جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید!

جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید!

جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید! اگر می‌خواهید یک لباس یقه‌ی زرق و برق دار داشته باشید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. امروز در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از جذابترین ایده های لباس یقه هالتر که می توانید امتحان کنید آشنا کنیم. این لباس ها جذاب هستند، بنابراین شما نمی خواهید فرصت پوشیدن آنها را از دست بدهید. بنابراین لطفاً تا پایان همراه ما باشید و تمام ایده‌هایی را که در زیر ارائه کرده‌ایم بررسی کنید.

جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید!

لباس هالتر چیست؟

لباس یقه هالتر بدون آستین و دارای یقه بلند است. دارای بند یا نوارهایی است که دور گردن شما می‌چرخند و از پشت گره می‌زنند. گاهی اوقات، فقط یک بند است که دور گردن شما می‌چرخد و از طرف دیگر وصل می‌شود. در حالی که این یک طرح کلی است، می توانید آن را با توجه به پارچه، جریان و تناسب لباس خود تغییر دهید.

1. لباس مجلسی یقه هالتر پولک دار

با این لباس زیبا و جذاب سبز زمردی، بازی مهمانی خود را به سرعت بالا ببرید . لباس‌های بدنه پولک‌دار در مهمانی‌های شنبه شب یا در یک شب ملاقات جذاب به نظر می‌رسند. طراحی یقه هالتر آن را بیشتر تقویت می کند.

جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید!

جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید!

 

2. تاپ یقه هالتر چین دار ابریشمی

بلوز پارچه ابریشمی در هر دو طرف تاب می خورد. اگر به سر کار می‌روید، یکی را با شلوار رسمی بپوشید و یک بلیزر نیمه معمولی بپوشید.

برای ایجاد یک لباس غیر رسمی تر، آن را با شلوار کوتاه یا شلوار جین پسر بپوشید. پارچه ابریشمی به خوبی روی بدن شما جاری می شود و چین ها به لباس شما تعریف می بخشند.

جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید!

3. لباس عروس یقه هالتر

لباس‌های عروس در حال حاضر ترکیبی زیبا از  سبک سنتی هستند که به گونه‌ای طراحی می‌شوند تا نیازهای انواع مشتریان را برآورده کنند. به عنوان مثال این لباس عروس از پارچه توری (که یک لباس کلاسیک برای لباس‌های عروس است) ساخته شده است 

ممکن است به سراغ گل میخ ها یا گوشواره های آویزان ریز بروید و موهای خود را بالا و دور از گردن خود بپوشانید. برای یک هالتر مدرن تر، می توانید حلقه های بلند ظریف یا الماس های بلند و نازک را انتخاب کنید. در اینجا، طول بسیار مهم است. هیچ چیز خیلی بزرگ نباید با پارچه دور گردن شما تضاد داشته باشد.

جذابترین لباس یقه هالتر زنانه که باید امتحان کنید!

4. سرهمی رسمی آبی پری دریایی

تعریف لباس رسمی دیگر یکسان نیست و مفهوم آن روز به روز گسترده تر می شود. حتی یک لباس نیمه غیررسمی نیز می تواند به عنوان یک لباس رسمی جلوه کند، اگر آن را به روشی درست استایل کنید. برای داشتن ظاهری رسمی، لباس را با شال ست کنید.

همچنین می توانید لباس را برای مناسبت های نیمه رسمی یا نیمه رسمی مدل دهید. یک ژاکت یا یک کت بلند ساختاری روی این کت و شلوار بپوشید، یک کیف همراه داشته باشید و ظاهر را با کفش‌های پاشنه بلند به پایان برسانید تا به نظر برسید که می‌دانید در بازی مد هستید.

سرهمی رسمی آبی پری دریایی

5. لباس یقه هالتر سفید بلند

کلماتی مانند ظریف، شیک و متین به بهترین وجه این لباس هالتر سفید را توصیف می کنند که جزئیات ریز زیادی را گرد هم می آورد. مهره های مرواریدی، کمربند که به آرامی در کمر بسته می شود و یک خط سجاف شفاف همراه با یقه آویزان، این لباس را به زیبایی در جای خود قرار می دهد.

لباس یقه هالتر سفید

6. لباس هالتر کوتاه

ما شطرنجی را دوست داریم و هرگز از آن سیر نمی شویم. ما تابستان‌ها به لباس‌های کوتاه روی می‌آوریم و داشتن هر تعداد از آن‌ها کافی نیست.

لباس هالتر کوتاه

7. سرهمی  هالتر

زمانی که مجبور هستید به یک مهمانی عجله کنید و زمان زیادی را تحت فشار قرار دهید، خرید چنین لباس‌هایی می‌تواند بسیار مفید باشد. قرمز به معنی مهمانی و یقه هالتر به معنای شیک بودن است.

از آنجایی که این ظاهر پیچیده‌تر است می‌توانید آن را با کفش‌های پاشنه بلند، جواهرات طلا و یک کیف دستی شیک بپوشانید. موهای خود را به صورت یک موی شیک درآورید تا ظاهر کامل شود.

سرهمی  هالتر

7.لباس توری یقه هالتر

لباس توری یقه هالتر

8. لباس ماکسی یقه هالتر

آیا به تعطیلات ساحلی می روید؟ یا یک تعطیلات سالانه ؟ ما لباس مناسبی برای تعطیلات شما با خانواده تان پیدا کرده ایم. یک لباس ماکسی گلدار جذاب و شیک است. این لباس قبل از اینکه مانند یک آبشار به سمت پایین شود.

لباس ماکسی یقه هالتر

10. لباس یقه هالتر راه راه

لباس های چاک دار و راه راه در حال حاضر تمامی فروشگاه ها را پر کرده است. اگر در حال حاضر تعداد زیادی از آنها دارید، در اینجا یکی دیگر برای اضافه کردن به مجموعه خود وجود دارد. 

لباس یقه هالتر راه راه

13. لباس هالتر جدا از هم

یک لباس بند بلند یک یقه با جزئیات چاکدار روی نیم تنه، یک استایل خیره کننده در پشت و یک خط سجاف کاملا متعادل چیزی است که در مراسم های بعدی خود به آن نیاز دارید.

لباس هالتر جدا از هم

14. لباس مجلسی یقه هالتر مشکی سایز بزرگ

این لباس که به نقطه شیرین بین هالتر و یقه اسکوپ می زند، به همان اندازه زیباکننده است. یقه V و جزئیات توری لباس را بیشتر تقویت می کند.

لباس مجلسی یقه هالتر مشکی سایز بزرگ

15. لباس یقه مارون هالتر

در اینجا یک لباس هالتر کلاسیک وجود دارد که می توانید آن را بپوشید یا کم لباس بپوشید. این لباس قهوه‌ای تیره را با یک کت چرمی ست کنید تا در پاییز و زمستان شیک به نظر برسید و آن را با پاشنه‌های بند مچ پا مدل دهید تا در عروسی تابستانی شیک و باکلاس به نظر برسید.

لباس یقه مارون هالتر

نکات اکسسوری برای لباس های یقه هالتر

هالتر فقط یک طراحی منحصر به فرد گردن نیست . در نشان دادن شانه ها و بازوها، فضای زیادی برای انعطاف پذیری باقی می گذارد.

به طور کلی لباس های یقه هالتر به تنهایی یک کار زیبا انجام می دهند با این حال اگر می‌خواهید ظاهر کلی خود را جذاب کنید نکاتی را در ادامه زیر فهرست کرده‌ایم که جذابیت را به شما اضافه می‌کند. آن را بررسی کنید!

یقه هالتر معمولاً با طراحی یقه بدون آستین و بلند با بندها یا نوارهایی که به دور گردن می‌چرخند تا لباس را بالا نگه دارند، مشخص می‌شود شما می توانید یقه هالتر را با هر نوع لباسی مثل تاپ های یقه هالتر وجود دارد که بسته به موقعیت می توان با شلوار جین یا شلوار مدل داد.

برای داشتن ظاهری جذاب می توانید یک لباس یقه هالتر در رنگ های پاستلی انتخاب کنید همچنین می‌توانید با ترکیب آن با یک کت و شلوار دوخت، یک لباس نیمه رسمی یا رسمی بپوشید. لباس‌های یقه هالتر همه‌کاره هستند و می‌توانند برای تعطیلات ساحلی و همچنین برای اولین قرار ملاقات مناسب باشند اگر آن را درست استایل کنید.

نکات اکسسوری برای لباس های یقه هالتر

سوالات متداول

چه سوتینی می توانید زیر لباس هالتر بپوشید؟

تعدادی مدل یقه هالتر وجود دارد و سوتینی که می پوشید به آن بستگی دارد برای تاپ یا لباس های یقه بلند رسمی و غیررسمی شما، سوتین های بدون بند یا باید مناسب باشند.

اگر لباس یا بالاتنه شما دارای یقه‌های فرو رفته یا بدون پشت است، به سراغ سوتین‌های سیلیکونی یا چسب‌دار بروید که کاملاً از دید پنهان هستند.

همچنین می توانید از یقه هالتر یا سوتین های قابل تبدیل استفاده کنید که با اکثر یقه هالتر مطابقت دارند. همچنین می توانید لباس هایی با پدهای داخلی تهیه کنید. در چنین مواقعی حتی نیازی نیست نگران پوشیدن سوتین زیر آنها باشید.

لباس هالتر

آیا لباس های یقه هالتر مد هستند؟

بله . هالترها دارای مجموعه ای از ویژگی هایی هستند که آنها را به ترندی تبدیل می کند که برای همیشه وجود داشته است! شانه ها و پشت را به رخ می کشند و روی بالاتنه اثر کشیده دارند.

لباس هالتر چیست؟

یقه هالتر معمولاً دارای یک نوار پارچه ای است که از پشت گردن آویزان است و قسمت جلویی را در جای خود نگه می دارد.

لباس هالتر از چه زمانی رایج شد؟

استایل یقه هالتر برای اولین بار در لباس های رسمی در دهه 1930 استفاده شد گفته می شود که از لباس های آستین دار و یقه بلند الهام گرفته شده است. این استایل در طول دهه 1960 به اوج محبوبیت خود رسید و از آن زمان تاکنون وجود داشته است.

لباس یقه هالتر یقه بلندی دارد و عمدتاً بدون آستین است.

لباس هالتر یا لباس مجلسی پولک دار، ظاهر جذابی را در یک مهمانی یا شب قرار می دهد. می‌توانید برای ظاهر اداری، لباس‌های یقه‌دار یا لباس‌های تاب دار خود را با کتانی ست کنید.

با لباس هالتر جواهرات حجیم نپوشید. در حالت ایده آل می توانید یک گوشواره بلند بپوشید یقه هالتر توهم می تواند روشی خلاقانه برای پوشیدن گردن با استفاده از پارچه توری باشد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *