3 مدل از جدیدترین لباس هایی که باید یک بار امتحان کنید!

3 مدل از جدیدترین لباس هایی که باید یک بار امتحان کنید!

3 مدل از جدیدترین لباس هایی که باید یک بار امتحان کنید! آیا برای تصمیم گیری در مورد اینکه در یک مراسم خاص چه بپوشید مشکل دارید؟ سرهمی تنها انتخاب است! لباس‌های پوشیده، لباس‌های شیک، مفید و دنج هستند. علاوه بر این، آنها برای هر موقعیتی، از جمله یک شام رسمی و یک شب بیرون رفتن با دوستان، ایده آل هستند. بدون شک کت و شلواری وجود دارد که مکمل استایل و نگرش شماست مهم نیست چه مناسبتی دارید.

ما در این پست در مورد سه لباس مد روز برای مناسبت های مختلف بحث خواهیم کرد. این لباس ها اطمینان حاصل می کنند که برای هر موقعیتی مورد استفاده قرار بگیرند.

3 مدل از جدیدترین لباس هایی که باید یک بار امتحان کنید!

1. سرهمی کمردار

اگر فقط یک سرهمی را خریداری می کنید، انتخاب یک سرهمی پهن تمام قد بیشترین گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد. مطمئن شوید که تناسب نکته ای است که باید به آن توجه کنید. دور کمر طبیعی شما باید جایی باشد که بند به شما برخورد می کند. با توجه به ماهیت طراحی، جای زیادی برای خطا وجود ندارد، بنابراین برش ها و استایل های مختلف را آزمایش کنید.

اگر پهنای ساق پا بیش از حد پهن به نظر می رسد، ممکن است از یک خیاط بخواهید که قسمتی از پری را خارج کند. این یک تنظیم کوچک است که تناسب اندام را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

3 مدل از جدیدترین لباس هایی که باید یک بار امتحان کنید!

2. لباس مشکی سرهمی

کت و شلوار کوچک مشکی برای هر موقعیتی مناسب است. چه به دنبال چیزی برای پوشیدن در یک ناهار معمولی یا یک رویداد رسمی تر باشید این لباس سرهمی برای شماست. سیلوئت ساده آن برای هر تیپ بدنی جذاب است، و استایل همه کاره آن را می توان متناسب با نیازهای شما بالا و پایین کرد.

یک گردنبند و کفش پاشنه بلند برای یک شب بیرون بیاورید یا آن را با تخت و یک کت جین غیر رسمی نگه دارید. هر طور که آن را بپوشید، لباس‌های سرهمی مطمئناً به شما احساس شیک بودن می‌دهد.

لباس مشکی سرهمی

3. کت و شلوار جین

یک کت شلوار جین آبی وقتی با یک ژاکت پر رنگ و یک جفت کفش سفید برای دفتر یا یک شب بیرون رفتن با دوستان ست شود عالی به نظر می رسد. همچنین می‌توانید یک کت مشکی و یک جفت بوا های چرمی مشکی را برای ظاهری آرام‌تر اما شیک‌تر انتخاب کنید.

یک گزینه ساده و راحت برای پررنگ‌تر کردن کت شلوار جین، کفش‌های سفید هستند یک جفت کفش آشکار پاها را بلندتر می کند و لباس را به اندازه کافی برای قرار ملاقات زیبا می کند. گوه های ناز دنج هستند و به اندازه کافی ارتفاع اضافه می کنند.

کت و شلوار جین

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم اگر فقط یک استایل را خریداری می کنید، انتخاب یک سبک تمام قد بیشترین گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد. مطمئن شوید که تناسب نکته ای است که باید به آن توجه کنید. دور کمر طبیعی شما باید جایی باشد که بند به شما برخورد می کند. با توجه به ماهیت طراحی، جای زیادی برای خطا وجود ندارد. همچنین میتوانید با کلیک برروی چگونه یک لباس فلانل بپوشیم؟ استایل با فلانل این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *