چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟

چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟

چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟ اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید احتمالاً می خواهید هر روز بهترین ظاهر خود را داشته باشید اما زندگی می تواند مانعی برای شما ایجاد کند. احساس می کنید چیزی در کمد لباس خود ندارید که به نظر شما خوب باشد. خوشبختانه اگر کمی زمان صرف کنید تا یک کمد لباس شیک را انتخاب کنید، همیشه چیزی مد روز در دستان شما خواهد بود.

چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟

لوازم اصلی کمد لباس را غیر ترند سال بخرید.

چند استایل کلاسیک به کمد لباس خود داشته باشید که بتوانید آنها را با هم ست کنید شاید شنیده باشید که از آن به عنوان کمد لباس کپسولی یاد می شود.

اساساً، شما می خواهید استایل کلاسیک مانند تی شرت، بلوز، ژاکت، لباس یا کت و شلوار مشکی، ژاکت کش باف پشمی، شلوار جین  تهیه کنید. سپس می‌توانید وقتی لباس می‌پوشید آن‌ها را به سرعت با هم ست کنید.

 دنبال لباس‌هایی باشید که به خوبی به شما می‌آیند.

تناسب می تواند تفاوت بزرگی در ظاهر ایجاد کند. کمد لباس خود را مرتب کنید و از شر چیزهای خیلی بزرگ یا کوچک خلاص شوید. اگر چیزی درست نباشد، درست به نظر نمی رسد. به طور دوره‌ای لباس‌هایتان را مرور کنید و آن‌ها را امتحان کنید تا ببینید راحت و جذاب هستند یا خیر.

اگر لباس هایی دارید که نمی‌توانید از آنها جدا شوید، اما آنها به خوبی برای شما مناسب نیستند آنها را به یک خیاط ببرید.

چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟

از لباس هایی که بهترین احساس را در شما ایجاد نمی کنند خداحافظی کنید

لباس هایی را که بی شکل، کهنه به نظر می رسند، مثل ژاکت یا شلواری که همیشه در کمد شماست، اما شما واقعاً دوست ندارید بپوشید. آنها را بیندازید تا جا را برای لباس هایی که واقعا دوست دارید بپوشید باز کنید. وقتی پای لباس به میان می آید کیفیت را به کمیت هدف گذاری کنید.

چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟

لباس‌ها را با رنگ‌هایی ست کنید که به خوبی با هم هماهنگی دارند.

رنگ های گرم را با رنگ های گرم یا سرد با رنگ های سرد ست کنید تا جذاب به نظر برسند لباس شما باید هماهنگ به نظر برسد و انتخاب رنگ بخش بزرگی از آن است.

اگر کتانی پوشیده‌اید که رنگ‌های سردی مانند آبی، سبز یا بنفش دارد، آن را با شلوار یا دامنی ست کنید که رنگ‌های سرد هم دارد تا به هم نخورند. لباس های سیاه، سفید و خاکستری خنثی هستند بنابراین می توانند با سایه های گرم یا سرد ست کنید.

چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟

تن های گرم شامل قرمز، زرد، نارنجی و قهوه ای است.

لباس‌هایی با طرح‌ها یا مدل‌های جذاب بپوشید.

فرم بدن خود را مشخص کنید و لباسی را انتخاب کنید که مکمل شما باشد. ایده هر یک از فرم های بدن ایجاد تعادل و تقارن شیک است. به عنوان مثال، اگر بدنی به شکل سیب دارید، ظاهری گرد دارید، بنابراین کمربندها واقعاً می توانند به مشخص کردن کمر شما کمک کنند. دامن های بلند یا تاپ های یقه V عمیق نیز می توانند بالاتنه شما را گسترش دهند.

اشکال راست یا مستطیلی بلوز یا ژاکتی را انتخاب کنید تا به ایجاد ابعاد کمک کند.
شکل‌های مثلث معکوس سینه پهن‌تری نسبت به کمر دارند، بنابراین شلوارهای گشاد یا دامن‌ را انتخاب کنید تا توجه را به باسن خود جلب کنید.

چگونه هر روز شیک به نظر برسیم؟

فرم‌های ساعت شنی سینه و باسن یکسانی دارند بنابراین لباس‌های روکش دار، کت‌های بلند و شلوارهای قد بلند، همگی شکل شما را برجسته می‌کنند.

لباس ها را با در نظر گرفتن آب و هوا راحتی برنامه ریزی کنید

پیش بینی را بررسی کنید و روز خود را در نظر بگیرید اگر شیک به نظر می رسید اما لباس شما باعث ناراحتی شما می شود، پس واقعا برنده نیستید! قبل از اینکه لباس بپوشید به پیش بینی نگاه کنید تا بدانید لباس شما به اندازه کافی گرم یا خنک خواهد بود. شما همچنین باید روز خود را در نظر بگیرید.

آماده بودن برای آب و هوا ممکن است به معنای برداشتن یک ژاکت یا ژاکت سبک باشد تا اگر بعداً در روز خنک شد، آن را بپوشید.

آیا نمی خواهید سبک را فدای راحتی کنید؟ شما لزوما مجبور نیستید! اگر جلسه یا سخنرانی دارید، آن کفش‌های چرمی براق را بپوشید تا برای جلسه خود بپوشید، اما پس از پایان کار، آن‌ها را به کفش‌های راحتی یا کفش راحتی تغییر دهید.

لباس ها را با در نظر گرفتن آب و هوا راحتی برنامه ریزی کنید

لباس خود را با اکسسوری های شیک شیک کنید

یک کمربند، ساعت یا جواهرات داشته باشید تا لباس خود را با هم ست کنید شما زمان صرف کرده اید تا یک لباس شیک داشته باشید.

یک کیف همراه داشته باشید که واقعاً جذاب باشد یا ظاهر شما را با یک کمربند چشم نواز کامل کنید. جواهرات را فراموش نکنید!

مردان ممکن است به دنبال یک گردنبند زنجیری ساده یا ساعت کلاسیک باشند در حالی که زنان می توانند با گوشواره، دستبند و گردنبند اکسسوری کنند.

لباس خود را با اکسسوری های شیک شیک کنید

استایل لباس خود را تغییر دهید

مطمئناً، می‌توانید یک پیراهن و ژاکت دکمه‌دار را بپوشید، اما اگر سرآستین‌ها را بیرون بیاورید تا از زیر ژاکت به نظر برسند، فوراً لباس خود را بلندتر می‌کنید. به لباس‌هایتان نگاه کنید و راه‌هایی پیدا کنید که شیک به نظر برسید. این ممکن است به این معنی باشد که یقه خود را بیرون بیاورید، پیراهن خود را بپوشانید. 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *