چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟ هنگام خرید آخرین ترندهای مد پاییزی هر کمد لباسی به اصول اولیه نیاز دارد کمد لباس پاییزی مجموعه‌ای از قطعات است که سبک‌ها، بافت‌ها و رنگ‌های فصل را منعکس می‌کند تا ظاهری شیک ایجاد کند. ملزومات پاییزی شما باید دارای لباس های مد روز و همه کاره باشد که در عین زیبا و شیک بودن، احساس گرما و راحتی به شما بدهد.

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

لباس‌های پاییزی مناسب با پارچه‌های باکیفیتی که گرما را ارائه می‌دهند طراحی شده‌اند تا دنج و شیک باشند و با لباس‌های بی‌شماری زیبا به نظر می‌رسند.

چه با دوستانتان می‌خورید یا برای شب قرار بیرون می‌روید، این وسایل ضروری به هر کمد اضافه می‌شوند و می‌توانند به شما کمک کنند لباس‌های پاییزی عالی داشته باشید.

برخی از خانم‌ها ممکن است بخواهند یک پیراهن را با شلوار لی و بوت های بلند تا زانو ست کنند تا ظاهری غیر رسمی داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است شلوار جین تنگ را با ژاکت ترجیح دهند. 

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

با وجود بسیاری از لباس‌های کلاسیک پاییزی که خانم‌ها می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند، دانستن اینکه چه بپوشید می‌تواند چالش برانگیز باشد.

برای الهام بخشیدن به ایده های لباس در این فصل، ما لیستی از لوازم ضروری کمد لباس پاییزی را برای تهیه امسال گردآوری کرده ایم.

از شلوار جین و کت گرفته تا بوت و ژاکت، این لوازم اصلی مد پاییزی را بررسی کنید تا لباس‌های ضروری، کفش‌های شیک و اکسسوری زیبا را بیابید که شما را بی‌دردسر شیک نگاه می‌دارد.

شلوار جین تیره

شلوار جین تیره بهترین گزینه برای تبدیل شدن به مد پاییزی است می توانید با رنگ های خنثی مانند مشکی، خاکستری یا نیلی تیره که به راحتی می توانید آن را با یک تاپ فلانل ست کنید.

اگر می‌خواهید شلوار جین‌تان بیشتر ظاهری باشد، با سایه‌هایی مانند قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای، قهوه‌ای شکلاتی، سبز زیتونی، شرابی یا نارنجی سوخته استفاده کنید.

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

پیراهن 

پیراهن یک گزینه راحت و در عین حال شیک برای فصل پاییز است. می توانید با ست کردن یک پیراهن نخی یا جین با بوت های دم باز یا پاشنه های درشت شروع کنید.

با سرد شدن هوا، همان لباس را با چکمه های جیر بلند تا ران و یک ژاکت کش باف پشمی سایز بزرگ ست کنید.

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

ژاکت نخی

ژاکت نخی یک کمد لباس راحت و خنک است که در ماه های پاییز ضروری است. اگر می توانید، الگوی بافتنی را انتخاب کنید که در چندین رنگ پیدا کنید.

ژاکت سفید یا بژ یک پارچه انتقالی عالی است که می‌توانید با هر نوع جین مدل دهید، در حالی که رنگ‌های خنثی‌تر را می‌توان با شلوارهای چرمی مشکی ست کرد.

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

ساق پوش

شلوارهای ساق را می توان برای انتخاب های مختلف لباس بالا یا پایین پوشاند. می توانید شلوار لی را با یک پیراهن شیک یا پلیور کلفت و یک کت گرم ترکیب کنید.

در نهایت، باید کفش های خود را در نظر بگیرید. کفش های کتانی مخملی گزینه ای آسان برای لیز خوردن هستند، در حالی که بوت های روی زانو ظاهری جذاب و براق را ارائه می دهند.

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

بوت های مچ پا

نیم بوت ها یک انتخاب کلاسیک برای پاییز هستند و می توانند مکمل مناسبی برای کمد لباس هر خانمی باشند. می‌توانید بوت های مچ پا را با ساق‌های شلواری ست کنید.

تا لباس‌های غیررسمی که در شهر و زیبا به نظر می‌رسند، یا کفش‌های خود را با لباسی شیک بپوشانید که می‌توانید برای یک بیرون شب بپوشید. از رنگ های خنثی تیره مانند مشکی و قهوه ای استفاده کنید تا یک استایل شیک داشته باشید.

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

ژاکت جین

ژاکت‌های جین از ژاکت‌های پشمی سنگین‌تر و در عین حال سبک‌تر از کت‌های پشمی هستند و با سردتر شدن هوا، آن‌ها را به لباس‌های شما ست می‌کنند.

یک ژاکت جین کوتاه با رنگ روشن به خوبی با تی شرت یا ژاکت کش باف پشمی سفید هماهنگ می شود، در حالی که کت های جین نیلی و مشکی برای داشتن ظاهری رسمی تر با لباس ها ست می شوند.

با ست کردن سنجاق ها و تکه های اتو یا دوختی که شخصیت شما را منعکس می کند، ژاکت خود را منحصر به فرد کنید.

چه لباس هایی در فصل پاییز باید داشته باشید؟

جلیقه 

اگر به چیزی گرم و تازه نیاز دارید یک جلیقه به کمد خود اضافه کنید. جلیقه‌های پاییزی رنگ‌های متنوعی دارند، اما اگر می‌خواهید جلیقه‌ای را داشته باشید که به راحتی بین لباس‌ها ست شود، به رنگ‌های خنثی پایبند باشید.

جلیقه 

کفش ورزشی

کفش‌های کتانی زیبایی ورزشی را ارائه می‌کنند که تقریباً با هر چیزی مناسب است. کفش‌های کتانی خود را با شلوار لی یا شلوار جین تنگ و یک ژاکت بافتنی ست کنید تا ظاهری داشته باشید که هرگز از مد نمی‌افتد.

ست کردن کفش‌های کتانی خود به لباس‌های غیررسمی یا دامن، ترکیبی بدون دردسر است که مطمئناً به دلیل حس مد عالی شما مورد توجه قرار می‌گیرد.

کفش ورزشی

شلوار گشاد

شلوار جین گشاد راحت و شیک است و می‌توان آن‌ها را متناسب با هر موقعیتی بالا و پایین کرد خانم‌های حرفه‌ای که به لباس‌های غیررسمی نیاز دارند.

شلوار گشاد

کیف دستی

هنگام انتخاب یک کیف دستی، اولین قدم این است که تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید آن را با لباس شما ترکیب کند یا یک لباس رسمی باشد.

قهوه ای و مشکی رنگ های پرطرفدار و جذابی هستند در حالی که کیف هایی در رنگ های خاکستری، سبز تیره، شرابی و قرمز پررنگ و تند هستند. کیف دستی جیر مد روز است، در حالی که چرم استایل شما را به سطح بالاتری می برد.

کیف دستی

بوت های بلند تا زانو

بوت ها برای هوای خنک‌تر ساخته شده‌اند و جزء اصلی کمد لباس در پاییز هستند. بوت های تا زانو و بالای زانو برای ارتقای بازی ستایش شما ضروری هستند.

بوت های جیر و چرم کلاسیک در رنگ های مشکی و قهوه ای محبوب ترین و شیک ترین هستند، اما بسته به کمد لباس شما رنگ ها و سبک های مختلفی وجود دارد.

برای داشتن ظاهری جسورانه، رنگ یا طرح بلندتری مانند پوست مار را امتحان کنید. می‌توانید بوت های بلند خود را با یک ژاکت بافتنی و ساق بلند یا یک لباس و کت پشمی مدل دهید.

بوت های بلند تا زانو

کت پشمی

یک کت پشمی همیشه شما را در ماه های سردتر راحت و گرم نگه می دارد. کت پشمی یک لایه لایه بندی عالی است که می توانید به راحتی آن را با یک پلیور یقه دار یا جلیقه سبک ست کنید.

چه شلوارهای ساق بپوشید و چه برای یک مراسم رسمی لباس می پوشید داشتن کت پشمی انتخاب هوشمندانه ای است. کت خود را با شلوار جین و بوت های تا زانو ست کنید تا یک استایل شیک و بدون دردسر داشته باشید.

کت پشمی

پیراهن فلانل

وقتی صحبت از پیراهن های پاییزی می شود، پیراهن فلانل در اولویت قرار دارد. پیراهن فلانل یک لایه بندی عالی است که به خوبی روی یک تی شرت سفید ست می شود و می توان آن را با شلوار جین، ساق، کت، بوت و غیره ست کرد. برای یک تاپ معمولی باحال، نمی توانید با یک پیراهن فلانل زیبا اشتباه کنید.

پیراهن فلانل

ژاکت پشمی

پوشیدن ژاکت پشمی را در نظر بگیرید تا از شما در برابر عوامل محافظت کند. یک پارچه سبک وزن است که برای تقلید از پشم ساخته شده است، بنابراین اگر می خواهید گرم بمانید گزینه خوبی است.

کاپشن های پشمی تمایل دارند به سمت غیررسمی تکیه دهند بنابراین با شلوارهای ساق نرم و کفش های کتانی کشویی آن را شیک نگه دارید.

ژاکت پشمی

شال گرم

شال یک راه عالی برای شیک نگه داشتن لباس شماست. برای پاییز به پارچه های متراکم می‌توانید با یک رنگ ثابت همراه باشید تا به راحتی با بقیه لباس‌هایتان مطابقت داشته باشد.

شال گرم

یقه اسکی

در حالی که محبوب‌ترین انتخاب‌ها یقه‌های مشکی، قهوه‌ای یا خاکستری هستند می‌توانید طیف وسیعی از رنگ‌ها، پارچه‌ها و سبک‌ها را متناسب با ظاهر خود پیدا کنید برای رنگ‌های زیبا، رنگ‌های پاستلی مانند صورتی، شرابی، زنجبیلی، آبی کودک، سبز نعنایی یا زرد آفتابی را انتخاب کنید.

یقه اسکی

تی شرت سفید

تی شرت سفید یکی از لوازم کلاسیک کمد است که می توان آن را در تمام طول سال پوشید. یک تی‌شرت سفید با لباس‌های غیررسمی مانند پیراهن فلانل، شلوار جین تیره و کفش‌های ورزشی عالی می‌آید.

برای داشتن ظاهری کژوال ، آن را با شلوار لی چرمی و یک کت چرمی هماهنگ ست کنید. یکی دیگر از گزینه های مد روز، لایه بندی یک تی شرت سفید زیر دامن بافتنی، کت پشمی جیر است.

تی شرت سفید

ژاکت کش باف پشمی

وقتی مردم به مد پاییزی فکر می کنند، ژاکت های پشمی اغلب به عنوان مدی ضروری به ذهن می رسند. فصل را با یک پارچه نخی بافتنی شروع کنید، سپس برای گرمای بیشتر به سمت پارچه های پشمی بزرگ بروید.

ژاکت کش باف پشمی خود را روی یک ژاکت بافتنی یا یک ست کنید . کفش های کتانی، کفش های تخت یا بوت های مورد علاقه خود را بپوشید تا لباس خود را کامل کنید.

ژاکت کش باف پشمی

ژاکت بافتنی ضخیم

هیچ چیز مانند راحتی یک ژاکت بافتنی درشت نیست. فرقی نمی‌کند که جامد یا طرح‌دار، پشمی یا پنبه‌ای، سایز بزرگ یا متناسب انتخاب کنید نمی‌توانید با یک ژاکت بافتنی زیبا اشتباه کنید.

ژاکت درشت خود را با ساق یا دامن همسان و کت و روسری پشمی برای لایه بندی ست کنید.

ژاکت بافتنی ضخیم

کت جیر یا چرم

ممکن است هنوز آماده بیرون آوردن لباس های پشمی خود نباشید بنابراین سعی کنید با یک کت جیر یا چرمی برای ظاهری باکلاس استفاده کنید. می توانید ژاکت جیر خود را با یقه اسکی ترمه ای، شلوار جین تنگ و کیف دستی جیر هماهنگ ست کنید تا ظاهری بوهو داشته باشید.

برای داشتن حال و هوای غیر رسمی، یک کت چرمی را با شلوار لی، یک پیراهن سفید و یک کیف دستی چرمی متضاد برای زیبایی ظاهری شیک بسازید.

کت جیر یا چرم

بلوز بافت 

این اکسسوری می‌تواند با انواع مختلفی از مجموعه‌های غیر رسمی، از شلوار جین و ژاکت گرفته تا لباس‌های پیراهنی با ساق شلواری کار کند مطمئن شوید که پارچه گرمتری مانند پشم یا ترمه انتخاب کنید تا سر خود را از عوامل محافظت کند.

سویشرت سایز بزرگ

می توانید آن را با یک رنگ ثابت ساده نگه دارید یا با طراحی گرافیکی مانند تصویری از کارتون، ابرقهرمان یا تیم ورزشی مورد علاقه خود، شخصیت خود را نشان دهید.

به احتمال زیاد دوست دارید که سویشرت سایز بزرگ خود را با شلوار جین تنگ یا ساق شلواری ضخیم بپوشید. اگر بیرون می‌روید، کفش‌های کتانی خود را با چکمه‌های زیبا یا کفش‌های تخت شیک عوض کنید.

اگر کفش‌های پاشنه‌دار مورد علاقه‌تان نیست، یک جفت کفش تخت با لباستان بپوشید. بوت های تخت مانند بوت های رزمی یک مزیت فوری ایجاد می‌کنند، در حالی که چکمه‌های لغزنده مانند کفش‌های کتانی به عنوان یک انتقال بین لباس‌های غیررسمی و هوشمندانه عمل می‌کنند.

سویشرت سایز بزرگ

جلیقه

جلیقه یک  لایه‌بندی ضروری است که می‌تواند مکمل طیف وسیعی از لباس‌ها باشد در حالی که جلیقه‌های جیر یا نخی خوب عمل می‌کنند بهتر است برای ماه‌های سردتر جلیقه‌ای را انتخاب کنید که با پشم پوشیده شده است. جلیقه خود را روی یک ژاکت آجدار نازک قرار دهید و یک کت انتخابی خود را روی آن قرار دهید.

جلیقه

شلوار مشکی

شلوار مشکی یک آیتم کلاسیک است که می توانید بدون توجه به فصل آن را بپوشید و به خانم ها ته دلخواه و براقی ارائه می دهد که می تواند با همه استایل ها ترکیب و هماهنگ شود.

چه شلوارهای چرمی، چه شلوار جین و چه شلوار نخی، شلوار مشکی انتخابی هوشمندانه است با شلوار مشکی، با ساق لاغر، بوت‌کات یا ساق گشاد، شیک به نظر خواهید رسید.

وقتی نوبت به انتخاب پارچه می رسد، مواد ضخیم تری مانند پارچه جناغی، مخملی را در نظر بگیرید شلوار مشکی خود را با کفش های پاشنه بلند یا بوت های مچ پا ست کنید.

شلوار مشکی

لباس بارانی

با سرد شدن هوا می خواهید برای هر چیزی از جمله باران آماده باشید. کت بارانی یکی از وسایل ضروری است که در عین شیک ماندن شما را از عوامل محافظت می کند.

کت یک گزینه معمولی برای یک کت بارانی است که می‌توان آن را با جین و روکش حرارتی لایه‌بندی کرد، در حالی که یک کت پشمی را می‌توان روی ژاکت یا لباس پشمی قرار داد.

ممکن است بخواهید کمد لباس های بهاری و تابستانی خود را به پاییز تغییر دهید، و هیچ لباسی بهتر از یک لباس روان برای این کار وجود ندارد. گل‌ها و لباس‌های نخی سفید هرگز از مد نمی‌افتند.

استایل پاییزی با بارانی

اما همچنین سعی کنید رنگ های پاییزی را که یادآور برگ های ریخته شده هستند، مانند قهوه ای، زرد، سبز زیتونی، شرابی و قرمز ترکیب کنید.

یک ژاکت شلوار جین یا ژاکت کش باف بزرگ اضافه کنید تا راحت باشید. لباس خود را با یک جفت چکمه یا کفش تخت و یک کیف دستی جادار کامل کنید.

می توانید یک تی شرت ساده، یک تاپ آستین بلند زیبا یا یقه یقه اسکی نازک را برای لایه های اضافی زیر لباس خود بپوشید. برای کفش، لباس خود را با چکمه یا پاشنه بلند بپوشید.

کلاه

وقتی هوا سرد است می توانید سر خود را با کلاه گرم نگه دارید فرقی نمی‌کند چه لباسی می‌پوشید در نظر بگیرید که مجموعه خود را با یک کلاه پشمی زیبا و کاربردی بپوشانید.

استایل پاییزی با کلاه

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *