رنگ های گرم در استایل لباس

  • توسط مریم
  • ۹ ماه پیش
  • 0
رنگ های گرم در استایل لباس

رنگ های گرم در استایل لباس

رنگ های گرم در استایل لباس : اینکه بدانید چه تنالیته ی رنگی را برای استایلتان انتخاب میکنید بسیار مهم است. میتواند در زیبایی شما بسیار موثر باشد. در این مطلب به تنالیته رنگی گرم در لباس خواهیم پرداخت. همراه ما باشید:

منظورم از رنگ گرم چیست؟

قرمز، نارنجی و زرد و همه رنگ های بین آنها مانند صورتی و قرمز مایل به بنفش در چرخه رنگ را رنگ های گرم می گویند. وقتی به یک چرخ رنگ نگاه می کنید، اگر کمی با آن آشنا باشید، یک خط نامرئی را حس خواهید کرد که طیف رنگ دایره ای را تقسیم می کند. در سمت راست رنگ‌های گرم دیده می‌شوند که درخشان و جسورانه می‌درخشند.

چرا رنگ های گرم را گرم می نامند؟

شاید به این دلیل که خورشید، آتش، و تمام گرمای حاصل از آنها، همه با این گروه از رنگ ها در چرخه رنگ نشان داده می شوند. اصطلاح “رنگ گرم” به هر رنگی اطلاق می شود که طبیعت روشن و پررنگ داشته باشد – رنگ های مختلف قرمز، نارنجی و زرد – مرجانی، طلایی، هلویی و کهربایی.

رنگ های گرم با احساسات قوی، اشتیاق، هیجان و سرگرمی مرتبط هستند. شدت رنگ زرشکی پر رنگ یا پر جنب و جوش نارنجی روشن را در نظر بگیرید. به معنای کلمه گرم در “آغوش گرم”، گرمای خانه و غیره فکر کنید. قرار است رنگ های گرم این ویژگی را داشته باشند که به مردم احساس خوبی بدهند. حالا می بینید چرا به این رنگ ها رنگ های گرم می گویند؟

رنگ های گرم را در زیر بشناسید:

قرمز:

رنگ قرمز با اشتیاق، عشق و خشم همراه است.

رنگ های گرم در استایل لباس

انرژی، اشتیاق، قدرت، شجاعت، فعالیت بدنی، خلاقیت، گرما و امنیت همه با رنگ قرمز نشان داده می شوند. همچنین با رفتار پرخاشگرانه مرتبط است. قرمز یک رنگ قوی است که باید به قدری از آن استفاده کرد. قرمز نشان دهنده مادی گرایی، جاه طلبی، تمرکز بر لذت های نفسانی و خلق و خوی کوتاه است.

رنگ های گرم در استایل لباس

نارنجی:

رنگ نارنجی با انرژی، شادی و سرزندگی همراه است.

رنگ های گرم در استایل لباس

رنگ نارنجی با سرگرمی، سرگرمی و انرژی بالا همراه است. همچنین برای نشان دادن خطر استفاده می شود – لباس های ایمنی همه نارنجی هستند. رنگی است که توجه را جلب می کند.

رنگ های گرم در استایل لباس

رنگ زرد

رنگ زرد با شادی، امید و فریب همراه است.

رنگ های گرم در استایل لباس

زرد نشان دهنده هوش، خلاقیت، لذت و توانایی متقاعد کردن است. زرد یک رنگ شاد است – رنگ آفتاب و آفتابگردان. از جنبه منفی، با بزدلی و ناامیدی نیز مرتبط است.

رنگ های گرم در استایل لباس

بیشتر بخوانید: پالت رنگی پرطرفدار لباس های بهاری

چگونه بفهمیم رنگ های گرم مناسب شما هستند؟

اول از همه، تعیین کنید که آیا رنگ پوست گرم دارید یا خیر؟

رنگ های گرم در استایل لباس

رنگ پوست شما تاثیر زیادی روی لباس هایی که می پوشید دارد. دانستن رنگ پوست می تواند به شما کمک کند تا رنگ هایی را انتخاب کنید که به جای تضاد با ته رنگ طبیعی پوست شما، مکمل باشند.

در مورد روشن یا تیره بودن یک فرد نیست، بلکه به این بستگی دارد که ته رنگ پوست (چه روشن یا تیره) گرم یا سرد باشد که تعیین می کند رنگ گرم به شما می آید یا نه. در صورتی که پوست فرد دارای ته رنگ های زرد، هلویی و طلایی بیشتری باشد، ته رنگ پوست «گرم» نامیده می شود.

رنگ های گرم مناسب افرادی با رنگ پوست گرم است.

تمام رنگ‌های گرم دوست‌داشتنی مانند قرمز، قرمز-بنفش، قرمز-بنفش، صورتی، هلویی، مرجانی، کهربایی و طلایی رنگ‌های گرمی هستند که می‌توانید در صورت داشتن پوستی گرم از آنها استفاده کنید.

اما آیا این بدان معناست که شما باید از تمام رنگ های سرد از کمد لباس خود اجتناب کنید؟ خیر. رنگ های سرد نیز می توانند در طبقه بندی رنگ های گرمتر قرار گیرند.

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. و بتوانید با شناخت این چند رنگ رنگ گرم مناسب خود را پیدا کنید. همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: چگونه با استفاده از چرخ رنگ لباس ها را ست کنیم

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *