10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای : پیدا کردن کفش مناسب برای ست کردن با یک لباس جدید می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر به دنبال کفشی هستید که به خوبی با رنگ لباس شما هماهنگ باشد. مثلا با لباس سرمه ای کفش چه رنگی می پوشید؟

در حالی که ذهن شما ممکن است فقط به سراغ کفش‌های پاشنه نود برود، چند راه مختلف وجود دارد که می‌توانید ظاهر خود را خوش‌رنگ کنید و با انتخاب رنگ کفش‌تان فراتر از اصول اولیه بروید.

چیزی که من در مورد لباس های آبی سرمه ای دوست دارم این است که اگرچه با لباس های مشکی یا قرمز معمولی که ممکن است برای مراسم های خاص بپوشیم متفاوت هستند، اما هنوز هم شیک به نظر می رسند اما کمی غیرمنتظره هستند و می توانید بسته به رنگ کفشی که انتخاب می کنید آنها را به سطح بعدی ببرید.

برای دیدن نمونه ها آماده اید؟ این پست ده جفت کفش مختلف را به شما نشان می دهد که با یک لباس سرمه ای ست می شوند!

1. کفش سبز

چیزی که من در مورد کفش های پاشنه سبز مانند این پاشنه های سبز نوک تیز دوست دارم این است که به اندازه کافی رنگ به ظاهر شما می بخشند و با آبی سرمه ای هماهنگ می شوند!

بنابراین اگر به دنبال رنگی به ظاهر خود هستید اما می‌خواهید چیزی کمی ظریف‌تر با لباس سرمه‌ای‌تان ست شود، پیشنهاد می‌کنم کفش‌های پاشنه سبز را امتحان کنید.

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

2. صندل های پاشنه کوتاه

آیا به دنبال این هستید که کمی درخشش به لباس سرمه ای خود ست کنید؟ شما کاملاً می توانید با برخی از پاشنه های صندل بدلیجات مانند این !

ست کردن چند کفش با بدلیجات به ظاهرتان به آن درخشندگی می بخشد، بنابراین نه تنها لباس شما برجسته می شود، بلکه کفش شما نیز شیک می شود. ظاهر بسیار جذاب و سرگرم کننده است، مناسب برای یک موقعیت خاص.

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

3. پاشنه های نقره ای ساده

اگر می‌خواهید با لباس آبی سرمه‌ای خود گزینه‌های متالیک کمتری را انتخاب کنید، توصیه می‌کنم کفش‌های پاشنه‌دار نقره‌ای را امتحان کنید.

من عاشق این کفش های پاشنه هستم چون ساده و شیک هستند این پاشنه‌ها چیز متفاوتی را به لباس آبی سرمه‌ای شما اضافه می‌کنند و همچنین باعث می‌شوند که کفش و لباس شما برجسته شود.

بنابراین اگر به دنبال یک پاشنه ساده اما پر زرق و برق برای ست کردن با لباس سرمه ای خود هستید خرید این کفش های پاشنه دار نقره ای را برای تیپ لباس سرمه ای خود توصیه می کنم!

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

4. پاشنه نارنجی

اگر می خواهید رنگی جسورانه به لباس سرمه ای خود ست کنید این کفش های پاشنه نارنجی بهترین راه حل هستند.

من فکر می کنم که این کفش رنگی مورد علاقه من برای پوشیدن با لباس های آبی سرمه ای است زیرا ظاهری غیرمنتظره دارد آبی و نارنجی رنگ‌های مکمل یکدیگر هستند ، بنابراین اگرچه ممکن است فکر نکنید که با هم همخوانی دارند، چرخه رنگ به ما نشان می‌دهد که در واقع یک تطابق کامل هستند.

این نوع کفش برای کسانی از ما که به دنبال اضافه کردن رنگ بیشتر هستیم عالی خواهد بود و همچنین مطمئن شویم که یک جفت کفش را پیدا می کنیم که به خوبی با آبی سرمه ای ست می شود!

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

10 مورد از جذابترین کفش ها با لباس سرمه ای

بیشتر بخوانید: انواع کفش زنانه جدید 

5. کفش پاشنه بلند بنددار 

اگر به دنبال چیزی واقعا درخشان و پر زرق و برق هستید تا با لباس آبی سرمه ای خود همراه شوید توصیه می کنم این کفش های پاشنه دار درخشان استیو مدن را امتحان کنید.

این کفش ها به اندازه کافی درخشش را به ظاهر شما می بخشند و همچنین اگر به دنبال آن هستید ظاهر پاشنه کفش کلاسیک را به شما می دهند.

کفش پاشنه بلند بنددار

کفش پاشنه بلند بنددار

6. پاشنه شفاف بنددار

اگر ظاهر پاشنه های شفاف را دوست دارید اما می خواهید چیزی کمی متفاوت از پاشنه های سبک کلاسیک داشته باشید، توصیه می کنم این پاشنه های شفاف بنددار را امتحان کنید.

این کفش ها وقتی با لباس سرمه ای شما ست می شوند عالی به نظر می رسند و مطمئن شوید که کفش هایی دارید که برجسته و مناسب برای آبی سرمه ای هستند. بنابراین اگر می‌خواهید کمی درخشش بیشتری به لباس سرمه‌ای خود بدهید، این کفش‌ها را ببینید!

پاشنه شفاف بنددار

پاشنه شفاف بنددار

بیشتر بخوانید: ترندهای کفش بهار و تابستان 2023 را ببینید!

7. کفش پاشنه دار مشکی

کفش‌های پاشنه‌دار مشکی همیشه برای هر لباسی مناسب هستند. و چیزی که در مورد کفش های پاشنه مشکی مانند این استیو مدن دوست خواهید داشت این است که وقتی با لباس آبی سرمه ای شما ست می شوند عالی به نظر می رسند!

این کفش‌ها برای کسانی از ما که می‌خواهند چیزی ساده‌تر و شیک‌تر برای یک تیپ آبی سرمه‌ای داشته باشند، عالی خواهند بود. کفش های پاشنه دار مشکی ساده همه نگاه ها را به لباس شما خواهد داشت، به علاوه برای هر موقعیتی همه کاره هستند.

کفش پاشنه دار مشکی

کفش پاشنه دار مشکی

9. کفش پاشنه دار مشکی

اگر ظاهر کفش‌های پاشنه مشکی را با لباس‌ها دوست دارید و علاقه‌مندید آن‌ها را با لباس آبی سرمه‌ای خود بپوشید، این کفش‌های پاشنه دار مشکی یک گزینه عالی دیگر هستند.

با این کفش ها پاشنه مشکی مورد نظرتان را به دست خواهید آورد، زیرا پاشنه بند تری است که باعث می شود کفش های شما کمی بیشتر به چشم بیایند و به خوبی لباس شما را تکمیل کنند.

کفش پاشنه دار مشکی

10. کفش پاشنه دار نقره ای

این کفش ها در حال حاضر نوع پاشنه مورد علاقه من برای ست کردن با یک لباس هستند! شاید قبلاً این کفش ها را دیده باشید زیرا در حال حاضر بسیار مد روز هستند.

اینها پاشنه های بدلیجات نوک تیز با پاپیون در جلو هستند ! به عنوان مثال، این کفش های پاشنه بلند استیو مدن دقیقا همان چیزی است که اگر می خواهید از این روند استفاده کنید، باید بخرید.

کفش پاشنه دار نقره ای

این کفش‌ها در چند رنگ/سبک مختلف می‌آیند، اما من شخصاً فکر می‌کنم که این پاپیون‌های بدلیجات نقره‌ای وقتی با یک لباس آبی سرمه‌ای ست می‌شوند، جذاب به نظر می‌رسند!

آنها چیزی مد روز اضافه می کنند و همچنین مطمئن می شوند که یک جفت کفش که با لباس آبی سرمه ای شما برای رویداد ویژه بعدی شما شگفت انگیز به نظر می رسد داشته باشید.

کدام یک از این کفش ها را با لباس سرمه ای خود می پوشید؟

کدام کفش از این لیست را بیشتر دوست دارید؟ به نظر شما چه نوع کفشی با لباس های سرمه ای به نظر می رسد؟

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *