12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما : آیا می خواهید بدانید چگونه در زمستان حتی وقتی بیرون سرد است لباس بپوشید؟ من دقیقاً با شما به اشتراک می‌گذارم که چگونه این کار را انجام دهید به علاوه 11 روش دیگر برای شیک و گرم ماندن حتی زمانی که دما کاهش می‌یابد.

من فکر می کردم باید یا شیک و سرد بودن را انتخاب کنید یا در زمستان بی مد و گرم باشید. این قبل از آن بود که 12 نکته ای را که در زیر با شما به اشتراک می گذارم بدانم و رعایت کنم.

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

1. روی لباس های بیرونی خود سرمایه گذاری کنید

هنگامی که هوا سرد است ما تمایل داریم تا گرم شویم. لباس بیرونی شما اولین چیزی است که مردم می بینند. این چیزی است که روی لباس خود می پوشید و هر زمانی که در فضای باز هستید در آن حضور خواهید داشت.

بیشترین استفاده را از یک کت خنثی تک رنگ در رنگ های شتری، خاکستری، کرم، مشکی خواهید داشت. این رنگ ها بسیار متنوع هستند و شما می توانید آنها را تقریباً با هر چیزی بپوشید.

نکته دیگر برای لباس های بیرونی زمستانی این است که از بلند بودن کت های خود مطمئن شوید من دوست دارم زانویم را بالای زانو نگه دارم. به نظر می رسد که بلندی مناسبی است به خصوص اگر می خواهید در زمستان لباس بپوشید.

کتی که به زیر وسط ران می خورد بیشتر شما را گرم نگه می دارد همچنین مطمئن شوید که کتتان جیب هایی برای گرم نگه داشتن دستانتان داشته باشد. آخرین چیزی که باید در لباس بیرونی خود به دنبال آن باشید، کتی است که آستر دارد.

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

2. یک جفت بوت با کیفیت پیدا کنید

برای استفاده حداکثری از بوت های زمستانی خود به دنبال جفتی باشید که ضد آب باشد و از چرم یا جیر ساخته شده باشد. من همچنین توصیه می کنم جفتی را پیدا کنید که صاف باشد یا پاشنه نسبتاً کمی داشته باشد. به طوری که در آن روزهای سردتر اگر برف یا یخ روی زمین باشد و کمی راه برای پیاده روی دارید راحت باشند.

من شخصاً عاشق بوت های روی زانو هستم آنها نه تنها شیک هستند بلکه لایه ای از گرما را به پاهای شما اضافه می کنند.

آنها همچنین برای پوشیدن با لباس در زمستان عالی هستند. اگر بوت های روی زانو سبک شما نیستند توصیه می کنم در زمستان یک بوت بلند بپوشید تا زیر زانو باشد به این ترتیب به شما تا حد ممکن گرمای بیشتری برای پاهایتان می دهد.

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

3. عینک آفتابی بزنید

عینک آفتابی یکی از ساده ترین اکسسوری در تمام طول سال است. توصیه می کنم یک عینک آفتابی بزنید. آنها واقعاً می توانند به تکمیل و ارتقاء ظاهر شما کمک کنند.

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

4. در بافتنی های ضخیم سرمایه گذاری کنید

یک ژاکت بافتنی ضخیم مانند پتویی است که دور شما پیچیده شده است. وقتی روی استایل کلاسیک که رنگ‌های خنثی هستند سرمایه‌گذاری می‌کنید بهترین استایل اصلی کمد لباس زمستانی است. آنها را با شلوار جین، ساق یا دامن بپوشید تا در زمستان گرم بمانید.

12 نکته برای شیک به نظر رسیدن و گرم ماندن در سرما

5. جوراب شلواری مات

وقتی می خواهید در زمستان لباس بپوشید جوراب شلواری مات خود را فراموش نکنید من دوست دارم جوراب شلواری مشکی، خاکستری و سفید زمستانی داشته باشم و سرمه ای هم خواهم داشت.

جوراب شلواری مات برای اضافه کردن یک لایه اضافی در روزهای سرد بسیار عالی است. آنها را زیر شلوار، شلوار جین یا ساق شلواری بپوشید تا آن لایه گرمای بیشتری داشته باشید.

جوراب شلواری مات

6. لباس بافتنی بپوشید

راه بعدی که دوست دارم حتی در آن روزهای سرد هم شیک به نظر برسم، پوشیدن یک ژاکت است. من دوست دارم یقه ای داشته باشم که به گرم نگه داشتن گردن شما کمک کند.

به دنبال استایل های کلاسیک در رنگ های خنثی یکدست باشید تا سال ها از آن ها استفاده کنید. آن‌ها را با جوراب شلواری مات و بوت بپوشید تا ظاهری راحت و شیک داشته باشید حتی وقتی هوا سرد است.

لباس بافتنی بپوشید

7. یک شال گردن رنگ خنثی بخرید

من توصیه می کنم روی یک شال کلاسیک و خنثی سرمایه گذاری کنید که می توانید چند بار دور آن بپیچید. به دنبال موردی باشید که طولانی تر باشد. یک روسری شیک به راحتی می تواند ظاهر شما را بالا ببرد و شما را گرم  نگه دارد.

یک شال گردن رنگ خنثی بخرید

8. ساق چرم مصنوعی را به کمد لباس خود اضافه کنید

داشتن یک جفت شلوار لگ در کمد لباس در فصل زمستان بسیار مهم است. پارچه ضخیم تر از ساق معمولی شماست. آنها را با یک ژاکت درشت و بلند و بوت های ست کنید تا روشی آسان برای افزایش ظاهر و گرم ماندن باشد.

ساق چرم مصنوعی را به کمد لباس خود اضافه کنید

9. در لایه بندی حرفه ای شوید

در لایه بندی واقعا خوب باشید این می تواند کمد لباس شما را با ارائه گزینه های بیشتر برای استایل ظاهری بسیار بزرگتر نشان دهد. فقط با چند لایه لایه بندی خوب مانند ژاکت های پشمی یا ژاکت بافتنی می توانید ظاهر همه کاره زیادی داشته باشید.

لایه بندی کلید آب و هوا در تمام طول سال است داشتن یک ژاکت کش باف پشمی یا ژاکتی که می توانید آن را بپوشید یا در بیاورید یکی از لوازم اصلی لباس در کمد هر خانمی است. من همچنین دوست دارم ژاکت های کشباف را روی لباس های بافتنی لایه بندی کنم.

در لایه بندی حرفه ای شوید

10. یقه اسکی

یقه‌های نخی به رنگ عاجی و مشکی یک لایه لایه‌بندی ضروری برای زمستان است. آنها نه تنها به گرم نگه داشتن گردن شما کمک می کنند، بلکه لایه ای عالی برای پوشیدن زیر لباس در زمستان هستند.

این یک راه شیک و آسان برای پوشیدن لباس و شیک به نظر رسیدن حتی زمانی که هوا سرد است است.

یقه اسکی

11. روی لباس ژاکت بپوشید

وقتی می خواهید لباسی بپوشید حتی اگر ابریشمی یا کوتاه باشد توصیه می کنم یک پلیور روی آن بپوشید. بنابراین بیشتر شبیه یک ژاکت با دامن است. این یکی از روش های مورد علاقه من برای پوشیدن لباس در زمستان است اما همچنان گرم می ماند.

روی لباس ژاکت بپوشید

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید برای دیدن پست های بیشتر تیپزا روی مقاله ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024 کلیک کنید و بخوانید. همچنین میتوانید نظرات و یا پیشنهادت خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *