آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟

آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟

آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟ تاپ های خوب را پیدا کنید. اقلامی که در بالای بدن خود می پوشید، خواه بلوز تاپ یا بلوز دکمه دار، همگی با مجموعه ای از قوانین در مورد اینکه چه چیزی بدن شما را به بهترین شکل نشان می دهد، مطابقت دارند. مانند همه اقلام لباس، مهم ترین قانون این است که لباسی متناسب بپوشید!

لباس هایی بپوشید تا گردن خود را صاف کنید. اگر گردن کوتاهی دارید، می خواهید از یقه اسکی یا هر چیزی که گردن شما را بپوشاند اجتناب کنید. در عوض به سراغ تاپ‌های بلند یا تاپ‌هایی بروید که چشم‌ها را به سمت پایین می‌کشند.

آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟

اگر شانه های باریکی دارید، می توانید لباسی بپوشید که شانه های شما را پهن تر نشان می دهد. نمونه‌های خوب عبارتند از پیراهن‌هایی که کمی در قسمت شانه پف می‌کنند یا مقدار کمی لایه یا ساختار روی شانه دارند. اگر می‌خواهید شانه‌هایتان را پایین بیاورید، از همین چیزها اجتناب کنید.

آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟

از راه راه استفاده کنید

همچنین می توانید از راه راه ها به نفع خود استفاده کنید تا بلندتر، لاغرتر به نظر برسید یا شانه های خود را باریک یا پهن تر نشان دهید. راه راه‌های پهن‌تر باعث می‌شود شانه‌های شما پهن‌تر به نظر برسند، در حالی که نوارهای نازک‌تر باعث می‌شوند باریک‌تر به نظر برسید.

برای صاف کردن کمرتان لباس بپوشید

به طور کلی، شما می خواهید لباس هایی بپوشید که بر روی کمر طبیعی شما قرار می گیرند. پوشاندن شکم با لباس های گشاد باعث می شود زنان باردار به نظر برسند.

مردان می توانند کمی بیشتر با آن کنار بیایند. از کمربندهای متضاد برای جلب توجه به کمر کوچک استفاده کنید. هر دو جنس همچنین اگر فضای اضافی در ناحیه شکم دارند، از طرح های بزرگ اجتناب می کنند، زیرا این فقط وزن خیالی را اضافه می کند.

لباس هایی بپوشید تا باسن خود را صاف کنید

آقایان: اگر شما خیلی لوکس هستید، بهتر است از کت های دوبل و کت و شلوار چشم پوشی کنید. اگر می‌خواهید باسن‌های باریک گردتر به نظر برسند، به سراغ بریدگی‌هایی بروید که در باسن بیرون می‌آیند. کسانی که باسن زیادی دارند در عوض باید رنگ‌های تیره‌تر در قسمت پایین و رنگ‌های روشن با چاپ‌های برجسته در بالا بپوشند.

آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟

پوشیدن شلوار مناسب

قانون شماره یک قطعا پوشیدن شلوار مناسب، بدون توجه به اندازه است. اگر می خواهید پیراهن شما خوش فرم تر به نظر برسد و فردی خانم مانند هستید، پیراهن های کامل (چه کوتاه یا بلند) را انتخاب کنید. هر دو جنس می توانند شلوار جین با جیب های بسیار ساختار یافته و ضخیم را انتخاب کنند تا توهم شکل را ایجاد کنند. برای کسانی که اندکی چروک دارند،

لباس های متناسب با قد خود بپوشید

نوارهای باریک و نازک شما را بلندتر نشان می‌دهد، بنابراین اگر از همسالان خود بالا گرفته‌اید، از این راه‌ها اجتناب کنید. با این حال، راه راه های پهن تر یا راه راه های افقی، شما را کوتاه تر و چاق تر نشان می دهد. برای دستیابی به ظاهری که برای شما مناسب است.

یک پالت رنگ پیدا کنید

رنگ ها می توانند تفاوت زیادی در ظاهر ما ایجاد کنند. پوشیدن رنگ بد می تواند شما را شسته و بیمار به نظر برساند یا توجه را به لکه های پوست شما جلب کند. رنگ های خوب می توانند توجه را به بهترین ویژگی های شما جلب کنند و شما را سرحال و بیدار نشان دهند.

با این حال، چه رنگ هایی برای شما خوب یا بد هستند، به عوامل زیادی بستگی دارد، اما قاعده کلی این است که کنتراست بالا دوست شماست.
رنگ پوست گرم (به طور طبیعی در رنگ طلایی بهتر به نظر می رسد): از رنگ هایی مانند قرمز، زرد و سبز زیتونی استفاده کنید.

آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟

رنگ پوست سرد (به طور طبیعی در نقره ای بهتر به نظر می رسد): از رنگ هایی مانند بنفش، آبی استفاده کنید.

سعی کنید بهترین ویژگی های خود را برجسته کنید. اگر رنگ چشم‌های روشنی دارید، مانند آبی یا سبز، رنگ‌هایی را بپوشید که شبیه آن رنگ هستند.

بیشتر بخوانید: انتخاب رنگ لباس بر اساس رنگ پوست

استایل های کلاسیک را انتخاب کنید

شما می خواهید به طور کلی کمد لباس خود را با استفاده از لباس هایی که از مد نمی افتند بسازید. این کار شما را زیبا نگه می‌دارد (20 سال بعد وقتی به عکس‌های با بچه‌هایتان نگاه می‌کنید خجالت نمی‌کشید). همچنین به شما در صرفه جویی در هزینه کمک می کند. قطعات مد روز را با هم ست کنید و با گذشت زمان آنها را با مدهای جدیدتر جایگزین کنید، اما بخش اصلی کمد لباس کلاسیک خود را حفظ کنید.

آیا میدانید چگونه باید لباس بپوشید تا جذاب باشید؟

چند تاپ بخرید

چند تاپ را می توان با هم ترکیب کرد و در هر فصل و در هر منطقه ای کار کرد. شما همچنین می توانید برای موقعیت های کم و بیش رسمی ترکیب و هماهنگ کنید. این بدان معنی است که فقط چند قطعه شما را تقریباً هر روز معینی را پشت سر می گذارد!

چند تاپ بخرید

ژاکت

حالا شما چند ژاکت می خواهید. اینکه چقدر اینها سنگین هستند و تعداد آنها به آب و هوای منطقه شما بستگی دارد.

حداقل یک ژاکت کش باف پشمی (ژاکت دکمه دار) و یک ژاکت کامل داشته باشید. بیش از یکی از هر کدام ایده خوبی است تا بتوانید یکی از هر کدام را به رنگ خنثی و یکی از هر کدام را با رنگ روشن تر داشته باشید.

ژاکت

چند شلوار جین بگیرید

چند جفت شلوار جین بخرید که مناسب باشد. حداقل 3 عدد خوبی است، اگر هر روز شلوار جین بپوشید بیشتر است. سعی کنید در مورد شلوار جین آبی تیره استفاده کنید. این کمتر مستعد خارج شدن از مد است و تقریباً همه را لاغرتر نشان می دهد. حداقل یکی از این جفت ها ممکن است لازم باشد اگر هوا به اندازه کافی گرم شود که به شورت نیاز داشته باشید، کوتاه باشد.

چند شلوار جین بگیرید

یک جفت شلوار تهیه کنید

حالا یک یا دو شلوار می خواهید. بهترین گزینه یک جفت شلوار مشکی (اگر می‌خواهید بلندتر و لاغرتر به نظر برسید) و یک جفت شلوار خاکستری یا قهوه‌ای (بسته به رنگ‌بندی انتخابی شما) است.

یک جفت خاکستری تهیه کنید

شما همچنین یک جفت رنگ خاکی می خواهید. اینها برای عروسی ها و رویدادهای بهار یا تابستان (مانند مجالس عید پاک) مفید هستند. آنها همچنین برای مصاحبه عالی هستند. به راحتی می توان لباس های خاکی را بالا و پایین کرد، بنابراین داشتن یک جفت، زندگی شما را آسان تر می کند.

یک جفت خاکستری تهیه کنید

چند دست لباس مچلسی

اگر پسر هستید، فقط یک کت و شلوار بخرید که مناسب شما باشد. با این حال، دختران احتمالاً برای موارد خاصی چند لباس می خواهند.
یک لباس رسمی تهیه کنید. یک لباس رسمی، معمولا یک لباس کوکتل زیبا به رنگ مشکی، برای رویدادهای نیمه رسمی مفید خواهد بود. با جواهرات مناسب و لباس مناسب، بسته به جزئیات ممکن است حتی بتواند در موقعیت‌های رسمی‌تر نیز عبور کند.

یه لباس روز حالا لباسی بخرید که غیررسمی تر است اما همچنان زیبا است. این یکی هم برای روزهای خوب تابستان و هم برای رویدادهایی مانند عروسی و مهمانی های باغ استفاده می شود.

چند دست لباس مچلسی

یه لباس کوتاه مجلسی انتخاب کنید

اگر بخواهید می توانید یک لباس کوتاه تهیه کنید این را می توان روی شلوار جین یا ساق شلواری پوشید تا ظاهری جذاب برای رفتن به بازار داشته باشد، یا می توان آن را به تنهایی برای رفتن به باشگاه پوشید.

اکسسوری را تهیه کنید

اکسسوری ها زمینه بسیار خوبی برای درخشش شخصیت شما هستند. می توانید عینک آفتابی، روسری، کلاه، کیف پول، ساعت و سایر اقلامی که نشان می دهد شما چه کسی هستید.
خانم ها فراموش نکنید که جواهرات تهیه کنید. اضافه کردن جواهرات فانتزی می تواند به یک لباس غیر رسمی تر کمک کند که فوق العاده زیبا به نظر برسد. این را به سود خود استفاده کن!

یه کفش بگیر شما باید چند جفت کفش بخواهید تا مطمئن شوید که برای هر موقعیتی که با آن روبرو می شوید آماده هستید.

اکسسوری را تهیه کنید

مراقب کفش های رنگی باشید: آنها می توانند دوست یا دشمن شما باشند. شما فقط باید آنها را مطابقت دهید!
دو جفت کفش راحتی تهیه کنید. بسته به پالت رنگی که انتخاب کرده‌اید، اینها را قهوه‌ای یا سیاه/سفید دریافت کنید. شما همچنین می توانید آنها را در رنگ ها تهیه کنید، اما توجه داشته باشید که اکنون آنها نیز ممکن است مطابقت داشته باشند.

دو جفت کفش رسمی تهیه کنید

بسته به پالت رنگی که انتخاب کرده اید، یک جفت قهوه ای یا مشکی تهیه کنید. جفت دوم را با رنگی جالب تر تهیه کنید یا فقط رنگ قهوه ای/مشکی را بیشتر کنید.

اکنون می‌توانید این قطعات را با هم ست کنید تا لباس‌های مختلف برای موقعیت‌های مختلف به دست آورید. البته، شما باید برای تمرین یا استراحت با لباس مکمل ست کنید، اما اینها باید بیشتر موقعیت های “بیرون رفتن” شما را پوشش دهند.

به عنوان مثال، برای یک لباس بهاری/نیمه رسمی، خانم ها می توانند لباس روز، کفش های فانتزی، ژاکت کش باف پشمی و جواهرات زیبا بپوشند. مردان می توانند کفش های زیبا، رنگ های خاکی، و تی شرت یا تانک با ژاکت کش باف پشمی در بالا بپوشند.

دو جفت کفش رسمی تهیه کنید

مثال دیگر می تواند یک لباس تابستانی/کژوال باشد. مردان می توانند شلوار جین و تاپ یا سه راهی را با کفش های غیررسمی بپوشند. خانم ها می توانند یک لباس کوتاه با شلوارک زیر و کفش راحتی بپوشند.

خانم‌ها می‌توانند شلوار، تاپ فانتزی و ژاکت کش باف را در بالا بپوشند. مردان می توانند بالاتنه دکمه دار و شلوار بپوشند. هر دو کفش و اکسسوری می پوشیدند.

برای لباس پوشیدن نیمه رسمی کمک بگیرید

لباس نیمه رسمی می تواند گیج کننده باشد، زیرا این روزها به طور کلی به معنای رسمی است. کاملا رسمی را به عنوان لباس مجلسی و زیباترین تاکس خود (با دکمه سرآستین!) در نظر بگیرید. پس نیمه رسمی تبدیل به لباس های کوکتل و کت و شلوار با پیراهن های دکمه دار رنگارنگ می شود.

برای لباس پوشیدن نیمه رسمی کمک بگیرید

 لباس‌های غیررسمی

به عنوان مثال، شلوار جین، کفش رسمی، پیراهن دکمه دار (بدون کراوات) و کت کت و شلوار.
مثال دیگر پوشیدن شلوار و کفش رسمی است اما یک بلوز مهمانی‌پسندتر (تا زمانی که آشکار نباشد).

لباس برای یک مهمانی البته لباس پوشیدن برای مهمانی کمی پیچیده است. بستگی داره چه جور مهمونی باشه! از قبل بدانید که آیا این یک لباس است یا نه. فراتر از آن، همیشه در مورد رسمی بودن بیش از حد اشتباه کنید.

 لباس‌های غیررسمی

لباس پوشیدن برای مصاحبه

لباس پوشیدن مانند یک حرفه ای برای مصاحبه یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید برای به دست آوردن شغل انجام دهید. اما دقیقا چگونه لباس می پوشید؟

مانند یک مهمانی، ایده خوبی است که کمی زیباتر از آنچه شاید لازم است لباس بپوشید. آنطور که انتظار دارید در آن موقعیت لباس بپوشید، لباس بپوشید، بلکه اگر قرار بود شغل رئیس جدید خود را داشته باشید، آنطور که انتظار دارید لباس بپوشید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *