الگوها را در نظر بگیرید

13 بلیزر به رنگ خاکستری برای خانم ها

13 بلیزر به رنگ خاکستری برای خانم ها : می دانید که ما چیزی برای رنگ خاکستری داریم زیرا قبلاً با جزئیات زیادی در مورد چگونگی جالب جلوه دادن لباس های خاکستری صحبت کرده ایم و حتی نکاتی در مورد شیک پوشی شلوار جین خاکستری وقتی صحبت از مد می شود رنگ خاکستری به عنوان سنگ بنای واقعی در کمد لباس هر خانمی می ایستد.

13 بلیزر به رنگ خاکستری برای خانم ها

13 بلیزر به رنگ خاکستری برای خانم ها

13 بلیزر به رنگ خاکستری برای خانم ها

این رنگ با توانایی خود در ترکیب یکپارچه ظرافت جاودانه و استعداد معاصر واقعاً نماد تطبیق پذیری و سبک است.

چه در حال فتح دنیای شرکتی باشید، چه برای یک گردش غیر رسمی یا در یک رویداد شیک شرکت کنید بلیزر خاکستری شما امکانات بی پایانی برای ایجاد مجموعه های شیک ارائه می دهد.

بنابراین ما با دقت 13 ایده لباس بلیزرهای خاکستری را انتخاب کردیم که مطمئناً ذهن شما را شگفت زده می کند. در اینجا همه چیزهایی است که ما پوشش خواهیم داد:

با بلیزر خاکستری چه بپوشیم؟

رنگ خنثی گزینه های ست این امکان را میدهند که ظاهری حرفه ای و شیک داشته باشید یا یک استایل شیک کژوال .

بلیزرهای خاکستری در مدل های آنها برای استایل های مختلف استایل میشوند و آنها را به یک اصل اساسی در کمد لباس هر فردی تبدیل می کند.

بلیزر های خاکستری چه بر روی یک پیراهن سفید برای ظاهری رسمی و غیررسمی پوشیده شوند و چه با یک تی شرت گرافیکی برای فضایی مد روز و آرام پوشیده شوند بلیزرهای خاکستری را برای بیان استایل شخصی شما ارائه می‌دهند.

13 بلیزر به رنگ خاکستری برای خانم ها

13 بلیزر به رنگ خاکستری برای خانم ها

نکات استایل

در اینجا چند نکته برای ایجاد ظاهری بی عیب و نقص وجود دارد:

تناسب مهم است: اطمینان حاصل کنید که کت خود را به خوبی از طریق شانه ها و بالاتنه قرار می دهد. خیاطی می تواند تفاوت زیادی در دستیابی به ظاهری صیقلی ایجاد کند.

یقه بلیزر

بلیزر

13 لباس بلیزر خاکستری برای خانم ها

اکسسوری : با اکسسوری مانند گردنبندهای معمولی، روسری بازی کنید تا ظاهر شخصی خود را ببخشید.

الگوها را در نظر بگیرید: بلیزرهای خاکستری با الگوهایی مانند راه راه، فقط مطمئن شوید که الگوها مکمل یکدیگر هستند و با هم تضاد ندارند.

ترکیب با طرح : از ترکیب کردن بلیزر خاکستری خود با قطعات چاپ شده نترسید. 

با پالت های رنگی آزمایش کنید: خاکستری یک رنگ خنثی همه کاره است که به خوبی با طیف گسترده ای از رنگ ها ست می شود بنابراین خود را فقط به سیاه و سفید محدود نکنید.

به یاد داشته باشید مد در مورد بیان سبک منحصر به فرد شما است، بنابراین از آزمایش این ایده ها و در عین حال ساختن آنها برای خود لذت ببرید!

الگوها را در نظر بگیرید

الگوها را در نظر بگیرید

الگوها را در نظر بگیرید

سخن پایانی:

بلیزرهای خاکستری به طور یکپارچه از محل کار به بازی دیگر حرکت می‌کنند و مجموعه‌های غیررسمی شما را تقویت می‌کنند. یک بلیزر خاکستری را روی لباس بپوشانید تا ظاهری ظریف و در عین حال پیچیده برای یک برانچ آخر هفته یا روز خرید ایده آل باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *