4 روش برای پوشیدن لایه های کلاسیک پاییزی

4 روش برای پوشیدن لایه های کلاسیک پاییزی

4 روش برای پوشیدن لایه های کلاسیک پاییزی : پاییز رسما فرا رسیده است آیا کمد خود را برای هوای خنک آماده کرده اید؟ آیا از پوشیدن لایه ها لذت می برید؟

من عاشق پوشیدن تمام لایه های پاییزی هستم، به خصوص  ژاکت های سبک وزن! برخی از لایه‌های پاییزی با ترندها می‌آیند و می‌روند اما ما تمایل داریم به لایه‌های کلاسیکی بپردازیم که همیشه شیک هستند و با بسیاری از لباس‌های پاییزی ما مطابقت دارند.

در پست امروز بیایید چهار لایه کلاسیک پاییزی را استایل کنیم … کت ترنچ، ژاکت جین، ژاکت کش باف پشمی ! اکثراً تمام قطعات لباس از کمد لباس کپسولی پاییزی من در کمد من است. همه چیز در کمد کپسولی پاییزی من در اینجا در این پست پیوند داده شده است.

کت ترنچ

کت ترنچ سالهاست که وجود دارد و برای پوشیدن در پاییز یک لایه کلاسیک و جاودانه است. طول ها و رنگ های متفاوتی دارد، اما متداول ترین آنها طول بلندتر و رنگ بژ است.

این سبک رنگ خنثی را می‌توان به‌صورت مجلسی یا غیررسمی پوشید و باعث می‌شود یک لباس شیک به نظر برسد.

4 روش برای پوشیدن لایه های کلاسیک پاییزی

کت جین

یک کت جین نه تنها یک لایه سبک است بلکه کمی رنگ و بافت به لباس ست می کند من چندین ژاکت جین را در طول سال‌ها امتحان کرده‌ام . پیراهن مرکزی سفید آستین‌های کوتاهی دارد اما می‌توانید یک پیراهن دکمه دار آستین بلند، تی شرت یا بلوز سفید را نیز با این لباس بپوشید. توصیه می‌کنم پیراهن مرکزی سفید را سایزبندی کنید.

اگر می‌خواهید جین رنگ روشن بپوشید اما نمی‌خواهید سفید بپوشید این شلوار جین راسته در رنگ با لباس‌های پاییزی شما عالی به نظر می‌رسد. برای اینکه به لباس خود ظاهری غیررسمی بدهید.

4 روش برای پوشیدن لایه های کلاسیک پاییزی

ژاکت کش باف پشمی

اگر هوا خنک است اما حوصله پوشیدن یک ژاکت سبک را ندارید یک ژاکت کش باف پشمی به لباس خود اضافه کنید!

4 روش برای پوشیدن لایه های کلاسیک پاییزی

ژاکت بلیزر

بلیزرهای ژاکت چند سال پیش آمدند و امسال هم محبوب هستند! ژاکت‌ها جایگزین عالی برای کت‌های سنتی ساختاری هستند. می‌توانید آن‌ها را شیک یا غیررسمی بپوشید و کمی راحت‌تر باشند و با شما حرکت کنند.

ژاکت بلیزر

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی استایل پاییزی زنانه با انواع کت این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتون را برای ما به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *