ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024 : بین ظرافت خاموش لباس‌های دادگاه گوئینت پالترو و طعم بدیع سبک پولی قدیمی سوفیا ریچی ، روند جدیدی برای صنعتی که با اتهام هدر دادن منابع گرانبهای زمین مواجه است پدیدار شده است.

این به عنوان روند “کلاسیک ” شناخته می شود و بر روی لباس های مد پایدار و استفاده از کمد لباس های کپسولی همه کاره تمرکز دارد.

ایده اصلی این است که به روشی که مردم در گذشته از مد استفاده می کردند، بازگردیم، به عنوان مثال، اقلام کمتر و با کیفیت بالاتری که به سبک کلاسیک هستند و برای سالیان طولانی دوام می آورند ، خریداری کنند.

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

«کلاسیک» بر خرید برنامه‌ریزی‌شده برای لباس‌های باکیفیت، سرمایه‌گذاری تا لباس‌هایی که به‌طور کارآمد ترکیب و هماهنگ می‌شوند و جذابیت کلاسیک خود را برای سال‌ها حفظ می‌کنند.

و برای برخی از زنان، همیشه سبک مورد علاقه آنها بوده است، به عنوان مثال:

✅امل کلونی
✅جنیفر لارنس
✅دوقلوهای اولسن
✅گوئینت پالترو
✅کیت میدلتون
✅اولیویا پالرمو و یوهانس هوبل

این ترندی است که تا دهه 1950 جهانی بود، زمانی که مد دستخوش دگردیسی عظیم شد، زیرا نوجوانان به عنوان یک گروه جداگانه در جامعه ظاهر شدند.

و در طی چند دهه بعد، مدهای نوجوانانه به سرعت در حال تغییر و تبدیل شدن به یک نهاد مجزا از مدهای اصلی که مادرتان می پوشید تبدیل شد.

ایده مدرن کلاسیک این است که با پوشیدن لباس‌های کلاسیک و باکیفیت خوب و ساده به نظر برسید و از مدهای افراطی که در پایان فصل دور ریخته می‌شوند دور بمانید.

بنابراین هر چیزی که دارای لوگوی برجسته ای باشد که نام طراح را تبلیغ می کند قطعا QL نیست، زیرا لباس های باکیفیت به راحتی از روی برش و کیفیت پارچه، رنگ و روکش تشخیص داده می شوند!

و حرکت به سمت لباس‌های «یک سایز متناسب با همه» در دهه 1970، تولید سریع و ارزان لباس‌های بی‌شکل را برای تولیدکنندگان آسان‌تر کرد.

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

سبک‌های جذاب کلاسیک را دوباره کشف کنید

در اصل مد کلاسیک یا همان کلاسیک مخالف «مد سریع» ارزان است که با سرعتی قابل توجه ای عبور می کند.

و علاوه بر نجات سیاره، این در مورد کشف مجدد لباس‌های کلاسیک و خوش دوخت است که از طریق برش‌های زیبا و تناسب عالی، برای تحسین برانگیز بودن چهره شما تحت تأثیر قرار می‌دهند.

بنابراین اگر به پوشیدن لباس‌های کلاسیک علاقه دارید در اینجا گالری از لباس‌ها وجود دارد که سبک‌های کلاسیک معاصر را برای هر کسی که قصد تغییر به پوشاک مد پایدار، اما مقرون‌به‌صرفه را دارد، نشان می‌دهد!

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

1. کت و شلوار مشکی گشاد به سبک شانل

از زمانی که جکی کندی با کت و شلوارهای شیک شانل خود جهان را به وجد آورد این استایل مترادف با خوش سلیقه و کلاس های پولدار بوده است.

با این حال اکنون می‌توانید بسیاری از ژاکت‌ها یا ژاکت‌های پشمی الهام گرفته از Chanel را با قیمت‌های مناسب پیدا کنید بنابراین این یک «باید» مطلق برای کمد لباس کپسولی «استایل کلاسیک» شماست!

این ژاکت به رنگ زرد-بژ ملایم است که کاملا با موهای مدل ست می شود و با شلوارهای گشاد و مشکی و اکسسوری ها کنتراست جذابی ایجاد می کند.

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

2. بلوز کلاسیک سفید و شلوار شتری

استایل کلاسیک شامل رنگ‌های زنده و پرینت‌های بلند که به سرعت از مد می‌افتند نمی‌شود. بنابراین این ترکیب بلوز سفید کلاسیک با شلوار شتری رنگ و کیف قهوه ای و کفش راحتی مناسب است.

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

3. پیراهن آبی روشن روی تاپ خاکستری با شلوار مشکی

این لباس شیک دارای رنگی دوست‌داشتنی در پیراهن آبی روشن است که روی یک تاپ خاکستری پوشیده شده است، بنابراین استایل کلاسیک ممکن است نادیده گرفته شود اما هرگز کسل کننده نیست! شلوارهای دم پا گشاد مشکی خوش دوخت یکی از لوازم اصلی پوشیدن روزانه هستند.

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

4. بلوز سفید ساده و شلوارک مشکی

در اینجا یک لباس ساده، اما چشم نواز دیگر کلاسیک است که امسال بسیار محبوب است برای کار یک شلوارک کتان بلند در هوای گرم هوشمندتر از دامن مینی است و یک بلوز کتان سفید همیشه باکلاس است.و یک کیف بزرگ بژ به همراه صندل های مناسب شما را در روز بعد به خرید یا نوشیدنی با دوستانتان می برد!

ترند شیک لباس کلاسیک زنانه برای سال 2024

5. شلوارک راه راه و شلوارک سفید بلند

تاپ های راه راه سیاه و سفید امسال کاملاً شیک هستند و با شلوارک های سفید و گشاد عالی به نظر می رسند! تاپ دارای سبک مد روز یقه است، با حاشیه های سیاه جذاب در اطراف گردن و سوراخ های بازو که استایل زیادی به آن می بخشد. امسال همیشه یک کمربند با سگک طلایی یا نقره‌ای تزئینی بپوشید اما مطمئن شوید که ظریف است و خیلی بزرگ نیست.

شلوارک راه راه و شلوارک سفید بلند

6. شلوار فاق بلند مشکی با تاپ 

شلوار فاق بلند مشکی با تاپ 

7. پیراهن راه راه سبز با شلوارک شتری

پیراهن های راه راه آبی و سفید هرگز از مد نمی افتند اما بالاخره پیراهن های سبز و سفید برگشتند! من هر دو را دوست دارم، اما خوب است که برای مدتی از آبی فاصله بگیریم و از ظاهر دوست داشتنی لباس سبز و شتری با هم لذت ببریم.

این نمونه دیگری از چگونگی به دست آوردن ظاهر کلاسیک در رنگ های مناسب است که جذاب هستند اما روشن نیستند.

با یک پلیور سفید و کابلی که روی شانه‌هایتان انداخته‌اید، همیشه می‌توانید برای لباس‌های روزانه و همیشگی به یک پیراهن و شورت بلند تکیه کنید!

پیراهن راه راه سبز با شلوارک شتری

برخی از برندهای مد استایل کلاسیک

در اینجا چند برند کلاسیک وجود دارد که به دلیل تعهد خود به کیفیت، مهارت و طراحی مینیمالیستی به رسمیت شناخته شده اند.

Loewe : تحت هدایت خلاقانه جاناتان اندرسون، خانه مد اسپانیایی Loewe تبدیل به یک برند محبوب برای تجملات مدرن و کم ارزش شده است. دیدگاه اندرسون باعث ایجاد قطعات منحصر به فرد ساخته شده است که به همان اندازه که معاصر هستند تصفیه شده اند.

سلین : سلین به‌ویژه تحت هدایت فیبی فیلو، مترادف با نوعی ظرافت و ظرافت بی‌دردسر شد. این برند به خاطر مواد باکیفیت، خطوط تمیز و طراحی های بی انتها و در عین حال مدرنش شناخته شده است.

The Row : The Row که توسط مری کیت و اشلی اولسن تأسیس شده است، به دلیل خیاطی استثنایی و طراحی های مینیمالیستی شناخته شده است. زیبایی شناسی این برند به سمت سادگی پیچیده، با تمرکز بر پارچه های مجلل و تناسب بی عیب و نقص متمایل است.

Vince : Vince یک برند کلاسیک است که در ساخت وسایل ضروری روزمره سرآمد است. تعهد آنها به ایجاد لباس‌ها و اکسسوری‌های کاربردی و جاودانه تنها با استفاده از بهترین پارچه‌ها، آنها را در قلمرو کلاسیک متمایز می‌کند.

برخی از برندهای مد استایل کلاسیک

Mansur Gavriel : طراحان Rachel Mansur و Floriana Gavriel این برند را در سال 2012 با هدف ایجاد کالاهای چرمی ساده و باکیفیت تاسیس کردند. این برند از آن زمان به سمت لباس گسترش یافته است و به دلیل زیبایی شناسی مینیمال و توجه به جزئیات شناخته شده است.

Arket : یک نام تجاری تحت گروه H&M، Arket محصولات با کیفیتی را ارائه می دهد که برای مدت طولانی مورد استفاده و دوست داشتنی قرار می گیرند. آنها از یک اصل طراحی مینیمالیستی پیروی می کنند و بر مواد، عملکرد و تناسب تمرکز می کنند.

هر یک از این مارک‌ها نشان‌دهنده تغییر ترجیحات مصرف‌کننده به سمت ظرافت و ارزش ماندگار است نه نمایش‌های متظاهر. آنها در مورد قدردانی از جزئیات دقیق، کیفیت مواد و مهارتی هستند که برای ایجاد هر قطعه انجام می شود تمرکز کمتر بر روی بیانیه ای با صدای بلند است و بیشتر در مورد پذیرش فردیت، مهارت و سبک کلاسیک است.

برخی از برندهای مد استایل کلاسیک

از کجا می توانم لباس های مد کلاسیک و مقرون به صرفه بخرم؟

به غیر از مارک‌های گران‌تر مانند The Row، Objets Daso، Toteme، Hunting Season، Max Mara، Savette، Loro Piano و Bottega Venetto، می‌توانید کالاهای اصلی کلاسیک مقرون به صرفه را نیز در مجموعه‌های خیابان‌های مرتفع پیدا کنید!

فروشگاه هایی که بیشترین گزینه QL را با قیمت های مقرون به صرفه دارند عبارتند از:

✅H & M
✅زارا
✅Uniqlo

بنابراین امیدوارم که این ایده به شما ایده های زیادی در مورد چگونگی به دست آوردن ظاهر کلاسیک  که بسیار جذاب و محبوب است به شما داده باشد. کل ایده این است که طوری به نظر برسید.

لباس های مد کلاسیک

سخن پایانی:

البته افراد مشهور باید تا جایی که می توانند توجه بیشتری را به خود جلب کنند تا پیشنهاد کاری دریافت کنند و در حرفه خود پیشرفت کنند اما اگر می خواهید به نظر برسید که زندگی موفقی دارید و افراد موفق دیگری را به حلقه دوستی خود جذب کنید چرا به مد کلاسیک پایدار و آرام تغییر ندهید! شما همچنین میتوانید با کلیک برروی ترند کلاسیک جذاب زنانه سال 2024 این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *