چگونه با افزایش سن جوان تر به نظر برسیم؟

چگونه با افزایش سن جوان تر به نظر برسیم؟

چگونه با افزایش سن جوان تر به نظر برسیم؟ کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا جوان تر به نظر برسید. اما باید مراقب باشید – تفاوت زیادی بین جوان‌تر به نظر رسیدن و تلاش بیش از حد برای جوان‌تر به نظر رسیدن وجود دارد.

اشتباه بگیرید، و ممکن است به نظر برسید که دچار یک بحران میانسالی هستید – هیچکس نمی‌خواهد آن مرد باشد. خانم ها مردی را می پسندند که متناسب با سن خود لباس بپوشد و رفتار کند – نه مردی که سعی کند با جدیدترین ترندهای نوجوانان همگام باشد.

چگونه با افزایش سن جوان تر به نظر برسیم؟

مرد مسن شیک جوان تر به نظر می رسد

امروز به شما کمک می کنم بفهمید که چگونه جوان تر به نظر برسید بدون اینکه به استایل یک مرد-کودک میانسال بمانید. فقط به لباسی که می پوشید مربوط نمی شود!

1. در زندگی هدف داشته باشید

مردی که با هدف در جاده ایستاده جوان تر به نظر می رسد

احتمالاً این افراد را دیده‌اید که با نگرش منفی به اطراف می‌چرخند. آنها احساس می کنند که همه چیز علیه آنها توطئه شده است و زندگی آنها به پایان رسیده است. آنها 42 سال سن دارند و فکر می کنند بهترین سال هایشان پشت سرشان است.

مطالب بیشتر: راهنمای انتخاب جلیقه مناسب برای آقایان

چگونه با افزایش سن جوان تر به نظر برسیم؟چگونه با افزایش سن جوان تر به نظر برسیم؟

2. از پوست خود مراقبت کنید

هر چه سن ما بالاتر می رود پوست ما چروک تر می شود. اگرچه نمی توانید این روند را به طور کامل متوقف کنید، اما می توانید با برنامه ریزی دقیق مراقبت از پوست، سرعت آن را کاهش دهید.

حداقل مطمئن شوید که از مرطوب کننده روزانه استفاده می کنید. پوست شما با بالا رفتن سن شروع به خشک شدن می کند و آن را بیشتر مستعد چین و چروک می کند. یک راه سریع برای یادگیری جوان‌تر به نظر رسیدن این است که در مورد نوع پوست خود تحقیق کنید و شروع به استفاده از مرطوب‌کننده کنید.

نکته اصلی: در صورت امکان از مرطوب کننده SPF استفاده کنید! آسیب خورشید اولین عامل ظاهر پیر مردان است! اشعه ماوراء بنفش به سلول های پوست آسیب می رساند و پوست را خشک می کند یک مرطوب کننده SPF می تواند به جلوگیری از این امر کمک کند.

چگونه با افزایش سن جوان تر به نظر برسیم؟

3. فقط لباس هایی را بپوشید که دوست دارید

یک مرد جوان مردی با اعتماد به نفس است  و یک مرد نمی تواند در لباس هایی که دوست ندارد احساس اطمینان کند. هر مورد در کمد لباس شما باید به شما انگیزه دهد تنها زمانی که به این سطح از اعتماد به نفس دست پیدا کنید، می دانید که چگونه جوان تر به نظر برسید.

سعی نکنید مانند افراد جوانتر لباس بپوشید این یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی است که می‌بینم مردان مسن تر وقتی سعی می‌کنند جوان‌تر به نظر برسند، مرتکب می‌شوند، و همیشه نتیجه معکوس دارد.

مطالب بیشتر: استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی

4. مراقب دندان های خود باشید

یکی از اولین چیزهایی که مردم در مورد دیگران متوجه می شوند دندان هایشان است. دانستن اینکه چگونه جوان به نظر برسید تماماً در مورد حفظ بهداشت دندان است!

با افزایش سن دندان های شما ضعیف تر می شوند، بنابراین هر شش ماه یک بار به دندانپزشک مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها آن پلاک را از بین می برند لثه های شما را چک می کنند و قبل از اینکه به مشکل واقعی تبدیل شوند، مشکلات دهان را حل کنند.

برخی از مردان ممکن است انتخاب کنند که دندان های خود را سفید کنند. اگرچه این جایگزینی برای دندانپزشکی معمولی نیست، اما می تواند به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند.

مراقب دندان های خود باشید

5. موهای خود را رنگ کنید

با افزایش سن موهای شما شروع به سفید شدن می کند. اگرچه بسیاری از مردان این ظاهر را دوست دارند، اما برای برخی از مردان این ظاهر باعث می شود که احساس پیری و عدم جذابیت کنند.

رنگ کردن موهایتان با رنگ می تواند راهی عالی برای جوانتر نشان دادن شما باشد.

برای طبیعی ترین ظاهر، به سراغ رنگ موهایتان قبل از خاکستری شدن بروید. رنگ‌های مختلف وجود دارد و می‌توان آن را در فروشگاه محلی خود خریداری کرد. فقط مطمئن شوید که دستورالعمل ها را با دقت بخوانید!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *