا کنید.

شلوار کوتاه

آیا یک جفت جوراب بد بو دارید که برای نشان دادن آن درد دارید، یا احساس می کنید که مچ پاهایتان هوای کافی دریافت نمی کند؟ سپس، شلوارهای کوتاه مناسب شما هستند. این استایل روشی هوشمندانه برای ادویه کردن یک لباس رسمی است و یک تکه ساده از استایل را فراهم می کند. انتخاب کنید آنها را درست بالای مچ پا بپوشید یا تا کنید، و یک راه آسان برای اضافه کردن مقداری پیتزا به کمد لباس خود خواهید داشت.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

بار دیگر، اینها تطبیق پذیری را ارائه می دهند، بنابراین می توانید تقریباً با هر چیزی آنها را تکان دهید. یک تی شرت و ژاکت چرمی فورا حس دوچرخه سواری را ایجاد می کند. در مقابل، حال و هوای مطبوع به دنبال پیراهن یا یقه رول و کت بلیزر است.

شلوار کارگو

شلوارهای باری دیگر یک مد مصنوعی نیستند، شلوارهای باری به روشی ساده و شیک بازگشته اند. اگر می‌خواهید از زیبایی ماهیگیر دوری کنید، جفتی را انتخاب کنید که جیب‌های بزرگی در پهلو نداشته باشد، اما به جای آن یک ساق باریک ارائه دهید. برای داشتن حسی کلاسیک به سمت سایه های خنثی مانند شتری یا شنی بروید یا به سراغ رنگ های تیره بروید تا آنها را با بقیه کمد لباس خود تطبیق دهید.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

برای کسانی که کانیه درونی خود را کانالیزه می کنند، چیزی بزرگ با جیب های بزرگ، در سایه های صورتی یا قرمز انتخاب کنید. این استایل با ژاکت‌ها، هودی‌ها و دکمه‌ها عالی به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید: آموزش جامع استایل با پیراهن مردانه

شلوار کمر بلند

اگر از کمد پدربزرگتان ماهیگیری کنید، احتمالاً یک جفت از این شلوارهای کلاسیک پیدا خواهید کرد. در قسمت کمر و طراحی کلاسیک، چند راه وجود دارد که می توانید این سبک را بپوشید. یقه‌های رول، پیراهن‌های یقه‌دار، و کت‌های نیمه رسمی راهی عالی برای مدرن کردن این مدل قدیمی هستند.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

به دوران مارلون براندو برگردید و به یک تی شرت ساده خاکستری یا سفید، کفش مجلسی و لبخند بچسبید، و هر کجا که هستید چشمان همه را خواهید داشت. فقط مطمئن شوید که طول آن در مچ پا یا زیر آن قرار دارد. در غیر این صورت، به نظر می رسد که به تازگی به خودت دست و پا کرده ای.

شلوار چین دار

با رعایت سبک کلاسیک، شلوار چین دار یکی دیگر از شلوارهای همه کاره و جاودانه است که می توانید در کمد لباس خود داشته باشید. این جزئیات کوچک می تواند لباس پوشیدن شما را تغییر دهد و برای هر مردی یکی از ملزومات قدیمی است. با ست کردن این استایل با پیراهن یقه کوبایی، تی شرت سفید یا دکمه کلاسیک که روی آستین ها قرار دارد، زیبایی شناسی را تقویت کنید. کفش‌های کتانی و مجلسی بهترین گزینه‌ها برای این لباس هستند و برای تکمیل این لباس، کتانی سبک وزن را امتحان کنید.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

مچ دار

حرف های کارل لاگرفلد را فراموش کنید، کت های ورزشی یکی از لوازم اصلی برای داشتن کمد لباس هر مردی است. راحت و مد روز، کاری نیست که شلوار ورزشی نتواند انجام دهد. برای داشتن ظاهری اسپرت سنتی، این سبک را با لباس‌های ورزشی تکان دهید، یا با کفش‌های کتانی دکمه‌دار و کفش‌های کتانی هوشمند به چالش بکشید. زمان طراحی های اولیه گذشته است، اکنون می توانید لباس های ورزشی لوکس بپوشید و ظاهری شبیه به یک میلیون دلار داشته باشید.

12 شلوار جذاب که هر مردی باید داشته باشد

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید و بتوانید شلوار مناسب خود را انتخاب کرده و با توجه به استایلتان شلوار مناسبی را خریداری کنید. همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: استایل با شلوار کرمی برای آقایان

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *