لباس هایی را انتخاب کنید که به خوبی به تن شما بیایند

چگونه زنانه تر لباس بپوشیم تا احساس راحتی داشته باشیم؟

چگونه زنانه تر لباس بپوشیم تا احساس راحتی داشته باشیم؟ برای تبدیل یک لباس عادی به یک لباس زنانه نیازی به چیز زیادی نیست. اگر به دنبال یک کمد لباس زنانه‌تر هستید، به دنبال لباس‌های خوش فرم و رنگارنگ با طرح‌های زیبا یا بازی باشید. با این حال، نیازی به آرایش کامل ندارید: اضافه کردن اکسسوری زنانه، مانند یک هدبند یا یک جفت کفش تخت زیبا، راه زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

یک بلوز با طرح یا جزئیات دیگر بپوشید. پاپیون‌ها، کمان‌ها یا دکمه‌های گردن جزئیات جالبی را ارائه می‌کنند. این پیراهن ها را می توان با شلوار جین تنگ ست کرد یا در دامن پوشید.
به عنوان مثال، ممکن است یک بلوز ژولیده صورتی با یک جین تنگ و پاشنه بلند بپوشید. یک بلوز زیبا در زیر کت بلیزر بپوشید تا به لباس کارتان کمی استایل ببخشید.

چگونه زنانه تر لباس بپوشیم تا احساس راحتی داشته باشیم؟

وقتی سردتان می شود یک پلیور بپوشید

ژاکت ها با خال خالی یا راه راه را امتحان کنید. ممکن است یکی را انتخاب کنید که با پولک یا پاپیون تزئین شده است. اینها را به تنهایی یا روی پیراهن دیگری بپوشید.

ژاکت ها به خوبی با یک جین گرم و چکمه ست می شوند.
ژاکت‌ها در رنگ‌های پاستلی و سایر رنگ‌های روشن عرضه می‌شوند تا کیفیتی زنانه به آن اضافه کنند.

به جای ژاکت های پیراهن کش، ممکن است ژاکت کش باف پشمی نیز بپوشید. یک ژاکت کش باف پشمی مناسب، از پشم یا ترمه، می تواند شما را گرم و شیک نگه دارد.

سعی کنید یک گردنبند با لباس بپوشید استایل ساده لباس جواهرات را جذاب می کند.

لباس‌ها با ژاکت‌های پشمی و کت‌ها به خوبی ست می‌شوند برای یک موقعیت رسمی‌تر از کفش‌های پاشنه‌دار استفاده کنید.

چگونه زنانه تر لباس بپوشیم تا احساس راحتی داشته باشیم؟

لباس مشکی را برای موقعیت های خاص نگه دارید

یک لباس یا کت و شلوار مشکی کاربردی و همه کاره است بر اساس اکسسوری که انتخاب می کنید آن را بالا یا پایین بپوشید همچنین می‌توان آن را در مراسم‌های مختلف مانند جلسات، مهمانی‌ها و قرارها استفاده کرد.

کفش پاشنه دار مشکی بپوشید یا آن را با ست کنید اگر می خواهید ظاهر غیر رسمی تری داشته باشید کفش های اسپرت سفید یا یک جفت کفش را امتحان کنید.

چگونه زنانه تر لباس بپوشیم تا احساس راحتی داشته باشیم؟

یک کت بلند با دور کمر بسته انتخاب کنید

یک کت شیک در فصل زمستان ضروری است اما برخی از کت ها ممکن است بیش از حد حجیم یا بی شکل به نظر برسند که حسی زنانه داشته باشند. برای دور زدن این موضوع، یک کت با کمربند بخرید تا دور کمرتان ببندید.

گردنبند یا انگشتر داشته باشید

جواهرات اغلب بزرگ و زمخت هستند تا چشم را به سمت خود جلب کنند. بهتر است با لباس های ساده پوشیده شود. راهی عالی برای زنانه به نظر رسیدن است و در عین حال جسور و سرزنده است.

ممکن است یک گردنبند بدلیجات خیره کننده زیر کت بلیزر یا با لباس بپوشید. انگشتر یا سرآستین به مراسم رسمی یا شب‌های بیرون برمی‌گردد. اگر کت و شلوار می پوشید، دکمه سرآستین های نگین دار روشن را امتحان کنید. گوشواره های آویزان بلند می توانند کمی جذابیت به یک لباس غیر رسمی یا استایل اسپرت بدهند.

چگونه زنانه تر لباس بپوشیم تا احساس راحتی داشته باشیم؟

رنگ های خنثی را برای ظاهر خود پیدا کنید

ممکن است لباس‌های مشکی، سرمه‌ای یا سفید را بپوشید که به شکل‌های متناسب بریده شده‌اند. بلیزرهای دوخته شده، جواهرات و اکسسوری می توانند ظاهری قدرتمند ایجاد کنند.

یک لباس یا کت و شلوار مشکی بهترین دوست شما خواهد بود. آن را با کفش های پاشنه بلند و گردنبند طلا بپوشید یا آن را با کفش های کتانی شیک ساده بپوشید.

رنگ های خنثی را برای ظاهر خود پیدا کنید

چند جفت کفش زنانه برای مناسبت های مختلف تهیه کنید

کفش برای تبدیل یک لباس به ظاهری زنانه کافی است. کفش های پاشنه بلند هم کاربردی و هم جذاب هستند. همچنین ممکن است یک جفت بوت خوب برای هوای سردتر بخواهید. سعی کنید حدود 3 یا 4 جفت مختلف برای هماهنگی با لباس های خود داشته باشید. پاشنه‌ها بهترین کفش زنانه هستند و زمانی که می‌خواهید یک لباس معمولی را زنانه کنید می‌توان آن را با شلوار جین پوشید.

اگر به کفش‌های راحت علاقه دارید یا طرفدار کفش‌های کتانی هستید کفش‌های کتانی زیبا تهیه کنید! به دنبال طرح‌های ساده با رنگ‌های هیجان‌انگیز، مانند رنگ‌های پاستلی یا جواهری، درخشش‌ها یا الگوها باشید. با تمیز نگه داشتن کفش های کتانی، می توانید آنها را بخشی از یک لباس زنانه کنید.

صندل های بند دار زنانه و سرگرم کننده هستند. به دنبال جفتی با گل‌ها، رنگ‌های روشن یا بندهایی باشید که پاهایتان را می‌بندند.

چند جفت کفش زنانه برای مناسبت های مختلف تهیه کنید

هدبند برای موهای خود

یک هدبند با رنگ روشن یا طرح دار، مانند راه راه نارنجی یا گلدار انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک هد بند با یک پاپیون یا گل انتخاب کنید.
هدبندها تقریباً با هر مدل مویی به خوبی هماهنگ می شوند. یکی را با موهای پایین یا بالا در حالت کش یا دم اسبی بپوشید.
سعی کنید یک روبان یا روسری دور موهای خود ببندید تا یک لمس زیبا داشته باشید.

هدبند برای موهای خود

یک کیف همراه خود داشته باشید.

یک کیف بزرگ می تواند چیزهای بیشتری را با خود حمل کند اما یک کیف کوچکتر را راحت تر با خود حمل می کنید.
کیف پول صورتی پاستلی یک گزینه سنتی زنانه است در حالی که یک کیف پول قرمز یا سفید رنگ و بویی مدرن دارد. گزینه های قهوه ای یا سیاه حرفه ای به نظر می رسند.
اگر حالت جذاب تری به استایل خود دارید، ممکن است یک کیف چرمی با ناودانی انتخاب کنید. اگر استایل عجیب‌تری دارید، کیف پولی با راه‌راه‌ها یا طرح‌های برجسته را امتحان کنید.

یک کیف همراه خود داشته باشید.

برای استایل های شیک به دنبال رنگ‌های روشن باشید

رنگ‌هایی مانند بنفش، صورتی و آبی روشن به‌طور سنتی زنانه در نظر گرفته می‌شوند، اما هر رنگ روشنی می‌تواند حسی جوان و پرانرژی به ظاهر شما ببخشد. پارچه های براق یا درخشان نیز می توانند کمی به کمد لباس شما اضافه کنند.
عناصر کوچک این ظاهر را در سبک های دیگر بگنجانید. به عنوان مثال، ممکن است فقط یک سویشرت به رنگ سالمون بپوشید یا فقط کفش های کتانی درخشان بپوشید.

برای استایل های شیک به دنبال رنگ‌های روشن باشید

لباس هایی را انتخاب کنید که به خوبی به تن شما بیایند

فرقی نمی‌کند فرم یا تیپ بدنی شما چگونه باشد، لباس‌های خوش‌پوش همیشه شما را خوش‌پوش و شیک نشان می‌دهند. لباس های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نپوشید.
به خصوص در قسمت پشت، کمر و سینه مراقب باشید. برای یافتن آخرین ترندها مجلات را بخوانید به روز ماندن به شما الهام بخش مد می دهد مجلات مد جدیدترین سبک ها و جایی که می توانید آنها را بخرید به شما نشان می دهند. اکثر وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های استایل حتی حاوی پیوندهایی به سایت‌هایی هستند که می‌توانید لباس‌ها را آنلاین بخرید.

لباس هایی را انتخاب کنید که به خوبی به تن شما بیایند

متناسب با موقعیت لباس بپوشید

شلوار جین و تی شرت یک لباس عالی است اما ممکن است انتخاب مناسبی برای محل کار یا مهمانی نباشد. استایل های زنانه بر پوشیدن لباس مناسب در مراسم مناسب تاکید دارند.

اگر به عروسی می روید ببینید رسمی است یا نیمه رسمی. یک لباس یا کت و شلوار ممکن است برای موقعیت های نیمه رسمی خوب باشد در حالی که یک لباس کوکتل برای یک مراسم رسمی مناسب است. برای لباس های غیررسمی به دنبال لباس های کاربردی و راحت باشید که شیک هم هستند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *