11 استایل شیک با دامن توری دخترانه

11 استایل شیک با دامن توری دخترانه

11 استایل شیک با دامن توری دخترانه : دامن‌های توری قبلاً فقط به نام دامن ساده شناخته می‌شدند، اما به نظر می‌رسد هر کجا که نگاه می‌کنید های توری دنیای مد را تسخیر کرده اند و به نظر نمی رسد به این زودی ها را ترک کنند.

برخی از خانم‌ها نگران پوشیدن دامن‌های توری هستند، مخصوصاً نمی‌دانند چگونه آن‌ها را با لباس‌های دیگر ست کنند . اینجاست تا به شما ایده هایی در مورد اینکه چگونه می توانید از این ترند و برخی از لباس ها برای الهام گرفتن استفاده کنید، ارائه می دهد. در اینجا 10 لباسی که نشان می دهد چگونه دامن توری آورده شده است.

11 استایل شیک با دامن توری دخترانه

بیشتر بخوانید: مدل پیراهن مجلسی دامن به شکل توری جذاب

1. دامن توری با رنگ های شاین

معمولاً به نظر می رسد که دامن های توری مرکز هر لباسی است. با این حال، این بار دامن توری واقعا بخشی از پس زمینه این لباس است.

جفت کردن یک تاپ پولک دار یا یک الگوی برجسته تر، تمرکز را از دامن توری دور می کند . اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید، این لباس برای یک مهمانی است.

11 استایل شیک با دامن توری دخترانه

11 استایل شیک با دامن توری دخترانه

2. دامن مینی توری

اگر به دنبال دامن توری هستید ، دامن های مینی توری یکی از بهترین انتخاب ها هستند. حجم زیادی ندارد و می توان آن را برای بسیاری از گزینه های مختلف پوشید. اگر مانند تصویر رنگی کم‌رنگ دارید، می‌توانید آن را با الگوهای دیگری مانند توری و گل‌دار ست کنید تا حسی دخترانه به آن ببخشید.

11 استایل شیک با دامن توری دخترانه

3. لباس دامن تمام سفید توری

دامن های توری برای این که احساس کنید یک شاهزاده خانم هستید عالی هستند. یک دامن توری سفید برای عروس، جشن نامزدی یا حتی مجردی شما مناسب است. تاپ توری سفید با ظاهر تمام سفید همراه می شود و در عین اینکه بیش از حد خود را نشان می دهد، حس جذابیت را به شما می بخشد.

11 استایل شیک با دامن توری دخترانه

4. لباس دامن توری کژوال

اگر جایی غیررسمی‌تر هستید، پوشیدن دامن توری می‌تواند یک تغییر خوب باشد. ست کردن آن با یک تاپ ساده و ژاکت باعث می شود احساس بیشتری به آن بدهید. با این حال، ست کردن کفش‌های کتانی واقعاً چیزی است که این لباس را به هم نزدیک می‌کند.

لباس دامن توری کژوال

5. لباس دامن توری طرح دار

دامن های توری معمولاً به دلیل طرح دار بودن شناخته نمی شوند، اما داشتن یک دامن به هر لباسی دلچسب می شود. روکش خال سفید روی دامن به آن حس خوبی می دهد، به خصوص با مرواریدها. پیراهن آستین بلند صورتی ملایم ظاهر را با رنگی ساده تکمیل می کند.

لباس دامن توری طرح دار

لباس دامن توری طرح دار

6. دامن توری حرفه ای

دامن توری مشکی ساده است و می توان آن را با تعدادی پیراهن/ بلوز شیک مختلف ست کرد. اگر کفش‌های پاشنه‌دار برای کار ضروری هستند، سعی کنید با ست کردن پاشنه‌های رنگارنگ کمی آن را بپوشانید.

دامن توری حرفه ای

8. لباس دامن ماکسی توری

به نظر می رسد که همه دامن های توری میدی می پوشند. اگر چیزی متفاوت می‌خواهید، دامن ماکسی توری بپوشید و مطمئناً در میان جمعیت متمایز خواهید شد.

دامن ماکسی

 

10. لباس دامن توری زیبا

فقط به این دلیل که بیرون سرد است به این معنی نیست که نمی توانید دامن توری بپوشید. اگر به دنبال ظاهر حرفه ای تری هستید، دامن خود را با پلیور یا بلوز آستین بلند ست کنید.

این گزینه دیگری برای هوای خنک تر است اگر می خواهید چیزی کمی غیر رسمی تر داشته باشید سعی کنید یک پیراهن جین را با دامن خود بپوشید. این یک راه خوب برای اینکه لباس شما راحت تر به نظر برسد.

لباس دامن توری زیبا

11. لباس دامن توری ساده

این لباس ساده و شیک است ترکیبی عالی برای لباس دامن توری ست کردن یک تی شرت با لباس شما باعث می شود آن را بسیار آرام تر به نظر برسانید اما همچنان ظاهری زنانه داشته باشید.

لباس دامن توری ساده

لباس دامن توری ساده

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *