آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند

آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند

آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند : این سبک از شلوار جین یک شلوار راحت و کژوال است و به راحتی با هر لباسی می توانید ان ها را بپوشید. در این مقاله همراه ما باشید برای آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند: 

جین بوی فرند چیست؟

شلوار جین Boyfriend یک شلوار جین با گشادی در ران و کمر است. شلوار جین بوی‌فرند در مدل‌هایی با کمر بلند عرضه می‌شود، اما به طور سنتی روی کمر پایین‌تر می‌نشینند تا حالتی گشاد ایجاد کنند. بر خلاف شلوار جین تنگ و جین مام استایل، شلوار جین بوی فرند دارای ساق مخروطی نیست و به همین دلیل شبیه شلوار جین راسته است.

چگونه شلوار جین بوی فرند را استایل کنیم؟

یک شلوار جین بوی فرند افزودنی همه کاره برای هر کمدی است زیرا می توانید این شلوار جین کلاسیک و راحت را با لباس های مختلف ست کنید. پوشیدن شلوار جین بوی فرند آسان است اگر از این شش نکته آرایشی پیروی کنید.

لباس خود را متعادل کنید.

شلوار جین بوی فرند گشاد خود را با تاپ های متناسب (مانند یقه اسکی بافتنی آجدار یا کت ) متعادل کنید. شلوار جین با کمر بلند را با یک تاپ کوتاه و شلوار جین با کمر کم را با یک پیراهن بلندتر، مانند دکمه‌دار یا ژاکت کش باف پشمی ست کنید. برای کمک به بلندتر یا کوتاه کردن بالاتنه خود، مدل‌های کوتاه‌قد و متوسط ​​را آزمایش کنید.

آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند

شلوار بوی فرند رنگی را امتحان کنید.

شلوار جین Boyfriend تقریباً در هر رنگی وجود دارد، از تیره گرفته تا روشن ، سفید یا خاکستری. به خاطر داشته باشید که شستشوهای مختلف اثرات متفاوتی دارند. جین تیره یا مشکی جلوه ای باریک دارد و لباس های روشن تر توجه را به شلوار جین شما جلب می کند.

آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند

شلوار را تا بزنید.

اولین سانت جین را از روی لبه شلوار تا بزنید. پارچه را یک بار دیگر روی خود بغلتانید تا به یک رول لاغر همه کاره برسید که بتوانید با هر چیزی بپوشید. شلوار جین نازک رول شده خود را با کفش های کتانی تخت یا کفش راحتی ست کنید. شلوار جین خود را به صورت یک سرآستین گشاد برای یک استایل شیک تر یا یک سرآستین گشاد و دو تا شده برای ظاهری بوهو تر بچرخانید. انواع مختلف سرآستین را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک به سلیقه شما مکمل شکل و استایل شماست.

آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند

آن را با کفش های مختلف آزمایش کنید.

هم بلندی شلوار جین بوی فرند شما و هم مدل سرآستین می تواند تعیین کند که کدام کفش با لباس شما بهتر است. افرادی که فریم کوتاه‌تری دارند ممکن است یک جفت کفش پلت فرم، کفش پاشنه بلند یا چکمه‌های براق پاشنه بلوکی را ترجیح دهند که می‌تواند به بلندتر شدن پاها کمک کند. شلوار جین بوی فرند مورد علاقه خود را با چکمه های مچ پا به سبک موتور سیکلت، یک تی شرت سفید پوشیده و یک ژاکت چرمی برای ترکیبی کلاسیک و در عین حال هیجان انگیز بسازید. کفش هایی با ارتفاع مچ پاهای مختلف را امتحان کنید تا با تناسب لباس خود بازی کنید.

آموزش ست لباس با شلوار جین بوی فرند

به تناسب فکر کنید.

شلوار جین بوی فرند برای سایز بزرگ طراحی شده است، اما همچنان باید شکل خاص شما را برجسته کند. ران ها و کمر باید کمی شل باشند اما نه آنقدر گشاد که به پایین بیفتند. آنهایی که فریم بلندتری دارند ممکن است از ظاهر شلوار جین گشاد بوی فرند لذت ببرند. افرادی که فریم های کوچک دارند ممکن است یک شلوار جین با ساق بلندتر را ترجیح دهند زیرا پارچه اضافی ممکن است نیمه پایینی آنها را ببلعد.

ظاهری رسمی را امتحان کنید.

بسیاری از طراحان شلوار جین بوی فرند کهنه یا پاره شده را به نمایش می گذارند، که ممکن است آن را با ظاهری غیررسمی مرتبط کنید، اما می توانید به راحتی این مدل را بپوشید. یک شلوار جین کافه دار را با یک بلوز دکمه دار، یک کت بلند و کفش پاشنه بلند برای حالتی رسمی کلاسیک بسازید. یک یقه یقه اسکی براق را داخل شلوار جین گشاد به سبک بوی فرند قرار دهید و ظاهر را با کفش های رکابی و یک کمربند تزئینی به پایان برسانید.

سخن نهایی:

از تمامی این نکته ها برای درخشان شدن استایل خود استفاده کرده و نظر خود را با ما در میان بگذارید. همچنین از شما دعوت می کنیم مطلب بعد را نیز بخوانید: چگونه با شلوار بوتکات استایل خوبی داشته باشیم

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *