چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟

چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟

چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟ آیا می دانستید سرمه ای آرامش بخش ترین رنگ جهان است؟ اگر به دنبال آن آرامش و آسودگی هستید پس شاید بهتر باشد بیشتر سرمه ای بپوشید! با این اوصاف فکر می‌کنید چه رنگ‌هایی با لباس‌های سرمه ای ست می‌شوند؟

رنگ ها با لباس های سرمه ای

سرمه ای آرامش بخش ترین رنگ است

وقتی صحبت از مد می شود هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما همیشه آزاد هستید که با هم ترکیب کنید. اگر در کمد لباس خود چند ست سرمه ای دارید و نمی دانید چگونه آنها را سبک کنید، ناراحت نباشید!

آبی سرمه ای رنگی است که می توانید در تمام طول سال و در فصول مختلف از آن استفاده کنید. همه چیز به این بستگی دارد که چگونه رنگ های دیگری را ست کنید تا لباس خود را تا جایی که می تواند خوب و جذاب کنید.

چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟

ست با سرمه ای

چه رنگ هایی با آبی سرمه ای می آید

به غیر از سرمه ای سایه های آبی زیادی وجود دارد. و نکته عالی این است که همه آنها با لباس های سرمه ای شما ست میشوند.

اگر خواهان رنگی هستید که همچنان به تم آبی شما وفادار بماند می‌توانید لباسی فیروزه‌ای، آبی یا آبی آسمانی بپوشید. با این ترکیب، روز شما هرگز آبی نخواهد شد! تضمینی است!

یکی از نمونه های خوب برای ست  لباس های تمام آبی، جین است! اگر صاحب یک شلوار جین سرمه ای هستید، می توانید آن را با یک کت جین آبی روشن ست کنید! شما لباسی بی انتها و کلاسیک می پوشید که هرگز از مد نمی افتد جین و سرمه ای با این مجموعه!

از ترکیب رنگ‌ها و تناژهای مختلف آبی با سرمه ای نترسید. روش های مختلفی هستند بنابراین از کشف آنها نترسید!

چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟

بیشتر بخوانید: ست لباس با قرمز | استایل با رنگ قرمز

سفید

رنگ هایی که با سرمه ای ست میشوند

استایل کلاسیک و شیک در ترکیب این دو رنگ وجود دارد.اگر می خواهید به آن حال و هوای براق و پیچیده دست یابید از پوشیدن آبی و سفید سرمه ای نترسید.

یکی از محبوب ترین رنگ ها برای کت و شلوار، آبی سرمه ای است. اگر یک پیراهن لباس سفید بپوشید شفاف و قدرتمند به نظر می رسید! در مورد خانم ها هم همینطور است.

اگر دامن سرمه ای دارید باید آن را با یک تاپ دکمه دار سفید ست کنید به لباس هایی که می پوشد فکر کنید!

همچنین راه های معمولی تری برای آبی و سفید سرمه ای وجود دارد شما باید لباس هایی با بافت نرم تر انتخاب کنید و آنها را کنار هم بچینید. با انجام این کار دیدگاه جدیدی در مورد روش های مختلف پوشیدن رنگ های خنثی به شما می دهد.

چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟

رنگ بژ

چه رنگی با آبی سرمه ای می آید

اگر می خواهید بازی کمد لباس خنثی خود را جذاب کنید پوشیدن لباس سرمه ای و بژ دقیقاً این کار را انجام می دهد! از آنجایی که هر دو در خط رنگ‌های جذاب قرار می‌گیرند پوشیدن آن‌ها با هم کار چندان دشواری نیست.

اگر لباس سرمه ای پوشیده اید می توانید آن را با یک کت ترنچ ست کنید. اگر آن را بپوشید و زیر آن سرمه ای بپوشید هرگز اشتباه نمی کنید!

یکی دیگر از ظاهر کلاسیکی که باید به دنبال آن باشید یک ژاکت سرمه ای و یک شلوار بژ است یک جفت کفش کالج  زیبا ست کنید و آماده هستید.

چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟

بیشتر بخوانید: چگونه بهترین رنگ لباس را برای خود انتخاب کنیم؟

خاکستری

رنگ های مکمل سرمه ای

مردم اغلب در مورد اینکه چند سایه خاکستری وجود دارد اشتباه نمیکنند اما حقیقت این است که سایه های خاکستری بیشتری وجود دارد! و هر سایه ته رنگ یا رنگ خاکستری که دارید با یک تکه لباس سرمه ای خوب به نظر می رسد.

این ظاهری ساده و در عین حال جذاب است که می توانید ست کنید استایل رنگ زمستان آبی و خاکستری داشته باشید!

چه رنگ هایی با لباس های آبی سرمه ای می آیند؟

قرمز

اگر فکر می‌کنید که پوشیدن سرمه ای و قرمز شما را شبیه یک پرچم می‌کند! اشتباه میکنید استفاده از این ترکیب رنگ حال و هوای شیک و پیچیده ای را ایجاد می کند.

پررنگ بودن رنگ قرمز با حس خنثی لباس سرمه ای به خوبی هماهنگ می شود یک تاپ قرمز ظریف نیز اگر با شلوار سرمه ای ست شود جذاب  به نظر می رسد.

قرمز

رنگ صورتی

در اینجا یک ست رنگ زیبا وجود دارد که شما دوست دارید! سعی کنید لباس آبی دریایی بپوشید و آن را با لباس صورتی بیبی ست کنید. اگر احساس جسارت می کنید، می توانید به سراغ سایه های روشن تر صورتی نیز بروید!

شیرینی و شادابی صورتی مکمل رنگ آبی دریایی است.اگر یک لباس آبی ساده در کمد دارید یک ژاکت صورتی و کمی نرمی به کمد لباس خود بیاورید!

بیشتر بخوانید: چگونگی ست کردن رنگ لباس‌ها با هم

رنگ صورتی

رنگ زرد

اگر به چرخه رنگ نگاه کنید می بینید که آبی و زرد در مقابل یکدیگر قرار دارند و آنها را به رنگ های مکمل تبدیل می کند. با این اوصاف هرگز در زیبایی ترکیب لباس های آبی و زرد شک نکنید!

روشنایی زرد و تاریکی سرمه ای باعث تعادل یکدیگر می شود و شما را در میان جمعیت متمایز می کند. این یک ظاهر تابستانی عالی است که باید در نظر بگیرید!

رنگ زرد

مشکی

ممکن است مخالفانی وجود داشته باشند که از پوشیدن همزمان آبی و مشکی توصیه کنند. با این حال اگر می خواهید کاملاً خنثی باشید به آنها گوش ندهید و فقط هر چیزی را که می خواهید بپوشید!

یکی از نکات کلیدی که هنگام ترکیب آبی سرمه ای و مشکی باید بدانید ترکیب پارچه ها و بافت های مختلف است. حتی زمانی که هر دو رنگ بیشتر در سمت های تیره و خنثی هستند.

مشکی

سبز

شما در واقع می توانید سرمه ای را با سبز بپوشید. اگر احساس ماجراجویی می کنید می توانید این دو رنگ را با هم ترکیب کرده و ظاهری مد کنید. فکر جفت کردن این رنگ ها با هم ممکن است ترسناک به نظر برسد اما آنها بسیار خوب عمل می کنند.

رنگ قهوه ای

یکی از ساده‌ترین ترکیب‌های لباس آبی سرمه‌ای و قهوه‌ای است. بله هر دو خنثی هستند و هر بار کار می کنند!

وقتی این دو را کنار هم قرار دهید ممکن است ساده و کاربردی به نظر برسد. با این حال، ظرافت و پختگی در پوشیدن این دو رنگ در کنار هم وجود دارد.

اگر یک مجموعه تمام سرمه ای دارید می توانید یک جفت کفش قهوه ای یا یک کیف بپوشید. کل ظاهر جذاب به نظر می رسد! همه چیز به این بستگی دارد که چگونه ظاهر را با هم سبک کنید تا متمایز شوید!

رنگ قهوه ای

نارنجی

نارنجی یک رنگ بسیار زنده و پر سر و صدا است. و جای تعجب نیست که برخی افراد از آن دوری می کنند با این حال اگر چیزی می‌خواهید که شما را به بهترین نحو متمایز کند، باید آن را با چیزی سرمه ای بپوشید.

درست مانند زرد، نارنجی نیز متضاد آبی در چرخه رنگ است. این برای هر سایه آبی، از جمله سرمه ای عالی است. و از آنجایی که سرمه ای خنثی است.

بنابراین دفعه بعد که احساس جسور و اعتماد به نفس کردید رنگ سرمه ای و نارنجی را فراموش نکنید!

نارنجی

سخن پایانی:

اگر چند لباس سرمه ای در کمد خود دارید آنها را بیرون بیاورید و شروع به آزمایش کنید! رنگ‌های زیادی وجود دارد که با لباس‌های آبی سرمه‌ای ست می‌شوند و فقط باید بفهمید چه چیزی برای شما بهتر به نظر می‌رسد!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *