نکات مهم هنگام انتخاب مدل موی بلیچینگ برای مردان

نکات مهم هنگام انتخاب مدل موی بلیچینگ برای مردان

نکات مهم هنگام انتخاب مدل موی بلیچینگ برای مردان : در حالی که ممکن است فکر کنید موهای پلاتینی یا سفید شده مختص جنس روشن تر است، برخی از چهره های مرد معروف در طول تاریخچه مدل موهایشان که همیشه در حال تغییر هستند، آن را استفاده کرده اند. اما بلیچینگ جرات می خواهد. هنگامی که پراکسید روشن شد، تراشیدن سر یا کوتاه کردن موهای سفید شده در واقع تنها راه برای بازگشت به حالت طبیعی است. در این مطلب چند نکته ی مهم که قبل از بلیچینگ مو باید به آن توجه کنید را آورده ایم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانیم: مدل های جدیدی از شلوار جین مردانه

نکات مهمی که قبل از بلیچینگ باید به آن توجه کنید.

رنگ پوست

رنگ‌های پوستی فوق‌العاده روشن با موهای سفید به نظر می‌رسند و موهای بلوند مواردی مانند آکنه و جای زخم را برجسته می‌کنند، بنابراین اگر رنگ پریده‌اید یا لکه‌هایی در صورت دارید که نسبت به آنها مطمئن نیستید، سفید نکنید.

تراکم مو

سفید کننده فولیکول مو را می پوشاند که متعاقباً باعث ضخیم شدن آن می شود، اما اگر موهایی دارید که در حال نازک شدن هستند، سفید کننده احتمال شکستگی را افزایش می دهد و می تواند منجر به ریزش مو شود. کچل شدن یا تلاش برای رشد موهایتان؟ بدون سفید کننده لطفا

رنگ مو

قهوه ای یا مشکی به احتمال زیاد به بیش از یک فرآیند سفید کننده نیاز دارند و شما خود را در معرض خطر نارنجی یا برنجی شدن موهایتان به جای پلاتین قرار می دهید. بلوندهای طبیعی به طور طبیعی زمان راحت تری با سفید کننده خواهند داشت. ببخشید بچه هایی که افرو را تکان می دهند.

نقاطی که سفید نمیشوند.

شما موها را سفید می کنید نه ابرو یا ریش خود را. دکلره شدن به معنای پررنگ شدن است، بنابراین نیازی به کتمان این واقعیت نیست که موهای شما طبیعی نیستند. کنتراست رنگ مو تا ابرو نیز لبه ای عجیب و غریب می بخشد و کمی نور و سایه به چهره شما می بخشد.

به دنبال افراد حرفه ای باشید.

هنگامی که تصمیم گرفتید، یک سالن حرفه ای و تحقیقاتی سفید کننده مو را که موهای بور را به خوبی انجام می دهند (از جمله موهای بور برای مردان) شکار کنید. یک رنگ کننده مو نه تنها موهای دکلره شده را به خوبی اعمال می کند، رنگ می کند و حالت می دهد، بلکه حرفه ای ها می توانند راهنمایی هایی برای حفظ موهای بلوند جدید شما نیز داشته باشند.

نکات مهم هنگام انتخاب مدل موی بلیچینگ برای مردان

بیشتر بخوانید: مدل های جدید بستن موی بلند مردانه

ابزارهای پایه بلوند

شامپو بنفش با توانایی مو در نارنجی یا برنجی شدن مقابله می کند، بنابراین با شامپوهای معمولی مردانه در حد متعادل استفاده کنید. پس از شستشو نیز از نرم کننده مو استفاده کنید تا رطوبت از بین رفته توسط سفید کننده را دوباره پر کنید – تا خطر کدر شدن و سرخ شدن مو را کاهش دهید.

پشیمانی از سفیدی مو

از ظاهر پلاتینیوم راضی نیستید؟ یا به دنبال تغییر؟ کوتاه کردن مو تقریباً تنها راه خلاص شدن از شر موهای تازه سفید شده شماست. ما رشد آن را توصیه نمی کنیم، آقا امبر. بنابراین مطمئن باشید که به ظاهر سفید متمایز علاقه دارید. پس از روشن شدن، رنگ موی طبیعی شما تمام می شود.

کلام پایانی

موهای سفید شده کار سختی است. درست کردن کار سخت است، و وقتی آن سایه پلاتینیوم عالی را داشتید، باید برای حالت دادن به آن وقت بگذارید – و مقداری پول در محصولات – برای حفظ رنگ سفید و سلامت مرطوب موها صرف کنید. همچنین از شما دعوت میکنیم مطلب چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه را بخوانید.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *