چگونه بهترین کیف را برای استفاده روزمره انتخاب کنم؟

چگونه بهترین کیف را برای استفاده روزمره انتخاب کنم؟

چگونه بهترین کیف را برای استفاده روزمره انتخاب کنم؟ با توجه به افزایش قیمت کیف های دستی در سال های اخیر، انتخاب کیف دستی مناسب برای استفاده روزمره اهمیت بیشتری پیدا کرده است. اگرچه من فکر نمی‌کنم که پرداخت صدها هزار تا میلیون برای یک کیف دستی خاص و با طراحی خاص اصلاً ضروری نیست ، اما باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید یک مد لباس یا یک وسیله حمل و نقل کاربردی داشته باشید.

البته اکثر ما ترکیبی از مد، راحتی و کاربردی بودن را ترجیح می دهیم. بنابراین در اینجا چند سوال وجود دارد که باید قبل از شروع یک شکار کیف دستی جدید از خود بپرسید !

چگونه بهترین کیف را برای استفاده روزمره انتخاب کنم؟

بهترین جنس کیف دستی

حالا باید تصمیم بگیرید که آیا چرم واقعی می خواهید یا یک جایگزین چرم مصنوعی. بسیاری از مردم با پوشیدن چرم واقعی مخالف هستند، زیرا از پوست حیوانات برای تولید لباس، کیف یا کفش مد استفاده می شود.

هر فردی خودش تصمیم می گیرد که آیا اعتراضی به این موضوع داشته باشد. چیزی که می توانم با اطمینان بگویم این است که حمل چرم بسیار سنگین است، حتی زمانی که کیف دستی خالی است، بنابراین اگر زیاد پیاده روی می کنید و نمی خواهید وزنه سنگینی از روی شانه شما آویزان باشد، از کیف های دستی چرمی خودداری کنید.

چگونه بهترین کیف را برای استفاده روزمره انتخاب کنم؟

جنس مصنوعی بسیار سبک‌تر هستند و از نظر کیفیت و اینکه آیا واقعاً شبیه چرم هستند، بسیار متفاوت هستند. اگر وقت خود را صرف جستجوی آنها کنید، چند کیف دستی چرم مصنوعی بسیار خوب موجود است.

و اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید، می توانید پارچه های بوم، رافیا، نی، بامبو و بسیاری از مواد دیگر را برای یک کیف دستی روزمره انتخاب کنید.

هنگام انتخاب از بین این مواد سبک وزن، دوام و ماندگاری آنها را در نظر بگیرید یا اینکه فقط می خواهید ظاهری شیک برای یک یا دو فصل دوام داشته باشد.

چگونه بهترین کیف را برای استفاده روزمره انتخاب کنم؟

محبوب ترین کیف های دستی لوکس

به زندگی خود و اینکه کیف دستی شما چه نوع رفتاری خواهد داشت فکر کنید. به عنوان مثال، اگر به سمت محل کار خود رانندگی می کنید، با حمل کیف دستی خود راه زیادی نخواهید رفت، بنابراین نیازی به وزن سبک نیست.

اما اگر پیاده‌روی می‌کنید یا از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌کنید باید اطمینان حاصل کنید که کیف دستی‌ای را می‌خرید که حمل آن راحت است و بند محکمی دارد.

محبوب ترین کیف های دستی لوکس

اگر برای خانواده خود خرید زیادی انجام می دهید، احتمالاً بیشترین راحتی و کاربردی را از یک کیف متقاطع خواهید داشت که دستان شما را برای خرید و کنترل کودکان کوچک کاملاً باز می گذارد.

اگر برای یک دفتر کار شرکتی کار می‌کنید یا آرزوی شغلی بهتر را دارید ممکن است ایده خوبی باشد که به سراغ یک کیف بزرگ و باکیفیت بروید که می‌تواند لپ‌تاپ و اسناد کاری و همچنین وسایل شخصی شما را در خود جای دهد.

اگر وسایل شخصی زیادی با خود حمل نمی‌کنید، می‌توانید با یک کیف کوچک‌تر که می‌تواند گوشی و چند مورد ضروری را با خود حمل کند، از آن جا دور شوید.

محبوب ترین کیف های دستی لوکس

کیف دستی چه شکل یا اندازه ای

صرف نظر از مد فعلی، بسیاری از خانم ها کیف دستی را ترجیح می دهند که مکمل فرم بدن و استایل مد آنها باشد.

اگر لباس‌های روزمره‌تان رسمی هستند، باید آن‌ها را با یک کیف دستی ساختاریافته و با کیفیت هماهنگ کنید. اما اگر عاشق شلوار ورزشی هستید، یک کیف دستی نرم، نرم و بدون ساختار مناسب است.

و قوانینی وجود دارد که به شما کمک می کند از ظاهر نامتناسب با کیف دستی خود جلوگیری کنید. به عنوان مثال، زنان کوتاه قد باید از کیف های دستی بزرگ خودداری کنند زیرا این کار فقط شما را کوچکتر نشان می دهد.

و به همین ترتیب، زنان قدبلند یا درشت اندام با یک کیف کوچک مناسب به نظر نمی رسند، که آنها را بزرگتر نشان می دهد.

کیف دستی چه شکل یا اندازه ای

کوله پشتی

کیف های دستی کوله پشتی در چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند. بنابراین اگر تا به حال این کیف دستی را امتحان نکرده اید، اکنون زمان خوبی برای بررسی آن است.

مزایا این است که اگر وسایل سنگین را در کیف دستی روزانه خود حمل کنید، یک کیف کوله پشتی تمام وزن را از روی شانه ضعیف شما برداشته و ممکن است از آسیب دردناک عضلانی جلوگیری کند.

اگر از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنید، این نوع کیف‌های روزمره بسیار عالی هستند، زیرا معمولاً جایی برای یک کتاب، تنقلات، یک بطری آب، به‌علاوه هدفون و گوشی هوشمند شما وجود دارد.

کیف‌های شانه‌ای مدت‌هاست که محبوبیت پیدا کرده‌اند، زیرا از کیف دستی اصلی با بند کوتاه و دستی جایگزین شده‌اند. آنها نسبت به کیف های دستی معمولی تر به نظر می رسند.

کوله پشتی

بهترین رنگ کیف های دستی

مشکی انتخاب مطمئنی است و می دانید که همیشه با آنچه که هر روز می پوشید مطابقت دارد. اما اگر رنگ‌های خاصی دارید که اغلب می‌پوشید، شاید بخواهید لباس‌های مد روز خود را ست کنید یا تکمیل کنید.

پالت رنگ های مورد علاقه شما چیست؟ این می تواند سایه های خاکی، نارنجی ملایم، قهوه ای، بژ، کرم، مایل به قرمز، قرمز تیره و غیره باشد که همگی با یک کیف دستی نارنجی مایل به قرمز یا شرابی تقویت می شوند.

آیا از طرفداران شلوار جین آبی هستید، شاید یک کیف آبی تیره یا سبز تیره رنگی مد روز به لباس های شما اضافه کند. سبز، قهوه ای مایل به قهوه ای، آبی و متالیک همگی رنگ هایی هستند که می توانید با هر رنگ لباسی و در تمام طول سال بپوشید.

بهترین رنگ کیف های دستی

سخن پایانی:

بهترین توصیه من این است که قبل از رفتن به مغازه ها به راحتی، کاربردی بودن، سبک و اندازه فکر کنید و این به شما کمک می کند تا در نیمی از زمان فقط آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *