انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه

انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه

انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه » ما نمی توانیم انکار کنیم که دامن های مدادی یکی از بزرگترین اختراعات در کل جهان است. و آنها کاملاً با تمام تیپ های بدنی مطابقت دارند. به نظر می رسد آنها فقط برای شما ساخته شده اند. با ایده های مناسب برای لباس دامن مدادی، می توانید بدون دردسر ظاهر خود را به رخ بکشید و فوراً ظاهر خود را بدزدید.

آنها به خوبی روی بدن شما می نشینند و به شما اجازه می دهند نگاهی را به تصویر بکشید که دیگران را نیز الهام بخشد. اوه، و بهترین بخش در مورد این دامن های همه کاره این است که می توان آنها را تکرار کرد. مهم نیست که در گذشته چند بار آنها را پوشیده اید، همیشه جدید و فوق العاده شیک به نظر می رسند.

بنابراین، اگر می‌خواهید ظاهری را به رخ بکشید که ارزش امتحان کردن را دارد، در جای درستی هستید. این مقاله ایده هایی را که در زیر باید امتحان کنید در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین، پیش بروید و آنها را بررسی کنید!

دامن مدادی چیست؟

دامن های مدادی معمولاً کوتاه، صاف، انتهایی قبل از زانو و با نزدیک شدن به خط سجاف هستند. برخی از دامن های مدادی تا ساق پا پایین می آیند، اما از همان الگوی باریک کردن پیروی می کنند.

اینها را می‌توان هم به عنوان لباس رسمی و هم به عنوان لباس غیررسمی، بسته به جنس و نحوه استایل پوشید. در اینجا چند ایده برای لباس دامن مدادی برای شما آورده شده است.

انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه

1. دامن مدادی بلند و پیراهن رسمی 

دامن های رسمی معمولی و راسته خود را با یک دامن برش مدادی جایگزین کنید.

2. دامن مدادی مشکی 

هیچ چیز مانند یک لباس مناسب وجود ندارد – و این لباس زیبا و نرم به نظر می رسد. یک دامن مشکی کوتاه و راسته را با یک تی شرت یقه دار ست کنید

انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه

3. دامن مدادی بلند

یک دامن مدادی بلند ثابت می کند که یک لباس یا دامن برای احساسی بودن لازم نیست کوتاه باشد. آن را در یک مهمانی بپوشید و همه سرها به سمت شما برگردند.

انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه

4. دامن مدادی چرمی

این لباس را امتحان کنید که بدون دردسر به نظر می رسد. راستش را بخواهید، می توانید کل این ظاهر را در کمتر از چند دقیقه انجام دهید و طوری رفتار کنید که هیچ اتفاقی نیفتاده است. کناره یک تی شرت سایز بزرگ را ببندید!

انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه

5. دامن مدادی چهارخانه

مردم فکر می کنند دامن های مدادی نیاز به تاپ های فانتزی دارند، اما این اصلا درست نیست. یک دامن مدادی چهارخانه بردارید و آن را با یک تی شرت ساده سفید یا مشکی ست کنید. آن را داخل آن قرار دهید و موهای معمولی و آرایش خود را انجام دهید. صندل بپوشید تا با حال و هوا هماهنگ باشید.

6. دامن مداد گلدار و کیمونو

بسیاری از ما با ایده پوشیدن چیزی به اندازه یک دامن مدادی احساس ناراحتی می کنیم. شما مجبور نیستید زیرا راه هایی برای مقابله با این موضوع وجود دارد.

فرقی نمی کند سایز بزرگ و هوشیار باشید یا ریزه اندام و خجالتی – لایه ها و تعریف را به لباس خود ست کنید. با دامن های گلدار یا رنگ های تند که توجه را به خود جلب می کند، بروید، اما اجازه ندهید هیچ چیز شما را از پوشیدن این لباس ها باز دارد.

انواع استایل شیک رسمی با دامن مدادی زنانه

7. دامن مدادی چرم مصنوعی

دامن ها و شلوارهای چرم مصنوعی در حال پیشرفت هستند و به دلایل زیادی. اما نکته این است که اینها فوق العاده شیک به نظر می رسند یکی از اینها را با یک تی شرت سفید ساده بپوشید، شانه هایتان را بالا بیاندازید و تلمبه بپوشید.

دامن مدادی چرم مصنوعی

استایل با دامن کوتاه

استایل با دامن مدادی

استایل رسمی دخترانه

استایل رسمی دخترانه

استایل رسمی دخترانه

استایل مجلسی با دامن کوتاه‬‎

استایل مجلسی با دامن کوتاه‬‎

استایل مجلسی با دامن کوتاه‬‎

دامن مدادی در مقابل دامن راسته؟

همانطور که از نامش بر می‌آید دامن‌های راسته فقط در یک خط مستقیم هستند و در تمام طول‌ها وجود دارند. و تا به حال باید بدانید دامن مدادی چیست! اگر قصد خرید دامن دارید با دامن های راسته شروع کنید اما به دامن های مدادی بروید، زیرا این دامن ها شیک تر هستند و هر دختری باید این دامن ها را امتحان کند.

با ایده های بالا برای لباس دامن مدادی، اکنون می توانید مطمئن باشید که بدون هیچ زحمتی استایل خود را بیان می کنید.

دامن‌های مدادی به شما کمک می‌کنند تا در میان جمع بایستید در حالی که خیلی بلند یا پر زرق و برق به نظر نمی‌رسند. مناسب برای تمام تیپ های بدن، می توانید رنگ، پارچه و طول دامن را با توجه به راحتی، تناسب و ترجیح خود انتخاب کنید.

سوالات متداول

اگر شکم دارم می توانم دامن مدادی بپوشم؟

بله، دامن مدادی حتی اگر شکم دارید نیز قابل پوشیدن است. با این حال، در این مورد بهتر است از دامن های مدادی با جزئیاتی مانند دکمه ها و جیب های نزدیک شکم خودداری کنید.

آیا دامن های مدادی شما را لاغرتر نشان می دهند؟

بله، دامن های مدادی می توانند توهم لاغرتر بودن را به شما بدهند.

چه فرم بدنی می تواند دامن مدادی بپوشد؟

دامن های مدادی به خوبی برای شکل ساعت شنی مناسب هستند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *