لباس های خود را رول کنید

نکات کلی بسته بندی لباس ها برای سفر های دور چیست؟

نکات کلی بسته بندی لباس ها برای سفر های دور چیست؟ استایل برای سفر مهارتی است که می تواند سفرهای شما را لذت بخش تر و بدون دردسر کند. در اینجا چند نکته در مورد بسته بندی وجود دارد که به شما کمک می کند تا به طور موثر بسته بندی کنید و برای سفرهای دور خود آماده شوید.

نکات کلی بسته بندی لباس ها برای سفر های دور چیست؟

در اینجا نکاتی برای بسته بندی لباس  سفرهای دور آورده شده است با پیروی از این نکات و توجه به آنچه جمع می کنید می توانید بدون از دست دادن راحتی یا آسایش سبک سفر کنید.

نکات کلی بسته بندی لباس ها برای سفر های دور چیست؟

از پیش برنامه ریزی کنید

در مورد مقصد خود پیش بینی آب و هوا و هر رویداد یا فعالیت خاصی که در آن شرکت خواهید کرد تحقیق کنید این به شما کمک می کند فقط آنچه را که نیاز دارید بسته بندی کنید.

نکات کلی بسته بندی لباس ها برای سفر های دور چیست؟

یک لیست بسته بندی تهیه کنید

یک لیست بسته بندی ایجاد کنید تا مطمئن شوید که فقط موارد ضروری را به همراه دارید. به اقلامی توجه کنید که اهداف متعددی را دنبال می کنند و هر چیزی را که می توانید به راحتی در مقصد خود بخرید یا حذف کنید.

چند روز قبل از سفر  شروع به نوشتن چیزهایی کنید که نیاز دارید تا مطمئن شوید چیزی را فراموش نمی کنید.

لباس های خود را رول کنید

لباس همه کاره را انتخاب کنید

به جای تعداد وسایلی که بسته بندی می کنید به لباس ها فکر کنید. بنابراین لباس هایی را بسته بندی کنید که می توانند به راحتی با هم ترکیب شوند و لباس های متعددی ایجاد کنند. رنگ های خنثی و قطعات همه کاره را انتخاب کنید که می توانند از روز به شب تغییر کنند.

سعی کنید به قانون 80/20 پایبند باشید، که در آن 80٪ اقلامی که بسته بندی می کنید ضروری هستند و 20٪ قطعات بیانیه هستند.

نکات کلی بسته بندی لباس ها برای سفر های دور چیست؟

تمام وسایلی را که قصد دارم بپوشید را روی یک قفسه مخصوص آویزان کنید تا دید کلی بهتری داشته باشید.

در اینجا لیستی از موارد ضروری است که ممکن است برای سفر خود در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که سفر سبکی دارید:

✅تاپ 
✅پیراهن
✅دمپایی یا صندل
✅2 دست لباس اسپرت و راحت
✅لباس بیرونی: بلیزر و ژاکت کش باف پشمی( در هوای سرد)

کفش را محدود کنید

کفش ها می توانند سنگین باشند و فضای زیادی را اشغال کنند سعی کنید فقط دو یا سه جفت کفش مناسب برای موقعیت ها و فعالیت های مختلف به همراه داشته باشید مطمئن شوید که کفش را قبلا پوشیده اید و راحت هستند.

نکات کلی بسته بندی لباس ها برای سفر های دور چیست؟

به راحتی فکر کنید

به عنوان یک قانون کلی بهتر است به لباس هایی توجه کنید که احساس راحتی کنید از بسته بندی هر چیزی که نمی دانید چگونه استایل کنید خودداری کنید. این معمولا برای آخرین خریدهایی که فکر می کنید ممکن است برای سفر به آنها نیاز داشته باشید اتفاق می افتد.

پارچه های سبک را انتخاب کنید

اگر می توانید پارچه های سبک یا مانند پوپلین، ابریشم، تنسل، پارچه ابریشمی، کنفی، پشمی یا کتان را در اولویت قرار دهید. پارچه های سبک برای سفر مناسب هستند.

پارچه های سبک را انتخاب کنید

چمدان مناسب را انتخاب کنید

یک چمدان یا کوله پشتی سبک و بادوام انتخاب کنید اطمینان حاصل کنید که اندازه آن برای سفر شما مناسب است تا از بسته بندی بیش از حد جلوگیری شود. در اینجا چند گزینه وجود دارد که برای مسافرت مناسب است، قطعا ارزش سرمایه گذاری را دارد.

لباس های خود را رول کنید

لباس های خود را رول کنید

اگر به دنبال نکات بسته بندی برای سفرهای خود هستید در نظر بگیرید که لباس های خود را به جای تا کردن آنها ببندید و باعث صرفه جویی در فضا و کاهش چین و چروک می شود.

همچنین می توانید از کیسه های فشرده سازی یا مکعب های بسته بندی برای به حداکثر رساندن کارایی فضا استفاده کنید.

لباس های خود را رول کنید

اقلام حجیم را بپوشید

اگر با وسایل حجیم مانند ژاکت یا چکمه سفر می کنید به جای بسته بندی آن ها آن ها را بپوشید تا در فضای چمدان خود صرفه جویی کنید.

لوازم آرایش را به حداقل برسانید

لوازم آرایشی به اندازه سفر بسته بندی کنید یا در مقصد خود بخرید. دقت کنید در سفر یک ضدآفتاب و کرم مرطوب کننده مهمترین چیز برای شما محسوب میشود پس از آنها غافل نشوید.

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله برای شما کاربردی بوده باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی 20 لباس زیبا برای پوشیدن سفر خارجه با صندل این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *