6 نکته ساده برای استایلی مناسب در مهمانی

6 نکته ساده برای استایلی مناسب در مهمانی

6 نکته ساده برای استایلی مناسب در مهمانی : لباس‌های شیک با وجود خیاطی متخصص، ترکیب رنگ‌های در نظر گرفته شده و استایل متناسب، جذابی دارند که شما را در هر موقعیتی با اعتماد به نفس روبه رو میشوید. از لباس پوشیدن رسمی گرفته تا لباس‌های غیررسمی، یادگیری اینکه چگونه همیشه شیک به نظر برسید به شما توانایی فوق‌العاده‌ای را می‌دهد تا ظاهری مناسب را که قبل از بیرون آمدن از در به کار گرفته‌اید بسازید. اگر می‌خواهید زیبایی‌شناسی خود را زیبا کنید ادامه مطلب را بخوانید.

6 نکته ساده برای استایلی مناسب در مهمانی

اصول اولیه را رعایت کنید

دلایلی وجود دارد که چرا شما همیشه به همان لباس‌ها بارها و بارها برمی‌گردید اغلب نادیده گرفته می شود، اصول اولیه مورد علاقه ثابت و کلاسیک در کمد لباس هر زنی است.

بلیزرها یک نشانه کلاسیک در هر مجموعه، ستی ایده آل برای لباس های شیک هستند. لباس خود را با یک بلوز، دامن ابریشمی یا شلوار برای کت و شلوار کلاسیک ست کنید یا یک لباس مردانه را به یک لباس طرح دار یا تک رنگ اضافه کنید.

6 نکته ساده برای استایلی مناسب در مهمانی

متناسب با تیپ بدنی خود لباس بپوشید

قد بلند، ورزشکار، تنومند و پر هیکل بدن در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارد. در حالی که چیزی به نام اندام کامل وجود ندارد، هدف ما این است که به شما بگوییم تا بهترین احساس خود را داشته باشید. هنگامی که یاد بگیرید برای اندام خود لباس بپوشید و چگونه همیشه شیک به نظر برسید تفاوت های شما به زودی بزرگترین دارایی شما خواهد شد.

وقتی صحبت از ایده های لباس شیک می شود هیچ سایزی برای همه مناسب نیست. فریم‌های کوچک ممکن است لباس‌ها را منقبض کنند و این تصور را ایجاد کنند که کوتاه‌تر هستند.

اگر به دنبال لباسی خوش فرم هستید، مدل های مختلف را آزمایش کنید و ببینید که چگونه ویژگی های مورد علاقه شما را جذاب می کنند.

6 نکته ساده برای استایلی مناسب در مهمانی

عمق را با رنگ اضافه کنید

چه آن را در یک طیف رنگی از پاستیلی روشن نگه دارید چه ظاهری ساده با همان رنگ ها خود ایجاد کنید چه با ترکیب رنگ های تونالیته مشابه از خانواده رنگی یکسان را اضافه کنید. استفاده از رنگ برای استایل شما، استانداردهای بالاتری از ظرافت را تحت تاثیر قرار می دهد.

به طور انتخابی به ترندها بی توجه باشید 

ترندها می‌آیند و می‌روند، و اغلب با آلبومی از خاطرات باقی می‌مانید که نمرات مد و کمبودهایتان را نشان می‌دهد. گرچه ترندها روشی سرگرم‌کننده برای ابداع مجدد سبک شما هستند، اما می‌توانند شما را در طول زمان خسته‌کننده و کسل‌کننده جلوه دهند.

لباس ها و اکسسوری های مد روز که به طور طبیعی با استایل شخصی شما مطابقت دارند، به راحتی در چرخش کمد لباس شما قرار می گیرند و به ظاهر شما ماندگاری می بخشند.

به طور انتخابی به ترندها بی توجه باشید 

اکسسوری با هدف

یک تزیین زیبا از گردنبندهای براق، گوشواره ها، دستبندها و یک ساعت زیبا می تواند تا حد زیادی لباس های شیک شما را بالا ببرد.

به مناسبت لباس بپوشید

لباس پوشیدن بیش از حد رسمی در یک محیط غیررسمی شما را به دلایل نادرست متمایز می کند، ناگفته نماند که اگر به گفته لباس درخواستی میزبان احترام نمی گذارید ممکن است جلوه نامناسبی باشد.

سخن پایانی:

با اعتماد به نفس و استایلی کلاسیک لباس های شیک داشته باشید.از لباس‌های مجلسی شیک، شلوارهای شیک و کت‌ها و… امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *