31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید : در این مقاله می خواهیم شما را با مدل های جدید تاپ های زنانه و دخترانه در سال 2021 آشنا کنیم. بهتر است بدانید که تاپ ها امروزه یکی از محبوب ترین مدل ها هستند و انواع و اشکال مختلف آنها به صورت جهانی توزیع شده است بازارها تاکنون یکی از کاربردهای اصلی این لباس ها در فصول تابستان و مناطق گرم است ، حال اگر علاقه مند هستید با دسته های مختلف تاپ آشنا شوید و در ادامه این مقاله آموزشی اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از آنها کسب کنید می توانید ما باشید .

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید 31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید

همانطور که از نام آن پیداست ، این گروهی از لباس ها است که مخصوص بالا تنه است و کلمه تاپ در انگلیسی به معنایاین است . تاپ ها در مدل های مختلف موجود هستند ، به عنوان مثال ، یکی از محبوب ترین تاپ ها حلقه ای نیز باشد. در این نوع مدل ها ، تاپ ها بندی به دور گردن شما بسته می شوند و نوعی نگهدارنده برای شما فراهم می کنند. تاپ ها همیشه شبیه نیستند.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید

بیشتر بخوانید: انواع مدل مانتو تابستانی دخترانه جدید

اما بهتر است بدانید که بیشتر این تاپ ها از کمر تا گردن فرد را می پوشانند و در برخی از مدل های آنها قسمت کمر خالی است که به این دسته از تاپ های کراپ گفته می شود. در ادامه مقاله می خواهیم شما را با انواع مدل های برتر بیشتر آشنا کنیم.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید

این یکی از دسته بندی هایجدید است که اکثر افرادی که این تاپ ها را خریداری می کنند به دنبال انواع جدید و زیبایی هستند. از مدل های این تاپ اسپرت می توان به تاپ های کوتاه ، تاپ های بدون بند و تاپ های دو بنده اشاره کرد که محبوبیت بالایی دارند. یکی از دلایل انتخاب این دسته از تاپ ها ، شکل و ظاهر متفاوت آن با سایر تاپ ها است و فقط جنبه اسپرت برای مخاطبان خود دارد.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدیدبیشتر بخوانید: مدل دامن مجلسی بلند و کوتاه جدید

اندازه اصلی این تاپ ها که به مدل کراپ معروف هستند ، تا قسمت بالای شکم است و معمولاً دو بند از دو شانه عبور می کند .عمده کسانی که از تاپ استفاده می کنند در این دسته قرار دارند، یکی از علت های استفاده زیاد از این دسته تاپ راحتی آن از نظر پوشیدن است.

این مدل از تاپ بیشتر جنبه اسپرت دارد و شما می توانید آنرا در زمانی که می خواهید به یک مهمانی دوستانه بروید به تن کنید. توجه داشته باشید که این تاپ ها بر خلاف دیگر تاپ ها فاقد بند می باشند و بصورت یک محور بسته شده می باشد. بطور کلی شما با این تاپ می توانید از خستگی بند بر روی شانه هایتان راحت شوید و از مدل جدیدی هم استفاده کرده باشید. این تاپ‌ها که به یقه قایقی معروفند٬ از ترندهای محبوب امسال هستند.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدیدبیشتر بخوانید:مدل های متنوع مانتو جدید سال 1400

تاپ های دو بنده  در واقع مدل های معمولی یک تاپ هستند که از یقه ای گرد و دو بند کنار تشکیل شده است. بیشتر افرادی که از تاپ استفاده می کنند در این گروه هستند ، یکی از دلایل زیاد استفاده از این دسته برتر راحتی آن از نظر پوشیدن است.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید

یکی از جنبه های اصلی استفاده از این تاپ ها در مراسم رسمی می باشد، پس ظاهر این دسته از تاپ ها با مدل های اسپرت کاملا متفاوت است. این تاپ های مجلسی نسبت به دیگر تاپ ها پوشیده تر می باشند و از شکلی رسمی برخوردار هستند. اگر قصد دارید به مهمانی بروید می توانید با ست کردن این تاپ های مجلسی با دیگر لباس های خود یک تیپ خوب برای خود سرپا کنید. بطور مثال تاپ های تک بنده و تاپ های یقه بسته نوعی از تاپ های مجلسی به حساب می آیند که شاید شما این مدل از تاپ ها را بر تن دوستان خود در مجلس های مختلف دیده باشید که در ادامه ما درباره هرکدام از این تاپ ها توضیحاتی خواهیم داد.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدید بیشتر بخوانید: انواع مدل مانتو به رنگ سال 2021

این دسته از تاپ ها ایده جذاب و زیبایی به مدل لباس های  داده اند ، به طوری که این تاپ فقط از یک بند تشکیل شده است که می تواند لباس را برای شما وارونه کند و بخشی از شانه شما نمایان شود. . اگر به دنبال انواع و مدل های جدید هستید ، این مدل های جدید می توانند گزینه خوبی برای شما باشند. توجه داشته باشید که مدلهای جدید اغلب اینگونه هستند. با این تاپ می توانید ترکیب های زیبایی با لباس های دیگر ایجاد کنید.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدیدبیشتر بخوانید:انواع شلوار کرپ زنانه و دخترانه جدید

این دسته از مدل های جدید همانند تاپ های دیگر است ، اما یک تفاوت باعث شده است که این تاپ یک نوع خاص از لباس های دیگر باشد ، یقه بسته آن یا همان یقه اسکی این تاپ از نظر ظاهری از قسمت ناف خالی می باشد و همچنین آستین های آن بصورت تاپ های دیگر بوده اما بر خلاف دیگر تاپ ها این مدل یقه بسته دارد و تا بالای گردن را پوشانده است. این مدل بیشتر مورد استفاده افرادی قرار می گیرد که علاقه خاصی به این دسته از یقه های بسته دارند.

31 مدل تاپ مجلسی زنانه و دخترانه جدیدبیشتر بخوانید: 35 مدل لباس نامزدی جدید و شیک سال 2021

دسته محبوب دیگر در بین خانمها تاپ های ریون است ، این تاپ ها معمولاً بیشتر پوشیده شده اند ، اما شما می توانید طرح های مختلفی را در مدل های مختلف مشاهده کنید. تاپ های ریون از کیفیت خوبی برخوردار هستند و شاید یکی از دلایل فروش بالای این دسته از تاپ ها به دلیل کیفیت پارچه آن باشد ، بنابراین اگر می خواهید پارچه خوبی بخرید ، ریون بهترین گزینه برای شما است. شکل این قسمت بالا همان دسته های دیگر است و می توانید در مکان های مختلف از آنها متفاوت استفاده کنید.

تاپ مجلسی

مدل تاپ های گیپور طرفداران خاص خود را دارد ، طرح در این تاپ ها بافته شده است ، یعنی انواع طرح ها و اشکال بافته شده را می توانید در پارچه استفاده شده در این مدل از تاپ ها ، مانند مدل های دیگر مشاهده کنید آنها دارای اشکال مختلف هستند و ظاهر. مخاطبان اصلی این گروه از افراد بیشتر برای جلسات مجلسی هستند که گزینه خوبی است.

تاپ مجلسی

اما در جدیدترین مدل تاپ می خواهیم یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های تاپ را به شما معرفی کنیم ، این تاپ ها به دلیل کیفیت بالا از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. همانطور که می دانید کالاهای ترکیه همیشه از کیفیت بالاتری برخوردار بوده اند و این امر در این زمینه نیز صادق است. طرح های خود را برای فروش محصولات بیشتر در همه مدل ها ارائه می دهد تا توجه مخاطبان خود را به خود جلب کند. جنس خوب پارچه ترک  این است که در فصول گرم سال احساس خنکی می کنید و این می تواند یک نکته مثبت باشد.

تاپ مجلسیبیشتر بخوانید: 30 مدل از مانتو های روشن مناسب مجلس

از آنجایی که بیشتر تاپ ها نیم تن هستند و قسمت بالایی بدن را می پوشانند ، اما گروه هایی از تاپ ها هستند که می توانید در فصل سرما استفاده کنید. تاپ ها نیز در دسته های آستین بلند و آستین و دکلته قرار دارند که می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود از آنها استفاده کنید. اگر بخواهیم در زبان فارسی به کلمه تاپ بپردازیم، به تمامی لباس هایی که بصورت دو بنده، دکلته و بدون آستین می باشند تاپ می گوییم. بطور مثال تیشرت های در نوع های خاص تاپ به حساب می ایند که در یقه های باز بیشتر با آنها آشنا هستید.

تاپ مجلسیبیشتر بخوانید: مدل های لباس مجلسی 1400

تاپ مجلسیاستفاده اصلی از تاپ در فصول گرم و مناطق گرم است اما در مناطق سردسیر نیز می توانید از دسته های دیگر این تاپ استفاده کنید. مدل های یک تاپ را می توان به دسته های مجلسی، اسپرت و … دسته بندی کرد که می توانید از هر یک از این تاپ ها در محیط های مختلف استفاده کنید.تاپ مجلسیبیشتر بخوانید: 56 مدل مانتو های اسپرت جدید

تاپ مجلسیبا نزدیک شدن به تابستان ، خانم ها دوست دارند کمتر لباس زیر بپوشند تا گرمای مانتو را کاهش دهند. رویه زیر کت معمولا تاپ زیر مانتو طرح‌دار است و اگر می‌خواهید یک استایل جذاب تابستانی داشته باشید، از تاپ اسپرت گل‌دار، خال‌خالی یا راه‌راه استفاده کنید. این طرح‌ها استایل شما را از سادگی خارج می‌کند و استایل شما را جذاب‌تر می‌کند.

تاپ مجلسیسعی کنید از زیر مانتو تنگ استفاده نکنید. تاپ تنگ باعث می‌شود که گرم‌تان شود. با این حال تاپ‌های نخی و خنک که کمی در تن آزاد هستند، انتخاب مناسب‌تری برای زیر مانتو است.
اگر می خواهید یک مانتو جلو باز بپوشید ، تاپ تونیک ایده مناسبی است. تاپ تونیک اسپرت اندازه طولی بلندتری نسبت به تاپ‌های اسپرت دیگر دارد و اگر یک مدل تاپ تونیک جذاب را با مانتوی تابستانه سِت کنید، استایل‌ جذاب‌تری خواهید داشت.

تاپ مجلسیبیشتر بخوانید: اصول ست کردن لباس زنانه با کفش 

تاپ مجلسیبیشتر بخوانید: چگونه لباس مجلسی زنانه را انتخاب کنیم؟

  • تاپ مجلسیاگر لباس مجلسی شما یقه ای بزرگ و بازی دارد ، می توانید از گردنبندهای بزرگ و حتی گردنبندهای رنگی مدل آفریقایی استفاده کنید.
  • خانم هایی که دارای گردن زیبا یا نیم تنه ای کامل هستند می توانند با استفاده از این مدل گردنبند روی یقه و گردن خود تمرکز کنند.
  • اگر می خواهید یک لباس مجلسی زنانه با گردنبند بزرگ ست کنید ، لباس مجلسی ایده ای جذاب و بسیار مناسب است.
  • اگر می‌خواهید از هوای تابستان لذت ببرید و یک خاطره خوش با تاپ اسپرت یا مجلسی در آلبوم عکس تابستان امسال ثبت کنید، باید به انتخاب لباس‌هایتان دقت کنید. خوشبختانه تاپ مجلسی یا اسپرت با لباس‌های مختلفی سِت
  • می‌شود و هیچ‌گاه محبوبیت خود را از دست نمی‌دهد. با این حال جزئیات و اکسسوری‌های به ظاهر کوچک، تاثیر بزرگی در لباس اسپرت با مجلسی شما می‌گذارند.

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسیمدل تاپ اسپرت مجلسی

تاپ مجلسی

• معمولا زمانی که هوا سردتر است یا نمی‌خواهید لباس آزادتری بپوشید، بهترین روش استفاده از روپوش یا کت روی تاپ مجلسی یا اسپرت است.
• اگر می‌خواهید یک استایل کژوال یا غیررسمی داشته باشید، تاپ دخترانه اسپرت را با کت جین سِت کنید. کت جین استایل شما را بسیار متفاوت و خاص می‌کند و هیچ‌گاه محبوبیت خود را از دست نمی‌دهد.
• بعضی از خانم‌ها دوست دارند استایل اسپرت و راحتی داشته باشند. چه لباسی بهتر از پیراهن چهارخانه مردانه روی تاپ است؟ پیراهن چهارخانه مردانه در هر رنگی بسیار جذاب است، با این حال بهتر است با این مدل پیراهن، یک تاپ ساده تک رنگ انتخاب کنید.
• اگر می‌خواهید یک استایل رسمی و مجلسی داشته باشید، یک کت مجلسی و تاپ مجلسی مانند تاپ حریر ترکیب فوق‌العاده‌ای است. با این حال بهتر است رنگ تاپ و کت نزدیک به هم باشد و هم‌رنگ نباشند.

امیدواریم از این مقاله استفاده کرده باشید و شیک ترین تاپ را برای خود و یا هدیه به دوستانتان انتخاب کنید.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *