10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی! اگر به دنبال راه‌های زیبا برای باربی خود هستید به این 15 روش برای پوشیدن دامن صورتی نگاهی بیندازید تا الهام بگیرید.

بهترین راه برای ست باربی در ظاهر خود یافتن مدل مناسب دامن صورتی است. فرقی نمی‌کند استایل یا ترجیح شخصی شما دامن‌های صورتی دارای طول‌های مختلفی هستند و می‌توان آن‌ها را به روش‌های مختلف مدل داد تا لباس دامن صورتی عالی برای شما ایجاد کند!

اگر ما شما را متقاعد کرده ایم که این ترند را امتحان کنید اما نمی دانید از کجا شروع کنید ما 15 روش برای پوشیدن دامن صورتی را برای شما جمع آوری کرده ایم تا ظاهری عالی داشته باشید!

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

1. بلیزر

اگر یک دامن صورتی برای مدل دادن دارید یا فقط می خواهید آن را مانند باربی ست کنید این یک ظاهر جذاب برای شماست.

دامن‌های کوتاه صورتی به‌راحتی می‌توانند به‌ویژه در طول روز ظاهری عالی داشته باشند با استفاده از یک تی شرت سفید و ظاهر را ست کنید.

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

بیشتر بخوانید: چگونه یک کت صورتی را در پاییز امسال بپوشیم؟

2. تاپ خاکستری

برای یک محیط دوستانه دامن صورتی می تواند یک انتخاب رنگ جسورانه باشد. با این حال اگر با استایل صحیح پوشیده شود راهی عالی برای نشان دادن استایل شخصی شماست.

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

3. ژاکت صورتی

اگر در مورد عشق خود به باربی جسارت دارید و از نشان دادن آن نمی ترسید یک دامن صورتی برای شما مناسب به نظر می رسد.

بسته به زمان سال این را می توان به روش های مختلفی ست کرد همانطور که به ماه‌های سردتر می‌رویم ست کردن یک دامن میدی صورتی با یک ژاکت صورتی لباس گرم و همچنان ظاهری جذاب ایجاد می‌کند.

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

4. پیراهن سفید 

در مورد مدل دادن به یک دامن کوتاه صورتی برای یک شام فانتزی یا نوشیدنی در عصر، قوانین کمی تغییر می کنند.یک لباس سفید مانند یک بلوز یا پیراهن سفید یک راه عالی برای ست یک استایل رسمی محسوب میشود.

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

5. ژاکت سبز

اگر به دنبال این هستید که در ماه های سردتر ظاهر خود را شاداب و جذاب باشید ست کردن یک ژاکت سبز با دامن صورتی می تواند پاسخی برای استایل شما باشد. به سایه صورتی توجه کنید تا آگاهانه به آن حالت دهید برای دامن صورتی روشن، سراغ ژاکت سبز زیتونی بروید.

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

بیشتر بخوانید:

6. تاپ صورتی یا بنفش

اگر بیش از حد نگران این هستید به سراغ اکسسوری‌های کم‌رنگ و مدرن بروید برخی از گوشواره های حجیم و عینک آفتابی استات جسورانه عالی برای این ظاهر صورتی خوش طعم هستند.

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

7. تاپ 

یک راه عالی برای مدل دادن به دامن صورتی برای جشن استفاده از تاپ جذاب است.

10 روش برای مدل دادن به استایل صورتی باربی!

8. بلوز چند رنگ صورتی

برای یک لباس مناسب برای یک دورهمی دخترانه یا یک شام خانوادگی یک بلوز با دامن صورتی روشن راهی عالی برای زنانه و مناسب نگه داشتن لباس شماست.

اگر گردش شما در طول روز است از اکسسوری رنگ روشن استفاده کنید تا ظاهر جسورانه شما را تحسین کند. صندل های سفید و جواهرات شیک در اینجا بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

بلوز چند رنگ صورتی

بیشتر بخوانید: ست استایل و اکسسوری جذاب با رنگ صورتی 

9. کمربند با دامن صورتی

وقتی صحبت از شیک پوشی لباس های جسورانه به میان می آید اغلب اکسسوری ها نادیده گرفته می شوند اما لباس دامن صورتی در واقع فرصت مناسبی برای بیرون آوردن اکسسوری های جسورانه شماست.

یک کمربند معمولی می‌تواند روی لباس‌هایی که خیلی ساده هستند عجیب به نظر برسد زیرا ثابت بودن تقریباً آنقدر مهم است که یک لباس کامل به نظر برسد.

کمربند با دامن صورتی

10. استایل صورتی با پیراهن آبی

پیراهن مجلسی یک پیراهن آبی است که پارچه آن شبیه به جین ساخته شده است و آن را نه تنها بادوام می کند بلکه گزینه ای عالی برای لباس پوشیدن دامن صورتی است.

استایل صورتی با پیراهن آبی

11. بلیزر 

برای داشتن ظاهری شیک کت بلیزر هیچ اشکالی ندارد. بلیزر نوعی الگوی شطرنجی است که زیبایی رسمی و قدیمی می دهد.

بلیزر 

12. پیراهن صورتی

برای داشتن ظاهری در روز، دامن  صورتی روشن همراه با ژاکت و بوت چرمی گزینه مناسبی برای چسباندن به این ترند به گونه ای است که با استایل شخصی شما مطابقت دارد به خصوص اگر معمولاً زیبایی  دارید.

پس از نگاهی به راهنمای ما در مورد بهترین راه‌های پوشیدن دامن صورتی، امیدواریم الهام بگیرید که خودتان چیزی جذاب بپوشید. اگر به دنبال راهنماهای استایل بیشتر هستید، به دیگر کارهای ما در زیر نگاهی بیندازید.

پیراهن صورتی

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک 6 روش برای استایل کردن ژاکت های صورتی 2024 این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *