استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی

استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی

استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی : اگر به دنبال ساخت کمد لباسی هستید که سبک کژوال را با لباس‌های غیررسمی باکلاس ست می‌کنید مهم است که لباس‌های غیررسمی را بررسی کنید. کد لباس کژوال می تواند معانی متفاوتی داشته باشد اما اکثر کارشناسان مد آن را به عنوان لباس های غیررسمی لوکس و شیک، تیز و جذاب تعریف می کنند.

استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی

این ظاهر زیبا و در عین حال راحت برای پوشیدن آسان و همه کاره طراحی شده است و به مردان این امکان را می دهد که در تابستان و زمستان به طور یکسان هر روز از یک لباس استفاده کنند.

لباس‌های غیررسمی هوشمند می‌توانند شلوار جین با پیراهن دکمه‌دار، کتانی و کفش‌های ورزشی سفید باشند. لباس غیررسمی نیز می تواند چینی تیره با تی شرت، ژاکت و بوت باشد.

به عبارت ساده لباس‌های غیررسمی ، لباس‌های رسمی و غیررسمی را با هم ست می‌کنند تا زیبایی ترکیبی منحصربه‌فردی را ایجاد کنند که ظاهری شیک به شما می‌دهد.

Smart Casual چیست؟

استایل کژوال عبارت است از استفاده از زیبایی شناسی غیررسمی شما و افزودن برخی جزئیات دقیق برای نشان دادن اینکه کمی فکر و تلاش برای لباس خود کرده اید.

زمانی که لباس مناسب بپوشید یک لباس غیررسمی هوشمند برای مردان می‌تواند به خوبی به عنوان لباس‌های غیررسمی، تجاری، و شیک عمل کند.

کژوال یک ترند مد مردانه است که جنبش اجتناب از نقش های سنتی رسمی و سخت را در بر می گیرد. بازیگوشی و تجربه در یک سبک بالغ و پیچیده را تشویق می کند.

کژوال تعادلی است که در آن بتوانید افراد را وادار کنید که بدون اینکه برای یک مناسبت یا رویداد لباس پوشیده باشند، تحسین برانگیز شما را نشان دهند.

استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی

بلیزر

بلیزرها برای لباس‌های غیررسمی مناسب هستند زیرا می‌توان آن‌ها را به روش‌های مختلف پوشید آنها از نظر ظاهری ساده عالی هستند اما می توان آنها را با ژاکت یا کت برای لباس های بصری پیچیده تر ست کرد. برای کژوال از بلیزرهایی که خیلی رسمی هستند دوری کنید.

استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی

کفش

این یک فرصت عالی برای ترکیب کفش های مختلف با استایلی است که ممکن است قبلاً امتحان نکرده باشید. بوت های مورد علاقه خود را با یک کت کتانی سرمه ای بپوشید یا شاید کت و شلواری را با کفش های کتانی امتحان کنید.

در سال‌های اخیر کفش‌های کتانی بیشتر و بیشتر با لباس‌های رسمی ست شده‌اند. می‌توانید کفش‌های کتانی مینیمالیستی چرمی پیدا کنید که می‌توانند وزن خود را با یک کت و شلوار کتان به راحتی با یک شلوار جین بکشند.

استایل کژوال مردانه | سبک غیررسمی

پیراهن

از آنجایی که لباس‌های غیررسمی هنوز نیاز به تشریفات سنتی دارند پیراهن دکمه‌دار همیشه جواب می‌دهد.

از رنگ های آزمایش شده و واقعی خود مانند سفید، مشکی، آبی و سرمه ای استفاده کنید، اما با خیال راحت از پیراهن های تیز در رنگ های نه چندان سنتی استفاده کنید.

پیراهن

تی شرت

مناسب بودن برای تی شرت لزوماً به این معنی نیست که پیراهن شما را محکم در آغوش می گیرد، اما باید با تن کلی لباس شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، یک تی شرت که آزادانه می پوشد ممکن است با باریک ترین شلوار جین شما بهتر کار کند.

تی شرت

شلوار جین

شلوار جین با ظاهری غیررسمی به خوبی کار می کند یک جفت شلوار جین مناسب تیره یک پارچه بسیار متنوع است. شست‌وشوهای سبک‌تر برای تابستان عالی هستند، اما شما برخی از انتخاب‌ها را فدای لباس‌هایتان می‌کنید.

شلوار جین

اکسسوری

اکسسوری ها به شما کمک می کنند تا ظاهر کژوال را از لباس های روزمره جدا کنید. یک کمربند چرمی عالی می تواند به افزایش استایل بدون اینکه خیلی خوش لباس باشد کمک کند.

جواهراتی مانند ساعت یا یک دستبند چرمی ساده کارهای تکمیلی عالی هستند. کراوات ها بیش از حد رسمی به نظر می رسند، بنابراین استایل هایی را امتحان کنید که سرگرم کننده یا کمتر رسمی هستند.

اکسسوری

سخن پایانی:

عینک آفتابی یک راه عالی برای افزایش شخصیت است. در حالی که رنگ‌های مانند قهوه‌ای و مشکی بیشتر مورد تشویق قرار می‌گیرند، آبی یا زرد زنده را با کمد لباس‌های غیررسمی خود امتحان کنید.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی راهنمای جامع استایل کژوال برای آقایان این مقاله را هم بخوانید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *