چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟

چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟

چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟ شیک پوشیدن به این معنی نیست که باید لباس رسمی بپوشید. شما می توانید عناصر درجه یک را در ظاهر روزمره خود بگنجانید.

مهم نیست که استایل شخصی شما چیست، به دنبال لباس مناسب و با کیفیت باشید. استایل های شیک و غیررسمی را با هم ترکیب کنید تا ظاهری شیک داشته باشید. اکسسوری مناسب می تواند لباس را به هم گره بزند.

چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟

لباسی را انتخاب کنید که به خوبی بدن شما مناسب باشد

اگر میخواهید بدانید چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟ این مقاله را تا پایان بخوانید .لباس های مناسب به طور طبیعی شما را شیک تر نشان می دهد مطمئن شوید که لباس در نواحی خاصی از بدن شما خیلی تنگ یا گشاد نباشد. دانستن تیپ بدنی می تواند به شما کمک کند تا مدل ها و برش هایی را انتخاب کنید که به راحتی با اندام شما مطابقت دارند.

اگر لباس‌هایی دارید که در برخی مناطق خیلی بزرگ یا بلند هستند می‌توانید برای بردن آن به خیاط پول بدهید.

همیشه قبل از خرید لباس ها را امتحان کنید اگر لباس‌های خود را آنلاین سفارش می‌دهید، قبل از پوشیدن لباس، حتماً آن را امتحان کنید.

چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟

لباس خوش دوخت و باکیفیت بخرید

لباس‌های خوش‌دوخته معمولاً متناسب با اندام شما هستند و نسبت به مدل‌های ارزان‌قیمت زیباتر به نظر می‌رسند. هنگام خرید لباس، بخیه های شل یا لک را بررسی کنید.

لباس‌های خوش‌دوخت اغلب هزینه بیشتری دارند اما می‌توانید از فروشگاه‌ها، و سایت‌های مد آنلاین خرید کنید تا لباس‌هایی با کیفیت ارزان‌تر پیدا کنید.

چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟

لباس هایی از پارچه های با کیفیت بالا را انتخاب کنید

برچسب روی لباس به شما می گوید که از چه چیزی ساخته شده است. پارچه هایی مانند پنبه، پشم، چرم، کتان و ابریشم را انتخاب کنید که ماندگار باشند از پارچه های مصنوعی مانند پلی استر یا ابریشم مصنوعی خودداری کنید.

چگونه شیک اما غیررسمی لباس بپوشیم؟

به دنبال لباس هایی باشید که از مد نمی افتد

لباس‌های درجه یک شامل استایل هایی هستند که برای نسل‌ها ماندگار هستند. در حالی که هنوز هم می توانید استایل های مد روز بپوشید، مطمئن شوید که اصول اولیه زیادی در کمد لباس خود دارید.

برخی از استایل های کلاسیک عالی عبارتند از:

✔شلوار و دامن
✔پیراهن های یقه دار مانند یقه دار، پیراهن های آکسفورد و پیراهن های لباس
✔لباس های خط A
✔بلیزر
✔شلوار جین
✔ژاکت کش باف پشمی و پلیور

به دنبال لباس هایی باشید که از مد نمی افتد

رنگ های خنثی را انتخاب کنید که بتوانید آنها را با هم ست کنید

خنثی ها رنگ هایی هستند که تقریباً با هر چیزی هماهنگ می شوند. آنها شامل سیاه، سفید، قهوه ای، خاکستری و آبی سرمه ای هستند.

رنگ‌های خنثی می‌توانند به کمد لباس‌های معمولی شما کمک کنند که صیقلی و جاودانه به نظر برسند. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا لباس‌های مختلفی بسازید و در عین حال آرام و معمولی بمانید.

رنگ های خنثی را انتخاب کنید که بتوانید آنها را با هم ست کنید

به جای هودی و سویشرت سراغ ژاکت کش باف پشمی بروید

در حالی که هودی‌ها و سویشرت‌ها جای خود را دارند اما معمولاً به اندازه یک پیراهن کش زیبا یا ژاکت دکمه‌دار باکلاس نیستند. یک ژاکت زیبا و مناسب می تواند هر لباس راحتی را بپوشاند.

ژاکت‌های پشمی گزینه‌ای عالی برای پوشیدن روی لباس‌های خط، پیراهن و کراوات یا یک شلوار تیره هستند.

دیگر گزینه‌های درجه یک برای لباس‌های بیرونی عبارتند از کت‌های چرمی، ژاکت‌های یقه‌ای یا یقه V، جلیقه‌های پلیور، کت‌های نخودی و کت‌های کتانی.

هودی و سویشرت

لباس‌های تیره شلوار جین را به جای لباس‌های روشن انتخاب کنید

شلوار جین رنگ پریده یا روشن ممکن است بیشتر از شلوار جین شستشوی تیره فرسوده به نظر برسد می‌توانید جین را در رنگ‌های آبی تیره، مشکی یا سایر سایه‌های خنثی تیره تهیه کنید.

لباس‌های تیره شلوار جین

از لباس‌های زاپ دار، یا فرسوده خودداری کنید. ترفند برای ظاهر معمولی و باکلاس این است که مطمئن شوید لباس شما تمیز، بدون چروک و در شرایط خوبی به نظر می رسد. در حالی که استایل های زاپ دار یا ساختارشکن ممکن است مد روز باشند، ممکن است کلاسیک ترین گزینه برای لباس های غیررسمی نباشند.

لباس‌های تیره شلوار جین

یک شلوار جین را با یک تاپ زیبا بپوشید

شلوار جین لباس همه کاره است. بسته به چیزی که آنها را با آنها ست می کنید می توانند کژوال یا شیک باشند. پوشیدن یک شلوار جین مناسب با یک پیراهن دکمه دار یا بلوز تقریبا برای هر موقعیتی مناسب است.

تا زمانی که پیراهن مناسب، تمیز و بدون چروک باشد می توانید در تی شرت و شلوار جین باکلاس به نظر برسید. به جای لوگو یا برند به دنبال تی شرت هایی با طرح های ساده باشید.

یک شلوار جین را با یک تاپ زیبا بپوشید

شلوارهای خنثی را با پیراهن مجلسی بپوشید تا ظاهری غیر رسمی کسب و کار داشته باشید

استایل کژوال معمولاً به یک لباس حرفه ای آرام نیاز دارد. لباس مناسب معمولاً یک جفت شلوار به رنگ خنثی مانند خاکی، آبی سرمه ای یا مشکی است. این با یک پیراهن لباس زیبا پوشیده می شود. در صورت تمایل، یک ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت اضافه کنید.

نمونه‌هایی از پیراهن‌های زیبا شامل پیراهن‌های یقه‌دار، یقه‌ها، بلوزهای ژولیده، ژاکت‌های کشمیری و جلیقه‌ها هستند.

زنان همچنین می توانند دامن یا لباس های ساده بپوشند.

کراوات ها معمولاً برای کسب و کار غیر رسمی اختیاری هستند، اما به اضافه کردن یک استایل باکلاس به لباس شما کمک می کنند.
از طرف دیگر، می توانید سعی کنید پیراهنی را بپوشید که در سمت غیر رسمی کمی بیش از حد باشد.

یک شلوار جین را با یک تاپ زیبا بپوشید

برای داشتن ظاهری تابستانی، شلوار کوتاه و تی شرت ساده بپوشید

اگر هوای بیرون گرم است، هنوز هم می‌توانید ظاهر باکلاس اما غیررسمی را تکان دهید. شورت باید حداقل تا وسط ران شما برسد. از طرف دیگر، تی شرت ها یا تاپ های تاپ باید کمی گشاد و بدون برش خیلی کم قرار بگیرند.

شلوار کوتاه و تی شرت

وقتی سرد است، یک کت را روی یک ژاکت و پیراهن مناسب بپوشانید

لایه ها شما را در زمستان گرم نگه می دارند پیراهن زیر نازک یا پیراهن آستین بلند بپوشید. یک ژاکت زیبا روی آن بکشید. هنگامی که بیرون می روید، مطمئن شوید که یک کت سنگین روی آن دارید.

ژاکت و پیراهن

اکسسوری لباس شما

یک جفت کفش تمیز و زیبا برای هماهنگی با لباس انتخاب کنید. کفش می تواند به تکمیل یک لباس کمک کند. چه کفش کتانی بپوشید، چه صندل، چه کفش تخت، جفتی را انتخاب کنید که تمیز و مراقبت شده باشد.

برخی از گزینه‌ها برای کفش‌های باکلاس و غیررسمی عبارتند از: کفش‌های کتانی برزنتی، کفش‌های راحتی چرمی، بوت های کوهنوردی چرمی، نیم بوت‌ها.

ژاکت و پیراهن

به طور کلی شما می خواهید رنگ کفش شما هم رنگ یا یک سایه تیره تر از لباس شما باشد.
همچنین می‌توانید از کفش‌ها برای اضافه کردن رنگ به لباس خود استفاده کنید.

 

کفش‌های قرمز و زرد روشن وقتی با رنگ‌های خنثی مانند سرمه‌ای یا مشکی ست می‌شوند، خوب عمل می‌کنند.
کفش های قهوه ای، سرمه ای، مشکی و سفید تقریباً با هر لباسی ست می شوند.

هر بار یک تکه جواهرات ساده و معمولی بپوشید

جواهرات ظاهری می توانند باکلاس به نظر برسند اما بیش از حد ممکن است زرق و برق دار باشند اگر تصمیم به استفاده از جواهرات استیشن دارید، سعی کنید در هر زمان فقط 1 قطعه بپوشید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *