7 روش برای ست کردن شلوار جین برای خانم ها!

7 روش برای ست کردن شلوار جین برای خانم ها!

7 روش برای ست کردن شلوار جین برای خانم ها! بسیاری از سبک ها می آیند و می روند مااستایل هایی را دنبال میکنیم که همیشه مد هستند و حالا حالا هم قدیمی نمیشوند . اما یک چیز وجود دارد که تقریباً در هر ترند مد هرگز از هم جدا نمی ماند. و آن چیز افتخارآمیز “شلوار جین” است. همه ما چند شلوار جین در کمد لباس خود داریم و اغلب زمانی که نمی‌دانیم باید چه بپوشیم، شلوار جین با رنگ های مختلف نجاتمان میدهد. اما بسیاری از زنان نمی دانند که راه های مختلفی برای پوشیدن شلوار جین وجود دارد. مثلاً چگونه می توانیم آنها را بهتر بپوشیم؟ پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

خوب، نگران نباشید، خانم ها! ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. در اینجا 7 روش جالب برای ست کردن شلوار جین آورده شده است.

1. آنها را با بوت های بلند ست کنید

همانطور که ما عاشق شلوار جین هستیم ما هم عاشق بوت های بلندمان هستیم، اینطور نیست؟ پس چرا آنها را با هم ست نکنید و روزتان را تکان دهید!

2. تاپ توری با جین 

اگر آنقدر شلوار جین خود را دوست دارید که اغلب دوست دارید آن را برای یک شب بپوشید؟ سپس، فقط ادامه دهید، اما فراموش نکنید که آنها را با یک تاپ توری ست کنید، تا بتوانید شب را با ظاهری خنک و در عین حال مهمانی همراه کنید.

7 روش برای ست کردن شلوار جین برای خانم ها!

3. با اکسسوری پیش بروید

اگر نمی‌خواهید یک تاپ توری بپوشید، می‌توانید کاملاً تاپ سفید را با شلوار جین بپوشید اما فراموش نکنید که با اکسسوری‌های جذاب، ظاهرتان را جذاب کنید حتی یه گردنبند زیبا

7 روش برای ست کردن شلوار جین برای خانم ها!

4. با ژاکت جین ست کنید

خوب، آیا از قبل نمی دانستید؟ کت های شانه و شلوار جین نه تنها در دهه 90 یک گزینه بودند، بلکه حتی امروز هم می توانید آنها را کاملاً ست کنید!

با ژاکت جین ست کنید

5. با کفش های شیک بپوشید

کی گفته شلوار جین فقط با کفش کتانی پوشیده بشه؟ نه، شما باید آنها را با هر کفش جذابی که فکر می‌کنید ظاهری استایل دارد ست کنید.

با کفش های شیک بپوشید

6. شلوار جین و بافتنی

شلوار جین در صورت پوشیدن با بافتنی زیبا ظاهری جذاب خواهد داشت. حتی یک ژاکت کش باف پشمی بلند هم این کار را می کند. رنگ های جذاب را به ظاهر ست کنید و به هر مهمانی باشگاهی بروید، می‌توانید هنگام رفتن به مهمانی، شلوار جین خود را با یک تاپ ست کنید.

شلوار جین و بافتنی

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم همه ما چند شلوار جین در کمد لباس خود داریم و اغلب زمانی که نمی‌دانیم باید چه بپوشیم، شلوار جین با رنگ های مختلف نجاتمان میدهد. اما بسیاری از زنان نمی دانند که راه های مختلفی برای پوشیدن شلوار جین وجود دارد. شما همچنین میتوانید چگونه شلوار جین مام استایل بپوشیم؟ این مقاله را هم بخوانید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *