15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین! بهترین لباس‌های تعیین جنسیت برای والدین: مهمانی‌های تعیین جنسیت در دهه گذشته بیشتر و بیشتر محبوب شده‌اند و ما کاملاً برای آن اینجا هستیم! این یک راه سرگرم کننده و جشن برای شناخت زندگی کوچک جدیدی است که به زودی ظاهر می شود، و این یک راه عالی برای خانواده و دوستان برای پیوند و رویاپردازی در مورد پسر یا دختر کوچکی است که در راه است.

اما چه در حال برگزاری یک رویداد زوم مجازی از اتاق نشیمن خود باشید چه خانواده را به حیاط خلوت خود دعوت کنید، یا صرفاً یک عکس برداری انجام دهید و آن را به صورت آنلاین برای دیدن دوستان ارسال کنید داشتن لباس تعیین جنسیت ضروری است.

بسته به حدس شما از جنسیت کودک می‌توانید بسیار خنثی باشید یا تم سنتی آبی یا صورتی را انتخاب کنید اگر مهمانی دارید می‌توانید مهمانان خود را دعوت کنید تا لباسی متناسب با آنچه فکر می‌کنند کودک باشد بپوشند.

سرگرمی متوقف نمی شود و راه های زیادی وجود دارد که می توانید از این رویداد لذت ببرید چه برای اولین بار خودتان آن را پیدا کنید یا آن را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

ایده های لباس برای والدین تعیین جنسیت

در حالی که هر والدینی تصمیم نمی‌گیرد قبل از تولد جنسیت کودک خود را بفهمد اما آنهایی که می‌دانند برنامه‌ریزی و آماده‌سازی برای نوزاد بسیار آسان‌تر است، حالا که می‌دانند به چه نوع لباسی نیاز دارند و چه نوع دکوری را می‌خواهند.

خانواده و دوستان نیز از دانستن آن لذت خواهند برد زیرا هدایایی و برنامه ریزی رویداد را بسیار آسان تر می کند! از این رو: مهمانی تعیین جنسیتی که هر روز محبوب‌تر می‌شود جایی که همه با هم متوجه می‌شوند و جشن می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: مدل لباس بارداری مجلسی جدید

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

ایده هایی برای اینکه در مهمانی تعیین جنسیت خود چه بپوشید

در اینجا چند ایده برای والدین وجود دارد که در جشن تعیین جنسیت کودک خود چه لباسی بپوشند خواه این یک رویداد مجلسی باشد یک مهمانی خانوادگی یا صرفاً یک عکسبرداری که قصد دارید به اشتراک بگذارید.

اگر بابا فکر می‌کند که کوچولو قرار است پسر شود می‌تواند تمام آبی یا لباس آبی مانند آبی و شلوار جین بپوشد. اگر فکر می‌کند قرار است دختر باشد، همین امر صدق می‌کند: او می‌تواند یک تی شرت صورتی با شلوار تیره  بپوشد.

اگر مامان فکر می‌کند پسر است، می‌تواند یک لباس آبی بپوشد اگر فکر می کند دختر است می تواند تمام صورتی بپوشد.

اگر مامان و بابا هیچ ایده ای ندارند و می خواهند از لباس های خود را ارائه دهند هر دو می توانند ترکیب های مختلفی از آبی و صورتی را بپوشند.

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

مامان می تواند یک لباسی بپوشد که هم آبی و هم صورتی در آن باشد. پدر می تواند یک پیراهن راه راه بپوشد یا یکی از رنگ ها را انتخاب کند در حالی که مادر هر دو رنگ را تکرار می کند.

اگر مامان و بابا در مورد جنسیت نوزادشان ایده یکسانی داشته باشند می‌توانند لباس‌های مشابهی بپوشند چه لباس آبی یک پیراهن آبی برای پدر یا چند تی شرت صورتی زیبا این بستگی به تیپ شخصیتی شما دارد و اینکه شخصاً چه چیزی را دوست دارید و چگونه می خواهید آن روز را به خاطر بسپارید.

اگر طرفدار رنگ‌بندی آبی و صورتی نیستید هم می‌توانید از رنگ‌های خنثی بپوشید و هم حدس زدن جنسیت را به دوستانتان بسپارید. یا می‌توانید از اکسسوری برای بازی عکس گرفتن و به سادگی بخندید مانند عینک‌های آفتابی آبی یا صورتی!

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

در نهایت شما می خواهید بدون توجه به لباس خود احساس اعتماد به نفس و خوشحالی داشته باشید تا بتوانید روی روز و خاطراتی که می سازید تمرکز کنید.

روز واقعاً مربوط به لباسی نیست که می پوشید پس در مورد آن استرس نداشته باشید. چیزی بپوشید که هر دوی شما در آن احساس خوبی خواهید داشت و این لبخندها مطمئناً هنگام گرفتن فیلم یا عکس نشان داده می شوند!

اجازه دهید به برخی از لباس‌ها نگاه کنیم که امیدواریم الهام‌بخش مادران و پدران باشد و ایده‌های کافی در مورد اینکه برای تجربه آشکار جنسیت خود چه بپوشید به شما می‌دهد.

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

↓ 1- لباس گشاد صورتی برای مادر

رنگ صورتی در طیف وسیعی از سایه ها وجود دارد . این لباس گشاد گزینه بسیار خوبی است به خصوص اگر از این ایده که خود را در یک شلوار جین یا شلوار ساق قرار دهید متنفر هستید و فقط می خواهید فضایی برای نفس کشیدن داشته باشید. به علاوه برای بهار و تابستان عالی است این مدل لباس را می توانید با صندل های تخت بپوشید.

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

↓ 2- لباس تعیین جنسیت برای مامان و بابا

سرگرم کردن پسرتان از لباس پوشیدن و حدس زدن جنسیت کودک راهی خوب برای کمک به او برای احساس مشارکت است. در اینجا یک گزینه دوست داشتنی برای مامان و بابا وجود دارد که در آن مرد آبی (پیراهن و لباس چینی) و دختر یک لباس صورتی و ژولیده می پوشد.

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

↓ 3- لباس های سفید و صورتی برای هر دو والدین

آن را ساده نگه دارید و همه را در یک رنگ بپوشید سفید خنثی است و برای تابستان عالی است اکسسوری صورتی یا آوردن صورتی به لباس به روشی دیگر یا آبی بسته به چیزی که شما اعلام می کنید!

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

↓ 4- اکسسوری برای مادر 

اکسسوری ها راه های جذاب دیگری هستند که می توانید با ظاهر تعیین جنسیت خود لباس بپوشید و از آن لذت ببرید. همانطور که در بالا ذکر شد می توانید با آن ها (کلاه های پر زرق و برق، عینک های آفتابی و غیره…

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

↓ 5- لباس تعیین جنسیت برای خانواده

اگر شما و پسرتان (یا شما، پسرتان و بچه‌های دیگر) می‌خواهید لباس‌های متناسب با جنسیت بپوشید، فکر نکنید که گیر کرده‌اید تیشرت های یکسان یا چیزی شبیه به آن بپوشید.

به سادگی یک رنگ بودن لباس های خود (تک رنگ،) به اندازه کافی مطابقت دارد به یک سایه های بسیار مشابه بچسبید و هر یک از طرفین می توانند آنچه را که دوست دارند بپوشند و همچنان همسان به نظر برسند.

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

↓ 6- لباس تعیین جنسیت برای پدر

بسته به آب و هوا به علاوه اینکه آیا در داخل خانه یا خارج از منزل خواهید بود لباسی که بابا برای یک روز بزرگ می پوشد می تواند متفاوت باشد اما نه آنقدر که مشکل ساز باشد. استرس نداشته باشید: برخی از شلوارهای زیبا یا شلوار جین خوب هستند با یک پیراهن دکمه دار یا یک تاپ آستین بلند زیبا ست می شوند.

15 مدل از بهترین لباس تعیین جنسیت برای والدین!

↓ 7- لباس برای عکاسی خانوادگی

اگر جنسیت کودک خود را با یک عکس خانوادگی اعلام می کنید لباس پوشیدن یک رنگ بدیهی است که یک راه سرگرم کننده برای انجام این کار است. بچه‌های کوچک دوست دارند با مامان و بابا هماهنگ شوند و این می‌تواند تجربه‌ای واقعاً دوست‌داشتنی و به یاد ماندنی باشد.

لباس برای عکاسی خانوادگی

↓ 8 – چگونه لباس‌های غیررسمی و زیبا را برای تعیین جنسیت بپوشیم؟

در حالی که بسیاری از زوج‌ها تمام تلاش خود را برای عکس‌های اعلامی و تعیین جنسیت خود انجام می‌دهند، نگه‌داشتن آن به صورت معمولی کاملاً مشکلی ندارد و قطعاً استرس اضافی را از این تجربه برای شما دور می‌کند. ما این لباس تابستانی ساده و سفید را برای او دوست داریم و این ترکیب ساده اما شیک را داریم.

چگونه لباس‌های غیررسمی و زیبا را برای تعیین جنسیت بپوشیم؟

↓ 9- برای زنان سایز بزرگ

لباس ماکسی یک گزینه عالی برای خانم ها با هر شکل و اندازه است این گزینه سایز بزرگ برای خانم‌های دارای انحنا عالی است زیرا برای همه تیپ‌های بدن بسیار جذاب است. تاپ و پاپیون در قسمت کمر بهترین ویژگی های شما را برجسته می کند.

برای زنان سایز بزرگ

↓ 10- کفش برای مادر

ممکن است انتخاب کنید که به این اندازه خوش لباس باشید یا نه اما بر اساس لباسی که می پوشید مشخص می کند که چقدر یک کفش فانتزی ظاهر می شوید. یک پاشنه درشت یا مدل بلوکی گزینه ای عالی برای مادرانی است که نباید روی کفش های اسپرت تمرکز کنند. کفش های تخت، صندل، بوت ها گزینه های دیگری هستند که ممکن است هنگام ست لباس خود در نظر بگیرید.

کفش برای مادر

↓ 11- لباس صورتی و آبی برای هر دو والدین

هنگامی که یک مهمانی بزرگ ترتیب می‌دهید تا جنسیت کودکتان را بدانید این نتیجه می‌شود که می‌توانید همه چیز را با لباس‌هایتان کنار بگذارید.

این لباس آبی و صورتی گلدار بهترین گزینه برای مادر آینده است و یک ژاکت صورتی کم‌رنگ زیبا با شلوار آبی هم برای بابا جشن است و هم زیبا. 

لباس صورتی و آبی برای هر دو والدین

↓ 12- لباس های تعیین جنسیت برای مادر

لباس‌ها گزینه‌ای محبوب برای مادران منتظر هستند زیرا لباس‌های تک هستند که همگی جذاب و هم زنانه هستند یک لباس ماکسی به زیباترین شکل ممکن می آید انتخاب لباسی که دارای چند بند یا توری باشد ویژگی خاصی را به لباس ست می کند که باعث می شود لباس فراموش نشدنی به نظر برسد.

لباس های تعیین جنسیت برای مادر

↓ 13– لباس صورتی 

یکی دیگر از گزینه‌های فوق‌العاده برای مادران در تابستان، یک لباس عروسکی کوتاه است این گزینه جذاب و راحت به شما احساس سبکی، نشاط و زیبایی می‌دهد چه لباس صورتی، چه آبی و چه با رنگی کاملاً متفاوت.

لباس صورتی 

↓ 14 – چه زمانی برای نشان دادن جنسیت از رنگ های خنثی استفاده کنیم؟

اگر پاییز فرا رسیده است و شما حوصله رنگ‌های صورتی یا آبی روشن را ندارید از طرح رنگ‌های خنثی استفاده کنید و به همسرتان اجازه دهید آن را با یک تی شرت سفید و خاکستری نگه دارد می توانید یک کلاه لبه پهن به لباس ماکسی گلدار خود ست کنید و بسته به آب و هوا، صندل، تخت یا بوت بپوشید!

چه زمانی برای نشان دادن جنسیت از رنگ های خنثی استفاده کنیم؟

سوالات متداول

در اینجا چند سوال متداول در مورد نشان دادن جنسیت و لباس پوشیدن آنها وجود دارد.

س. چه رنگی باید بپوشم تا جنسیت مشخص شود؟

الف. رنگ های آبی و صورتی مرتبط با پسران و دختران، کاملاً واضح است که به ترتیب آبی و صورتی هستند. یک رنگ خنثی رایج است. بنابراین می‌توانید هر ترکیبی از این‌ها را که دوست دارید بپوشید.

س. چگونه برای مهمانی تعیین جنسیت لباس بپوشیم؟

الف. مهمانی تعیین جنسیت فقط همین است: یک مهمانی. و این شبیه به تولد نوزاد یا هر رویداد خانوادگی و دوستانه دیگری است که احتمالاً در آن عکس می گیرید و اگر شما والدین هستید در مرکز توجه قرار بگیرید.

برای خانم ها پوشیدن لباسی که برآمدگی را در خود جای دهد و در آن احساس راحتی کنید، گزینه بسیار خوبی است.

 اینکه چقدر لباس بپوشید به خودتان بستگی دارد بنابراین لباسی را بپوشید که در آن احساس خوبی دارید و فقط برای داشتن اوقاتی خوشی برنامه ریزی کنید.

س. در مهمانی تعیین جنسیت به عنوان مهمان چه بپوشیم؟

الف. اگر به مهمانی تعیین جنسیت یکی از دوستان یا اعضای خانواده می‌روید می‌توانید لباسی با مضمونی بپوشید که فکر می‌کنید کودک چه خواهد بود. یا می توانید خنثی باشید به سادگی مانند تولد لباس بپوشید.

برای خانم ها، این می تواند به معنای یک لباس باشد. این می تواند به معنای یک ست هماهنگ، یا شلوار جین و بلوز، یا یک کت شلوار غیررسمی باشد.

برای آقایان، این می تواند به معنای یک پیراهن آستین بلند با شلوار جین باشد  اما باید سعی کنید با شلوارک ظاهر نشوید.

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و بتوانید از نکات و تصاویری که به اشتراک گذاشته ایم ایده های روشنی دریافت کنید در نظرات به ما اطلاع دهید که برای تعیین جنسیت خود چه لباسی خواهید پوشید ما دوست داریم بدانیم!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *