استایل جذاب با شلوار جین و پیراهن مردانه 1402

استایل جذاب با شلوار جین و پیراهن مردانه 1402

استایل جذاب با شلوار جین و پیراهن مردانه 1402 : یک پیراهن دکمه دار و شلوار جین به راحتی می تواند شما را در صورت پوشیدن نادرست و عجیب جلوه دهد . برای اینکه بتوانید ظاهر پیراهن و شلوار جین را ست کنید، باید چند مفهوم اساسی در مورد تناسب اندام، تاک کردن و کفش را بدانید.

استایل جذاب با شلوار جین و پیراهن مردانه 1402

1: انواع جین

شلوار جین در اشکال، رنگ‌ها و تناسب‌های متفاوتی وجود دارد و همه مدل‌ها با پیراهن‌های دکمه‌دار خوب به نظر نمی‌رسند .

شلوار جین شما چگونه باید مناسب باشد؟

بگذار توضیح بدهم شلوار جین راسته یک استایل نامحدود ایجاد می کند. نه خیلی لاغر هستند و نه خیلی گشاد.

وقتی پیراهن دکمه دار و شلوار جین می پوشید به شکل ظاهری بیشتر پیراهن ها توجه کنید مگر اینکه طرحی گشاد بپوشید اکثر پیراهن ها نمایه ای تیز ایجاد می کنند تا با یک کت و شلوار خوش دوخت مطابقت داشته باشد.

مطالب بیشتر:چیزهایی که خانم ها در قرار اول بیشتر توجه می کنند

استایل جذاب با شلوار جین و پیراهن مردانه 1402

آیا می توانید شلوار جین را با پیراهن بپوشید؟

تمام هدف پوشیدن شلوار جین با پیراهن استایل رسمی و غیر رسمی است هدف این است که بدون پوشیدن شلوار یا کت و شلوار به خوبی در کنار هم و خوش ظاهر به نظر برسید. شلوار جین مشکلات زیادی در مورد استایل مردانه ایجاد می کند. 

2: انواع پیراهن

وقتی نوبت به انتخاب پیراهنی برای ست کردن با شلوار جین می‌رسد، همه چیز آسان‌تر می‌شود. به طور خلاصه، اکثر پیراهن‌ها با مدل‌های صحیح با شلوار جین ست میشوند.

این ویژگی ها نشان می دهد که یک پیراهن باید منحصراً در رسمی ترین موقعیت ها پوشیده شود. پوشیدن اینها با شلوار جین شما را به عنوان مردی معرفی می کند که اصول استایل مردانه را درک نمی کند.

✅سفید : با هر رنگی از شلوار جین قابل پوشیدن است.
✅آبی روشن : با شلوار جین آبی متوسط ​​یا سرمه ای بپوشید.
✅صورتی روشن : می توان آن را با شلوار جین آبی روشن و تیره پوشید.

استایل جذاب با شلوار جین و پیراهن مردانه 1402

3: یک لباس غیررسمی با شلوار جین

یک پیراهن دکمه دار و شلوار جین ترکیبی کلاسیک برای هر لباس غیررسمی جذاب است. با این حال، لباس های دیگری نیز وجود دارد که می توانید به این مجموعه ست کنید تا آن را پیچیده تر و جالب تر کنید.

لایه‌بندی بافتنی‌ها، ژاکت‌ها و زیرپیراهن‌ها می‌تواند زیبایی‌شناسی غیررسمی شما را بهبود بخشد و لباس‌های شما را از خوب به فوق‌العاده عالی تبدیل کند.

مطالب بیشتر: بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

استایل جذاب با شلوار جین و پیراهن مردانه 1402

کت و شلوار و ژاکت

هنگامی که روی یک پیراهن قرار می‌گیرد، یک بافتنی یا ژاکت می‌تواند ظاهری شیک را به یک لباس ساده اضافه کند.

یک پیراهن و شلوار جین را با ژاکت کشباف بافتنی و بوت های نظامی برای یک مجموعه کلاسیک زمستانی ست کنید . با ژاکت کش باف پشمی خود مانند یک ژاکت اسپرت رفتار کنید هنگام ایستادن دکمه ها را بالا ببرید و وقتی نشسته اید دکمه ها را باز کنید.

یک ژاکت یا کت و شلوار اسپرت بهترین راه برای افزایش رسمی بودن پیراهن دکمه دار و لباس جین بدون نیاز به تغییر کت و شلوار است.

ژاکت یا کت اسپرت بهترین گزینه برای مردانی است که در رویدادهای نیمه رسمی مانند یک گردهمایی خانوادگی، مهمانی شام یا  شرکت می کنند. مانند کت و شلوار، یک مربع جیبی می تواند در صورت لزوم رسمی بودن لباس را افزایش دهد.

با این حال، پوشیدن کراوات با پیراهن دکمه دار و شلوار جین را توصیه نمی کنم . رسمی بودن کراوات با اکثر شلوارهای جین مطابقت ندارد.

زیر پیراهن

در طرف دیگر رسمی بودن، زیرپیراهن‌ها راهی عالی برای اینکه پیراهن دکمه‌دار و لباس جین را غیررسمی‌تر نشان دهید.

شما می توانید به سرعت دکمه های پیراهن خود را باز کنید و هنگام پوشیدن زیرپیراهن، زیبایی بسیار آرام تری ارائه دهید. با شلوار جین و کفش های کتانی سفید برای یک لباس کلاسیک دورهمی خانوادگی ست کنید.

آیا ترکیب شلوار جین و پیراهن خود را در یک روز لباس پوشیده در محل کار می پوشید ؟ سپس باید پیراهن خود را داخل آن بپوشانید و یک جفت کفش رسمی بپوشید.

کفش کتانی سفید با شلوار جین

هنگام پوشیدن کفش های کتانی با پیراهن دکمه دار و شلوار جین باید مراقب باشید اگر کفش‌های کتانی‌تان سفید ساده و تمیز نباشند، ظاهر لباس شما را خراب می‌کنند.

کلید استایل شما با شلوار جین با کفش ورزشی مینیمالیسم است!

کفش های کتانی برای مواقعی که رسمی بودن مشکلی ندارد گزینه ای عالی هستند. وقتی آخر هفته در اطراف خانواده و دوستان هستید این احتمال وجود دارد که یک جفت کفش ورزشی مردانه شیک با یک پیراهن دکمه دار و شلوار جین عالی به نظر برسد.

کفش های رسمی

با این حال، شما باید به رنگ توجه داشته باشید چرم قهوه ای با شلوار جین آبی بهتر به نظر می رسد و کمتر رسمی به نظر می رسد.

بوت با با شلوار جین و پیراهن

بوت های چرمی یکی دیگر از گزینه های عالی برای ست کردن با شلوار جین و پیراهن هستند بسته به نوع ساخت، بوت ها اغلب دوام را دارند تا در شرایط سخت تری مقاومت کنند و در عین حال حرفه ای و شیک به نظر می رسند.

چرم های نرم تر مانند جیر نیز می توانند با شلوار جین و پیراهن فوق العاده به نظر برسند . جیر در رنگ‌های مختلف موجود است.

بهترین بوت ها برای پوشیدن با شلوار جین و پیراهن دکمه دار عبارتند از:

بوت های چلسی – شیک و تیز. برای رویدادهای رسمی تر عالی است
بوت های نظامی – برای رویدادهایی که در فضای باز و در شرایط چمن برگزار می شوند عالی است
بوت های صحرایی – شیک و در طیف گسترده ای از رنگ ها هستند.

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم یک پیراهن و شلوار جین را با ژاکت کشباف بافتنی و بوت های نظامی برای یک مجموعه کلاسیک زمستانی ست کنید . با ژاکت کش باف پشمی خود مانند یک ژاکت اسپرت رفتار کنید هنگام ایستادن دکمه ها را بالا ببرید و وقتی نشسته اید دکمه ها را باز کنید. شما همچنین میتوانید با کلیک برروی راهنمای کفش‌های کتانی مردانه | انواع کفش کتانی این مقاله را هم بخوانید.مشتاق هستیم نظر شما را درمورد این مقاله این صفحه بدانیم.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

1 نظر در حال حاضر

  1. کفش‌های کتانی در مواقعی که رسمی بودن مشکلی ندارد، گزینه‌ای عالی هستند. زمانی که در طی آخر هفته در محفل خانوادگی و دوستان قرار دارید، احتمالاً یک جفت کفش ورزشی مردانه شیک با یک پیراهن دکمه‌دار و شلوار جین بسیار جذاب و شگفت‌ انگیز به نظر خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *