13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه : کت‌های جین جزء اصلی کمد لباس‌ها هستند زیرا هرگز از مد نمی‌افتند اگر به دنبال این هستید که با یک کت جین چه بپوشید در جای مناسبی هستید زیرا ما 15 ایده برای لباس برای شما داریم .کت های جین تعریفی از استایل بی انتها و غیررسمی هستند و بهترین گزینه برای تکمیل یک ظاهر روزمره هستند.

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

کت‌های جین را می‌توان به روش‌های مختلف استایل کرد و به‌ویژه اگر به دنبال راه‌هایی برای بین فصل‌ها هستید مانند زمستان به بهار یا تابستان تا پاییز، یا لباس‌هایی ایده‌آل برای پوشیدن در ماه‌های تابستان هستند. ما این راهنمای سبک را ایجاد کرده ایم که با یک کت جین چه بپوشیم.

چه به دنبال لباس‌های جدید و جذاب برای استایل کردن با کت‌های جین آبی باشید چه علاقه‌مند به دیدن نحوه استایل کردن یک کت جین منحصر به فرد و چشمگیر هستید، ما بهترین ایده‌ها را برای شما داریم.

طیف گسترده ای از ظاهر در این مقاله وجود دارد بنابراین شما موظف هستید لباسی را پیدا کنید که مناسب استایل شخصی شما باشد!

بسیاری از این لباس ها به راحتی با وسایلی که ممکن است قبلاً در کمد لباس خود داشته باشید کنار هم قرار می گیرند!

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

با کت جین چه چیزی بپوشیم؟

1. تاپ و شلوارک

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای استایل کت جین مورد علاقه‌تان ست کردن آن با یک تاپ و یک شلوارک دوخت است اگر هوا کمی خنک تر شود این یک راه عالی برای ست کمی گرما به یک لباس تابستانی شیک است.

پالت رنگ سیاه و سفید که با یک کیف دستی مشکی و یک کمربند مشکی تکمیل شده است، ظاهری کلاسیک را تضمین می کند، در حالی که کت جین آبی کم رنگ سایه دیگری به این پالت خنثی اضافه می کند.

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

2. کراپ تاپ و شلوار جین سفید

با یک کت جین کلاسیک کمی رنگ به یک لباس کاملا سفید ست کنید! در بالا می‌توانید ببینید که شلوار جین سفید مچ پا با یک تاپ کراپ سفید و پاشنه‌های سفید نوک تیز تزیین شده است و سپس ظاهر با اکسسوری‌های مشکی، از جمله کیف دستی شیک و عینک آفتابی تکمیل شده است.

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

3. لباس تابستانی سفید

ما فقط این لباس کژوال را که برای روزهای گرم تابستان عالی است دوست داریم! ژاکت جین به رنگ آبی روشن، در کنار یک لباس کوتاه سفید ظریف، کیف دسته‌دار صورتی و پاشنه‌های نوک تیز به نظر می‌رسد تا رنگ‌های جذابی را به لباس ست کند.

این لباس فوق‌العاده زیبا با اکسسوری شیک و تند از جمله عینک‌های آفتابی عالی و جواهرات نقره‌ای تکمیل شده است!

این نشان می دهد که چگونه یک ژاکت جین استایل مناسبی برای پوشاندن لباس تابستانی شما در هنگام غروب خورشید است تا ظاهری شیک را تضمین کند.

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

4. لباس کوتاه

این یک راه بسیار آسان برای استایل دادن به کت جین مورد علاقه شما است و شما واقعاً می توانید لباس را با آنچه قبلاً در کمد لباس خود دارید مطابقت دهید.

یک کت جین برش خورده با یک لباس کوتاه سبز رنگ هماهنگ شده است تا لباسی شیک ایجاد کند که در ماه‌های تابستان به ظاهر اصلی شما تبدیل شود.

شما می توانید هر لباس کوچک رنگی را انتخاب کنید و آن را با هر ژاکت جین ست کنید اگرچه شکل ظاهری بریده شده بسیار عالی به نظر می رسد! با راحت ترین صندل عینک آفتابی مشکی و یک کیف دستی کوچک کار را تمام کنید.

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

5. شلوار گشاد

کت جین خود را مانند یک پیراهن زیبا کنید و آن را با یک جفت شلوار شیک بپوشید این یک لباس بهاری فوق العاده است که کمی پیچیدگی بیشتری به کت جین می بخشد.

کت شلوار جین سایز بزرگ و آبی روشن دکمه‌ها را بسته و سپس در یک شلوار گشاد و سرمه‌ای قرار داده شده است.

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

6. پیراهن دکمه دار

اگر به دنبال روشی راحت برای مدل دادن به کت جین خود برای ماه های سرد بهار هستید این پیراهن دکمه دار برای شما مناسب است.

کت جین با شلوار جین راسته و  پیراهن راه راه ست شده است این لباس شیک فقط به اکسسوری های خنثی مانند کیف دستی مشکی و کفش های کتانی مشکی نیاز دارد.

بهتر است هنگام پوشیدن یک کت جین و یک شلوار جین، دو رنگ متفاوت از جین انتخاب کنید سپس زیورآلات طلایی را برای ظاهری زیبا به آن اضافه کنید.

7. تاپ راه راه

کت جین با دامن ماکسی جین ست شده است که یکی دیگر از وسایل فوق العاده شیک است که در کمد لباس خود به آن نیاز دارید.

در زیر ژاکت می توانید یک تاپ راه راه مشکی و سفید را مشاهده کنید که به خوبی با بوت های چرم مشکی چلسی ست می شود.

13 مدل کت جین با لباس های جذاب زنانه

8. تاپ و شلوار جین مشکی

ژاکت جین تیره حال و هوای غیر رسمی را به این لباس کاملا مشکی شیک می بخشد. در اینجا، می توانید ببینید که کت جین کلاسیک با یک تاپ ساده مشکی، در شلوار جین مشکی، و با بوت های نوک تیز مشکی و کیف دستی چرمی مشکی طراحی شده است.

کت جین نه تنها یک حس غیر رسمی را به آن ست می کند بلکه کمی رنگ نیز برای از بین بردن مشکی اضافه می کند. جواهرات را به حداقل برسانید و فقط با عینک آفتابی مشکی تمام کنید تا بهترین لباس کت جین را برای ماه های پاییز بسازید.

تاپ و شلوار جین مشکی

9. شلوار 

ما زیبایی پیچیده و ظریف این ژاکت جین مشکی را دوست داریم برای ماه های بهاری که هوا کمی گرم می شود ایده آل است.

ژاکت جین مشکی مورد علاقه خود را بیرون بیاورید و آن را با یک تاپ راه راه مشکی و سفید و یک شلوار گشاد بژ ست کنید تا ظاهری خیره کننده داشته باشید.

پالت رنگ خنثی این ظاهر کلاسیک به این معنی است که باید این لباس را با اکسسوری مشکی، از جمله کفش های کتانی مشکی، کیف دستی و عینک آفتابی تکمیل کنید کلاه بیسبال این ظاهر کلی چشمگیر را تکمیل می کند.

شلوار 

10. لباس طرح دار

کت جین و لباس تابستانی یک ست کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد! پالت تک رنگ برای آن لباس همیشگی بسیار شیک به نظر می رسد.

این لباس برای پوشیدن روزمره در طول ماه‌های تابستان ایده‌آل است و می‌توان آن را با صندل مشکی برای شادابی در روز یا با پاشنه‌های مشکی بنددار برای داشتن ظاهری بیشتر در شب استفاده کرد.

لباس طرح دار

11. استایل اسپرت

فقط با ست کردن ژاکت جین مورد علاقه خود، ظاهر اسپرت  خود را به یک لباس خیابانی تبدیل کنید! این لباس برای هر تیپ بدنی عالی به نظر می رسد و راهی آسان برای پوشاندن وسایل تمرینی شماست.

ژاکت جین رنگی شیک به شلوارهای عاجی و تاپ، در حالی که ظاهر آن با کفش‌های کتانی آبی رنگ، کلاه بیسبال سفید و کیف برای تمام وسایل ضروری روزمره شما تکمیل شده است. این ایده لباس برای خودتان ساده است و می توانید با اکسسوری که به دنبال آن هستید.

استایل اسپرت

12. شلوار جین آبی

دکمه‌های این کت برای ظاهری هوشمندانه‌تر و پیچیده‌تر بسته شده است و سپس با کمربند مشکی و کیف شانه‌ای مشکی برای حفظ یک طرح رنگی مینیمالیستی تکمیل شده است.

برای جواهرات، حلقه های طلایی براق، ساعت مورد علاقه خود و یک گردنبند زنجیر ساده را برای روکش پشت جفتی انتخاب کنید. این لباس برای فصل های بهار یا پاییز ایده آل است.

شلوار جین آبی

13. لباس کتان

لباس کتانی در کمد لباس تابستانی شما الزامی است زیرا به این معنی است که می توانید زیبا و خنک بمانید اما هنگام غروب آفتاب در عصرها، برای داشتن حسی شیک و دنج، حتماً یک کت جین را در بالا بپوشید!

رنگ بژ کلاسیک لباس در کنار ژاکت جین بزرگ امروزی خیره کننده به نظر می رسد بسیار زیبا! برای ظاهر جذاب تابستانی به سراغ اکسسوری‌های کاملا سفید بروید، از جمله کیف سرشانه سفید، کفش‌های نوک تیز، عینک آفتابی مربعی!

لباس کتان

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی ایده استایل کت جین با شلوار بگ این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *