10 اشتباه ضعیف استایل آقایان | با اعتماد به نفس راه بروید

10 اشتباه ضعیف استایل آقایان | با اعتماد به نفس راه بروید

10 اشتباه ضعیف استایل آقایان | با اعتماد به نفس راه بروید : در خیابان قدم می زنید و سعی می کنید با اعتماد به نفس به نظر برسید… و نگران این هستید که اینطور نیست. اینکه مردان و زنان دیگر شما را ضعیف می بینند.

یک علم برای راه رفتن با اعتماد به نفس وجود دارد. من مطالعات را خوانده ام و اینجا هستم تا 10 نکته شگفت انگیز را به شما ارائه دهم.

با اعتماد به نفس راه بروید | نگاه کردن به پایین

وقتی به پایین نگاه می کنید ضعیف به نظر می رسید. شما می خواهید حداقل مستقیم به جلو و احتمالاً کمی بالاتر نگاه کنید.

شاید شما فقط مجذوب شکاف‌های پیاده‌رو شده باشید، اما عابران این را نمی‌دانند و بدن شما هم این را نمی‌داند. تنها چیزی که می داند این است که شما در یک موقعیت “بسته”، محافظت از خود هستید.

زبان بدن مانند بالا گرفتن سر، برعکس عمل می کند. بنابراین راه رفتن با اعتماد به نفس نه تنها باعث می شود اعتماد به نفس به نظر برسید، بلکه یک حلقه بیوفیدبک بین ذهن و بدن ایجاد می کند که باعث می شود احساس اعتماد به نفس داشته باشید.

10 اشتباه ضعیف استایل آقایان | با اعتماد به نفس راه بروید

شماره 2: پای اردک

اشتباه بعدی که مردان مرتکب می شوند این است که با پاهایشان خیلی نزدیک به هم راه می روند یا انگشتان پاهایشان رو به جلو است. این ممکن است به یک مشکل عمیق تر در وضعیت بدن، ساختار یا وزن شما اشاره کند – یا ممکن است فقط یک عادت باشد.

این جمله را شنیده اید که «تمرین کامل می کند» – درست نیست. تمرین باعث ماندگاری می شود.

بنابراین اگر عادت‌های بد راه رفتن را انجام داده‌اید، آن‌ها گیر کرده‌اند. اما اگر شروع به تمرین موارد خوب کنید، آنها نیز خواهند ماند. توجه کنید و پاشنه های خود را کمی باز کنید.

10 اشتباه ضعیف استایل آقایان | با اعتماد به نفس راه بروید

شماره 3: بدون تماس چشمی

اگر به محض اینکه شخص دیگری به سمت شما می آید چشمان خود را برگردانید، ضعیف به نظر می رسید نیازی به خیره شدن نیست  فقط تماس چشمی برقرار کنید و شاید سرتان را تکان دهید.

ارتباط چشمی

اگر با یک زن تماس چشمی برقرار کردید آن را برای یک یا دو ثانیه نگه دارید . اما به یاد داشته باشید شما نمی خواهید بیش از 2 ثانیه با یک زن غریبه تماس چشمی داشته باشید در غیر این صورت خوب به نظر نمی رسید.

10 اشتباه ضعیف استایل آقایان | با اعتماد به نفس راه بروید

شماره 4: شانه های خود را قوز نکنید

قبل از پاسخ دادن، ترفند مداد را امتحان کنید. یک مداد را در هر مشت بگیرید و همانطور که معمولاً انجام می دهید بایستید و بازوهای خود را در کنار خود قرار دهید.

آیا مدادها مستقیم به سمت جلو هستند؟ اگر چنین است، تبریک می‌گوییم – شما شانه‌های خود را قوز نمی‌کنید. ممکن است کمی برایتان سخت باشد اما حتما با این روش عادت میکنید.

شانه های خود را قوز نکنید

هنگام راه رفتن از تکان دادن شانه های خود نترسید. اگر مطمئن نیستید منظورم چیست، دانیل کریگ را در حال خروج از دریا در کازینو رویال تماشا کنید. با هر قدم، شانه در همان سمت کمی به سمت پایین و عقب حرکت می کند.

مطالعه‌ای در سال 2007 در دانشگاه نیویورک نشان داد مردانی که با شانه‌های تکان دهنده راه می‌روند، جذابیت درک شده خود را دو برابر می‌کنند.

همچنین زمانی که می دانیم تحت نظر خانم ها هستیم، بیشتر شانه های خود را تکان می دهیم. چرا؟ زیرا نشان دهنده اعتماد است. این باعث می شود که شما ساخته شده به نظر برسید.

شماره 6: دست در جیب

دستان خود را در جیب خود نگذارید. باز هم، شانه ها را قوز کرده و شما را مطیع تر نشان می دهد.

این آقا لباس تیز و گامی مطمئن دارد اما با فرو کردن دستانش در جیب و خیره شدن به زمین، خود را ناامید می کند. ببین شانه هایش چقدر قوز کرده اند. حالا او را با سر بالا، پشت صاف و بازوهایی که آزادانه تصور کنید… تفاوت را می‌بینید؟

دست در جیب

دیده شدن دستان شما مزایای زیادی را به همراه دارد. مردم وقتی دست های شما را ببینند بیشتر به شما اعتماد می کنند.

این همچنین به این معنی است که شما به نظر می رسید – و آماده عمل هستید. اگر به جنگ یا فرار می رسید، می توانید سریع دستان خود را برای دفاع از خود بالا ببرید.

بیشتر بخوانید: 5 قانون برای پوشیدن لباس در هوای گرم برای آقایان

شماره 7: پرتنش بودن

عصبی می‌شوید، دست‌هایتان را محکم می‌گیرید و به سختی دست‌هایتان را حرکت می‌دهید. اگر برای سخنرانی مجبور به انجام کاری واقعاً اضطراب آور مانند راه رفتن روی صحنه هستید، به معنای واقعی کلمه دستان خود را تکان نمی دهید. حالا همه می توانند ببینند که چقدر مضطرب هستید.

پرتنش بودن

ترس از سخنرانی در جمع

بسیاری از مردان وقتی این کار را انجام می دهند متوجه نمی شوند. تلاش آگاهانه ای انجام دهید تا بازوها و دستان خود را شل کنید و اجازه دهید حرکت کنند.

8. خیلی آهسته راه رفتن

این یکی مرا شوکه کرد. من خودم آهسته راه می روم و هرگز این را بد ندیدم. ولی…

یک مطالعه در سال 1995 از مجله اخلاق و زیست‌شناسی اجتماعی نشان داد که به طور متوسط، اگر مردی سریع‌تر راه می‌رفت، به‌عنوان جایگاه بالاتری در نظر گرفته می‌شد.

وقتی به تحقیق نگاه کردم متوجه شدم که ترکیبی از تعدادی از چیزهایی است که در مورد آنها صحبت کردیم. بنابراین، اگر دست‌هایتان را در جیب‌هایتان می‌گذارید، به جلو خم می‌شوید، به پایین نگاه می‌کنید، و به آرامی راه می‌روید – این همان راه رفتن یک مرد کم‌حال و بی‌اعتماد بنفس است، هیچ چیز خاصی برای انجام دادن ندارد، و هیچ جای خاصی نیست.

بیشتر بخوانید: چگونه برای تیپ اندام خود لباس بپوشیم؟ استایل آقایان

شماره 9: راه رفتن پشت سر مردم

اگر با خانمی معاشرت می کنید پروتکل حکم می کند که پشت سر او راه بروید تا قدرت و احترام را به او بدهید. بنابراین مطمئن شوید که در کنار افرادی که با آنها هستید راه می روید و اگر از شما انتظار می رود که گروهی را رهبری کنید.

شماره 10: برداشتن قدم های کوچک

باز هم تمرین باعث ماندگاری می شود بسیاری از مردم به برداشتن قدم های کوچکتر عادت کرده اند. این در مورد طول پا نیست من از مردان کوتاه قد نمی خواهم که گام های مشابه مردان بلند قد را بردارند. من در مورد گام های متناسب با اندازه خوب برای بدن شما صحبت می کنم.

برداشتن قدم های کوچک

گام‌های بلند به آن‌ها نشان می‌دهد که می‌دانید کجا می‌روید.

این نکات ممکن است کوچک به نظر برسند اما وقتی جمع شوند واقعاً می توانند اعتماد به نفس شما را از بین ببرند و شما را ضعیف نشان دهند. پس هر کاری می توانید برای اصلاح این موضوع انجام دهید.

این مقدار تلاش را روی خودتان سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری روی خودتان بهترین سرمایه گذاری است که می توانید انجام دهید شما فقط یک بدن و یک زندگی به دست می آورید از آن بهره ببرید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *