10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی

10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی

10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی: بوت های چلسی جزء اصلی کمد لباس های کپسولی هستند. در اینجا 10 روش برای پوشیدن آنها آورده شده است. بوت ها دسته‌بندی کفش‌هایی هستند که اگر شروع به ساخت مجموعه خود از صفر کنید می‌تواند بسیار زیاد باشد. بوت های چلسی برای شروع خوب هستند. آنها بوت های کوتاهی هستند.

اولین بوت چلسی در قرن 19 در لندن ساخته شد از این رو همینطور تاریخچه آن مانند یک بوت است که ظاهر تمیز را توضیح می دهد و برای پوشاندن لباس مناسب است. بوت های رزمی و بوت های تا زانو بیشتر معمولی یا مد روز هستند، در حالی که بوت های چلسی همیشه ظاهری شیک و کلاسیک خواهند بود.

اگر مطمئن نیستید که بوت چلسی چگونه می تواند با استایل و کمد شما جا بیفتد، ما 10 لباس را برای استایل این لباس ها گردآوری کرده ایم.

10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی

10 روش برای پوشیدن بوت های چلسی

1. شلوار لی

بوت های چلسی برای ست کردن با ساق‌های شلوار عالی هستند زیرا آن هم سطح با مچ پا قرار می‌گیرد این باعث می شود آنها را برای ست کردن با یک هودی بزرگ یا ژاکت بزرگ مانند این عالی کند.

10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی

2. کت بلیزر با بوت چلسی

برای یک شب پر از شهر که ممکن است کفش پاشنه بلند مناسب نباشد یک جفت بوت تخت مانند بوت های چلسی گزینه فوق العاده ای است. یک لباس بلیزر با این لباس‌ها ست می‌شود.

10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی

3. دامن اسلیپ

دامن های اسلیپ در چند سال گذشته محبوب بوده اند و همچنان ادامه دارد. یک دامن اسلیپ با رنگ جواهر رنگی عالی برای یک لباس شب است که با یک ژاکت مشکی و بوت های چلسی مشکی ست می شود.

10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی

4. کت خزدار

داغ‌ترین مدل لباس‌های بیرونی در حال حاضر، این کت کوتاه است. طرح این کت به طوری است که به خوبی با یک بوت چلسی تیز با جوراب شلواری و دامن یا لباس کوتاه ست می شود. بقیه لباس‌هایتان را با یک کیف و جواهرات درشت با رنگ متالیک مورد علاقه‌تان ساده نگه دارید.

10 روش استایل برای پوشیدن بوت های چلسی

 

5. کت پشمی

یک کت پشمی یکی دیگر از ترندهای زمستانی است. اگر می‌خواهید بوت چلسی را امتحان کنید سعی کنید آن را با جنبه‌های دیگری از لباس خود، مانند ژاکت یا کیف دستی‌تان هماهنگ کنید.

کت پشمی

6. شلوار جین

یک راه عالی برای مدل دادن به بوت های چلسی برای زمستان، شلوار جین تنگ است. اگر در ابتدای سال به تعطیلات اروپایی می‌روید، ممکن است هوا سرد باشد و بوت ها باید یکی از لوازم اصلی بسته بندی باشند.

شلوار جین

7. کت ماکسی

اگر کتی برای پوشیدن دارید چه با رنگ‌های زیاد و چه با تکه‌های خز مانند این بوت های چلسی می‌توانند آن را برای پوشیدن روزمره کاهش دهند. بقیه لباس‌هایتان را با رنگی خنثی، مانند مشکی یا خاکستری نگه دارید تا بر بقیه ظاهرتان غلبه نکنید.

کت ماکسی

8. لباس ماکسی

لباس‌های ماکسی خنثی جزء اصلی هر کمد هستند. صرف نظر از رنگ، بوت های چلسی یک راه عالی برای این لباس است که گاهی اوقات می تواند بیش از حد معمولی به نظر برسد.

لباس ماکسی

9. ژاکت کش باف پشمی

ژاکت‌های پشمی در مد رایج دست کم گرفته می‌شوند اما مدل‌های فرانسوی همه آنها را به عنوان بخشی از کمدهای کپسولی خود دارند روی یک رنگ خنثی که دوست دارید تمرکز کنید، چه خاکستری، کرم یا رنگ های دیگر، و مطمئن شوید که در یک پارچه طبیعی مانند ترمه یا پشم است.

ژاکت کش باف پشمی

10. لباس تک رنگ

یکی دیگر از روش‌های جذاب برای مدل دادن به بوت های مشکی چلسی، استفاده از لباس تک رنگ است یک لباس مشکی همیشه شیک به نظر می رسد و به این معنی است که شما نیازی به نگرانی در مورد هماهنگ کردن استایل خود ندارید.

لباس تک رنگ

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی روش های پوشیدن شلوار با بوت چلسی زنانه این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *