10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

10 روش برای اینکه همیشه شیک باشید!

10 روش برای اینکه همیشه شیک باشید! شیک پوشیدن به معنای خرج کردن پول زیاد نیست این در مورد ساخت یک لباس پیچیده و ظریف است این در مورد یافتن لباس‌های جذاب و شیک است که به شما ظاهر و احساس فوق‌العاده می‌دهد. این در مورد اجازه دادن به اعتماد به نفس شما در لباس شما است.

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

10 روش برای اینکه همیشه شیک باشید!

1. از رنگ های خنثی به عنوان پایه خود استفاده کنید.

وقتی به یک لباس کلاسیک و شیک فکر می کنید احتمالاً رنگ های خنثی زیادی را به تصویر می کشید دلیلش این است که رنگ های خنثی جاودانه، شیک و ماندگار هستند. آنها همیشه مد هستند در طول سال ها و بدون توجه به فصل. چیزی که خنثی‌ها را حتی بهتر می‌کند این است که می‌توانید به راحتی آنها را با هم ترکیب کنید. چه ایجاد یک لباس خنثی تک رنگ یا استفاده از آنها به عنوان پایه یک لباس.

نکته استایل: بیشتر بودجه مد خود را روی اصول اولیه خنثی سرمایه گذاری کنید شما احتمالاً بیشترین استفاده را از این استایل ها خواهید برد، بنابراین می خواهید کیفیت بالایی داشته باشند.

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

عاج

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

رنگ بژ

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!شتری

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

خاکستری

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

مشکی

رنگ های ثابت را انتخاب کنید.

2. رنگ های ثابت را انتخاب کنید.

اگر شما هم مثل من هستید و نمی توانید به تنهایی با خنثی ها زندگی کنید، نترسید! رنگ ها در صورت استفاده صحیح می توانند به همان اندازه ظریف و باکلاس باشند. رنگ های کلاسیک مناسب می توانند پایه و اساس مناسبی برای کمد لباس شما باشند. قرمزهای جسورانه، آبی پررنگ، و رنگ هایی که چشمان شما را به خوبی نشان میدهد ، گزینه های کلاسیکی هستند که همیشه مد می مانند.

این لباس کاملاً بنفش است و در عین حال یقه بلند ژاکت همراه با لوازم جانبی مشکی مجلل آن را به طرز خیره کننده ای شیک کرده است.

بنفش

لباس تک رنگ

و یک لباس بنفش شیک دیگر، این بار با اکسسوری سبک تر مانند کفش های نود و کیف دستی سفید. به استایل تک رنگ ، یقه بلند، کت ترنچ و رنگ های تک رنگ توجه کنید.

لباس تک رنگ10 روش برای اینکه همیشه شیک باشید!

لباس کلاسیک بنفش

وقتی به چیزهای پیچیده فکر می‌کنم، هرگز به رنگ نارنجی فکر نمی‌کنم، اما این بلوز ساتن زرق و برق‌آلود که با شلواری دوخته شده و فاق بلند شده ست می‌شود.

لباس کلاسیک بنفش

لباس نارنجی درجه یک

اگرچه در نگاه اول به نظر نمی‌رسد که این لباس با هم ست شوند اما این لباس با دیگر رنگ‌های یکدست، یقه‌ها، کمر بسته و جواهرات برخورد می‌کند.

لباس نارنجی درجه یک10 روش برای اینکه همیشه شیک باشید!

3. الگوهای کلاسیک بپوشید.

استایل دادن به الگوها حتی برای پیشرفته ترین شیک پوشان نیز دشوار است. دلیلش این است که بسیاری از الگوها بسیار مد روز هستند و به سرعت وارد و خارج می شوند. و مد روز طبیعتا به اندازه نمونه های کلاسیک جاودانه و پیچیده نیستند.

این بدان معنا نیست که الگوهای بی انتها وجود ندارد. هر الگوی در رنگ های خنثی اغلب در زمان مقاومت می کند، مانند راه راه های سفید و مشکی…

ما نمی‌گوییم که نمی‌توانید لباس‌های مد روز بپوشید و شیک به نظر نرسید  فقط کمی تلاش و دقت بیشتری لازم است تا کار کند! این مورد اینکه چگونه ترندهای مد دوره ای هستند.

لباس‌های مد10 روش برای اینکه همیشه شیک باشید!

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

4. ظاهر تک رنگ را امتحان کنید.

لباس‌های تک رنگ شیک هرگز از مد نمی‌افتند برای ایجاد ظاهری راحت ، به تلاش زیادی نیاز ندارند. در واقع، هنگامی که یک کمد با چند رنگ خنثی و رنگ های ثابت در ذهن دارید، ایجاد یک ظاهر تک رنگ کلاسیک ساده ترین راه برای شما برای چیدمان یک لباس پیچیده خواهد بود.

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

لباس تک رنگ به این معنی است که شما فقط یک رنگ می پوشید، اما هر لباس ممکن است تن یا بافت متفاوتی در خانواده رنگی مشابه داشته باشد. مطمئن شوید که سایه و تن را همخوانی دارید.

به عنوان مثال، برخی از رنگ های قهوه ای دارای ته رنگ گرم و قرمز هستند، در حالی که برخی دیگر دارای ته رنگ سرد و مایل به خاکستری هستند. ست کردن رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز با قهوه‌ای بژ به نظر می‌رسد که دو رنگ مختلف را طراحی می‌کنید.

شما هرگز با یک لباس کاملاً سفید یا سفید و عاجی اشتباه نخواهید کرد…

لباس تک رنگ سفید درجه یک

ظاهری کاملا مشکی پیچیده و آماده …

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

لباس تک رنگ مشکی

رنگ های ساده و کلاسیک بژ یا قهوه ای…

لباس تک رنگ قهوه ای درجه یک

لباس تک رنگ خاکستری

لباس تک رنگ گل رز گرد و خاکی

لباس تک رنگ قرمز زیبا

نکته حرفه ای: از کت و شلوار با کفش‌ها و اکسسوری‌ ها، یک مجموعه تک‌رنگ بدون دردسر دارید که فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا کنار هم جمع شوند.

5. بیش از سه رنگ نپوشید.

یک “قانون” مد کلاسیک این است که بیش از سه رنگ در هر لباس نپوشید رنگ‌های زیاد می‌توانند حواس‌پرت‌کننده و آشفته باشند در حالی که سه رنگ زیبا (به ویژه رنگ‌های خنثی) صیقلی و هدفمند به نظر می‌رسند. این می تواند برای سه رنگ خنثی در یک لباس تک رنگ مانند بژ، عاج و نود ست شود.

دو لباس خنثی و جین، مانند این بلوز مشکی کلاسیک، شلوار جین راسته، شتری…

یا دو رنگ خنثی و یک رنگ خاص، مانند این مجموعه کلاسیک سفید، سیاه و قرمز.

10 روش برای اینکه همیشه شیک بپوشید!

6. بافت ها را ست و مطابقت دهید.

وقتی متوجه شدم که بافت واقعاً همه چیز برای یک لباس است. به عنوان مثال، ابریشم نسبت به پنبه ظریف‌تر است، و کتان تابستانی به نظر می‌رسد در حالی که مخمل شیک زمستانی است. شما می خواهید تا زمانی که می توانید پارچه های مجلل تری انتخاب کنید، اما این چیزی فراتر از این است.

پنبه می تواند به اندازه ابریشم در لباس مناسب شیک باشد بلکه بیشتر در مورد ترکیب بافت ها و پارچه های مختلف برای افزودن کنتراست و شادابی بیشتر به یک لباس است.

جین برای پوشاندن پارچه های دیگر، مانند کتانی سفید یا دکمه ساتن، به خوبی کار می کند.

بافت ها را ست و مطابقت دهید.

بافت جین و کتان

بافت های پارچه ای و پشمی

ابریشم یا ساتن همیشه کلاسیک و شیک به نظر می رسد، مانند یک دامن ساتن که با یک تی شرت سفید ساده ست می شود.

بافت دامن ابریشمی

یا مثل بلوز ساتن با شلوار چرمی!

بافت ابریشم و چرم

ترکیب بافتنی و ساتن

چرم کلاسیک

به این فکر کنید که معمولاً چه زمانی و کجا یک بافت را می پوشید و سپس یک متریال متفاوت را در کنار آن ست کنید تا آن انتظارات را زیر و رو کنید. شما در نهایت با لباس های منحصر به فرد و جادویی روبرو خواهید شد که شما را چشمگیر می کند!

این به ویژه هنگامی که برای جذابیت به لباس‌های تک رنگ استفاده می‌شود. پیروی از دستورالعمل های بالا در مورد یک تا سه رنگ در هر لباس، به ویژه رنگ های خنثی، بازی با بافت ها را آسان تر و موفق تر می کند.

چرم کلاسیک

7. فاق بلند بپوشید

اگرچه یقه V مناسب می تواند به طرز خیره کننده ای ظریف باشد، صرف نظر از موقعیت، گزینه ای آسان برای داشتن ظاهری ظریف است، یقه های اسکی، اولیه یا یقه های V ، یقه هایی هستند که به عنوان اصلی در کمد شما تبدیل می شوند. اکثر خانم‌ها وقتی به آن عادت می‌کنند.

شلوارها و دامن‌های بلند برای اکثر خانم‌ها جذاب‌ترین لباس‌ها هستند زیرا کمر را محکم می‌کنند، شکم را صاف می‌کنند. شلوارها و دامن های کمر بلند، زیبایی ایجاد می کنند که می توانید به راحتی آن را بالا یا پایین بپوشید.

به علاوه شلوارهای فاق بلند به رعایت قانون یک سوم کمک می کنند که در قسمت بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این، شما هرگز نباید نگران رویه مافین یا لباس زیر در معرض دید باشید.

فاق بلند بپوشید

جین سفید با کمر بلند برای یک حال و هوای تابستانی آرام و در عین حال بلند عالی است.

اینها قوانین سخت و سریعی نیستند، فقط راهی برای شروع هستند. هنگامی که به لباس پوشیدن عادت کردید، می توانید یقه ها مختلفی را امتحان کنید که به بهترین وجه مناسب استایل و تیپ بدنی شماست. هدف این است که با بهترین ویژگی‌های (و مورد علاقه) خود، لباس‌هایی را پیدا کنید که بهترین تناسب با تیپ بدن شما را دارند.

جین سفید

8. یاد بگیرید که چگونه متناسب با تیپ بدن خود لباس بپوشید.

هر بدنی منحصر به فرد است و هر بدنی زیباست! یادگیری نحوه لباس پوشیدن به گونه ای که منحنی ها و ویژگی های شما را برجسته کند ، تغییری در ظاهر و احساس شما در لباس هایتان خواهد داشت. روشی که یک لباس روی مانکن یا مدل می‌آید آنطور که قرار است روی شما بنشیند نیست بنابراین اگر برای فهمیدن اینکه چه چیزی برای شما بهتر به نظر می‌رسد کمی ناامید نشوید.

راه های مختلفی برای تشخیص نوع بدن شما وجود دارد، مانند سیب/گلابی/مثلث/ساعت شنی/و غیره. اما اینها فقط اصول اولیه هستند زیرا تیپ بدنی خیلی بیشتر از تنه شما وجود دارد.

تیپ بدن

9. لباس‌های خود را متناسب کنید

لباس های شما شکل منحصر به فرد شما را صاف می کند. لباس های دوخت و خوش اندام می توانند یک لباس خوبرا به یک لباس فوق العاده تبدیل کنند.

لباس‌های خود را متناسب کنید

به اندازه ها در فروشگاه اهمیت ندهید اگر باید یک اندازه بالا یا پایین بروید اشکالی ندارد! اندازه‌ها به‌طور باورنکردنی متغیر هستند – چیزی که بیشتر از همه مهم است احساس شما در لباس است. اگر احساس خوبی در شما ایجاد نمی کند، آن را نخرید.

عینک آفتابی 

عینک آفتابی 

عینک آفتابی 

برای خود یک ساعت شیک و زیبا بگیرید. لازم نیست گران باشد. سبکی از ساعت بخرید که با سایر جواهرات و اصلی شما مطابقت داشته باشد. ساعت شما تبدیل به اکسسوری ظریف مورد علاقه شما خواهد شد. 

عینک آفتابی 

ساعت بپوشید تا باکلاس به نظر برسید

من عاشق روسری ابریشمی هستم. آنها یک اکسسوری زیبا و بی انتها هستند که بیش از حد مورد استفاده قرار نمی گیرند. دور گردن هم به همان اندازه زیبا هستند…

ساعت بپوشید تا باکلاس به نظر برسید

ساعت بپوشید تا باکلاس به نظر برسید

10. روی وسایل روزمره سرمایه گذاری کنید، نه تکه های تکی

بسیاری از مردم این اشتباه را مرتکب می شوند که بیشتر بودجه مد خود را صرف خرید تکه هایی می کنند که فقط یک بار می پوشند، مانند یک لباس کوکتل برای عروسی دوستان یا یک لباس مجلسی رسمی. در حالی که شما می خواهید برای این رویدادها زیبا و شیک به نظر برسید، البته آنها جایی نیستند که بیشتر وقت خود را سپری کنید.

بنابراین، آنها نباید جایی باشند که شما بیشترین پول را خرج می کنید. در عوض، بودجه مد خود را روی لباس هایی که هر روز می پوشید سرمایه گذاری کنید. پر کردن کمد خود با وسایل کلاسیک و جاودانه، کمد لباس شما را به حدی ارتقا می دهد که هر چیزی که می پوشید احساس لوکسی می کند.

مقداری عطر بزنید. یک رایحه خاص، حتی اگر آن را در هر فصل تغییر دهید، لایه دیگری از زیبایی و کلاس را به زیبایی شما اضافه می کند.
جزئیات مهم است. برای رفع چین و چروک لباس های خود را بخار یا اتو کنید. قبل از خروج از خانه پرزها را بردارید. هرگز لباس های آسیب دیده، کثیف یا لکه دار نپوشید.
فرا گرفتن چگونه از لباس های خود در اینجا مراقبت کنید، بنابراین می توانید عمر لباس مورد علاقه خود را افزایش دهید.
و مهم ترین نکته برای شیک پوشی… فراموش نکنید که لباس خود را بپوشید اعتماد به نفس! یک زن با اعتماد به نفس یک زن با کلاس است!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *