چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟ ایده‌های لباس مخملی- مخمل یک پارچه مجلل و باشکوه است که می‌توان آن را به هر شکلی که می‌خواهید پوشید، اما به دلیل انعطاف‌پذیری و ماهیت کشسانی که دارد، گاهی اوقات ممکن است شرایط کمی دشوار باشد.

این یک پارچه کلاسیک است که فوراً هوای ظرافت را از خود می‌بخشد و می‌تواند حتی ساده‌ترین لباس‌ها را فوراً به هوا ببرد.

ترند مخملی همچنان در این فصل پاییز و زمستان مناسب است و شما می توانید رنگ های مخملی را در لباس های خود بگنجانید.

طراحان بیشتر و بیشتری امسال لباس های مخملی را به مجموعه های خود اضافه کرده اند. اگر مطمئن نیستید که چگونه مخمل بپوشید، با یک لباس بلند شروع کنید و اکسسوری‌های ظریف را به جای اینکه به خودتان جلوه‌ای چشمگیر بدهید، اضافه کنید.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

فهرست مطالب این صفحه:

چگونه لباس های مخملی بپوشیم؟

تمام این وبلاگ در مورد این است. می‌توانید مخمل را به روش‌های مختلفی استایل کنید. خواه یک لباس بلند، کت و شلوار، لباس مجلسی، تاپ، دامن یا شلوار باشد. می توانید از اکسسوری و یا کفش مخملی نیز استفاده کنید.

بیایید با بحث در مورد برخی از محبوب ترین انواع لباس های مخملی این روزها شروع کنیم:

لباس‌های مخملی: اگر در مورد نحوه پوشیدن مخمل مطمئن نیستید، لباس یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پوشیدن این ترند است. لباس های بادیکن و لباس های سبک اسکیت باز از طرح های محبوب هستند.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

ساق های مخملی : شیک و راحت هستند. ضخامت و بافت آنها آنها را برای ماه های سرد ایده آل می کند. با ست کردن آنها با یک پیراهن سایز بزرگ، ژاکت چرمی و بوت های توری، ظاهری شیک راک ایجاد کنید.

اکسسوری های مخملی: وقتی نمی خواهید زیاد مخملی بپوشید به جای آن سراغ اکسسوری بروید اکسسوری های مو، جواهرات، کیف و حتی یقه های مخملی از این نظر مد هستند. در فرم‌های ظریف رنگ‌های مخملی را به لباس خود اضافه کنید. به دکمه های مخملی یا تزئینات مخملی فکر کنید.

کت و کت و شلوار مخملی : یک کت مشکی براق را می توان به راحتی با لباس های مختلف ست کرد.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

کفش‌های مخملی: پیدا کردن آن‌ها بسیار آسان است و شیک به نظر می‌رسند، مخصوصاً زمانی که با لباس‌هایی برای مجالس رسمی ست می‌شوند.

اکنون، به سراغ نکاتی می رویم که هنگام خرید لباس های مخملی باید به خاطر بسپارید:

موها و آرایش خود را ساده نگه دارید زیرا می خواهید هنگام پوشیدن لباس مخملی بدرخشد.

لباس خود را با رنگ های مختلف کفش ست کنید تا جذاب تر به نظر برسد. برای مثال، اگر لباس سبز مخملی می پوشید، آن را با کفش مشکی یا سفید ست کنید.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

لباس اسلیپ مخملی سایز مناسب را با تناسب مناسب تهیه کنید زیرا لباس های گشاد ظاهر خوبی ندارند.
اگر لباس مخملی دارید که خیلی بزرگ به نظر می رسد، می توانید با پوشیدن آن با یک لباس، شکل بهتری به آن بدهید.

به یاد داشته باشید مخمل برای همه خوب به نظر می رسد! فرقی نمی‌کند اندازه، شکل یا رنگ شما چیست، همیشه می‌توانید با مخمل زیبا به نظر برسید، به شرطی که تناسب مناسبی داشته باشید و به خوبی آن را استایل کنید.

ما در زیر چندین ظاهر را برای شما به اشتراک گذاشته ایم که در فصل های مختلف طبقه بندی شده اند. ما با لباس‌های زمستانی و پاییزی شروع می‌کنیم و سپس با لباس‌های تابستانی و بهاری شروع می‌کنیم.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

1.لباس های مخملی خود را با کت های چرمی بپوشید

این دامن مخمل تکه دوزی از مخمل و جیر تشکیل شده است. پاییز امسال ظاهری کاملا بدیع به شما می دهد. ترکیب ترکیبی کت چرم بسیار مدرن به نظر می رسد.

3- لباس شب مخملی برای جشن های جمعه

لباس های مخملی! طرح دار یا ساده. آنها برای شب های دنج فیلم جمعه و جلسات شایعات با بهترین دوست شما بهترین هستند. روی پوست نرم است. در اینها ساعتها راحت بمانید و شایعات کنید.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

4– کت و شلوار مخملی

ژاکت و شلوار مخملی با نقره ای یکی دیگر از لباس های مد خیابانی است. مخمل و تک رنگ بهترین دوتایی است، به ما اعتماد کنید. آن را با پاشنه‌های مخملی قرمز بپوشانید. جواهرات ظریف مانند زنجیر و گوشواره حلقه ای را اضافه کنید.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

5- کت های مخملی با لباس های تمام مشکی

بلیزرها می توانند به شما در ایجاد ظاهری رسمی کمک کنند، اما بلیزرهای مخملی؟ خوب، آنها نه تنها یک ظاهر دخترانه رسمی، بلکه درخشان، ظریف و باهوش به شما می دهند.

آنها را در دفتر خود بپوشید، ترجیحا در رنگ هایی مانند آبی، مشکی و قهوه ای. در اینجا تمام روش های پوشیدن کتانی در تابستان آورده شده است.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

6-  کریسمس با مخمل

هیچ چیز بلندتر از کریسمس فریاد نمی زند، “سلام دسامبر”. اینطور نیست؟ ما کریسمس فقط یک تعطیلات و زمان خنک نیست، بلکه برای دختران، به خصوص آنهایی که می خواهند لباس مناسب این روز را داشته باشند، سخت است. بیایید با مخمل آن را برای شما ساده کنیم!

می توانید با یک ژاکت رنگ روشن زیر آن بروید و خود را با شلوار گشاد مخملی و یک کت بلند بپوشید. برای متعادل کردن لباس خود، از پمپ های نوک پا استفاده کنید. یک کیف شانه چرمی شبیه به ژاکت شما.

کت و شلوار مخمل چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

در اینجا یک ظاهر کریسمس دیگر برای شما بچه ها وجود دارد. برای دختران در سنین نوجوانی بسیار توصیه می شود زیرا باعث می شود جوان تر، زیباتر و البته شیک تر به نظر برسند.

یک ژاکت پشمی با دامن مخملی طلایی تیره و چکمه بپوشید برای کریسمس در خانه ظاهری بسیار راحت را امتحان کنید، به خصوص اگر میزبان یک شام هستید. برای بیرون رفتن، ممکن است احساس کنید که نیاز به پوشیدن شلوار ساق زیر و یک ژاکت روی آن دارید.

لباس مجلسی زنانه

7- لباس جذاب با شلوار مخملی

این ظاهر را در یک مراسم عروسی یا مراسم شبانه امتحان کنید.یک تاپ کراپ پولک دار مد روز با شلوار مخمل آبی برای همه تیپ های بدنی چشمگیر به نظر می رسد.با شلوار، دامن یا شلوار با کمر بلند ست کنید.

چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

8- ژاکت کش باف پشمی مخملی کلاسیک با شلوار جین

اینها چیزهای بسیار راحت و راحتی هستند که با هر لباسی قابل استفاده هستند. برای اینکه جذاب به نظر برسید، کمی جواهرات اضافه داشته باشید. لباس های مشکی با این لباس شیک تر به نظر می رسند.

استایل با لباس مجلسی چگونه لباس های مخمل بپوشیم تا شیک باشیم؟

9- ظاهر معمولی با شلوار مخمل

شلوارهای مخمل به خوبی با لوازم اصلی کمد لباس کلاسیک کار می کنند. بهترین راه برای پوشیدن چیزی که با آن آشنا نیستید این است که آن را با قطعات غیر مد روز و کلاسیک مانند ژاکت های پشمی و پیراهن های نخی ساده ست کنید.

استایل با لباس مجلسی

11– کت و شلوار مخملی مد روز برای زنان شاغل

تعداد زیادی تکه مخملی در رنگ‌های جواهری زیبا مانند سبز زمردی و آبی سلطنتی وجود دارد که می‌تواند چنین تاثیر شیکی ایجاد کند. حتی یک کت و شلوار مخمل قرمز یاقوتی بدون زحمت در دفتر یا در جلسات رسمی شیک به نظر می رسد.

کت و شلوار مخملی مد روز برای زنان شاغل

12– با دامن مخملی چه بپوشیم

این پارچه بدون توجه به رنگ آن می تواند یک بیانیه ایجاد کند ساده ترین راه برای از بین بردن این ترند مد، پوشیدن یک دامن مخملی با یک رنگ یا رنگ روشن است که می تواند بدون دردسر جلوه کند.

با دامن مخملی چه بپوشیم

14- یک بلیزر مخملی را انتخاب کنید

کت بلیزر مخملی یکی از ملزومات زمستانی هستند زیرا نه تنها حرفه ای به نظر می رسند بلکه شما را گرم و دلپذیر نگه می دارند.

یک بلیزر مخملی را انتخاب کنید

ایده های لباس مخملی برای خانم ها

این ظاهر هم منحصر به فرد است و هم برای زمستان آینده عالی است، زیرا یک ظاهر روز پر تأثیر برای دختران و زنان برای فعالیت های نیمه رسمی و غیررسمی است.

17– با بوت های پاشنه دار

در اینجا یک لباس اسلیپ مخملی دیگر را می توانید امتحان کنید. یک لباس مجلسی بریده مشکی به همراه بوت های چرمی بزرگ با پاشنه بپوشید. چند گوشواره نقره ای دوست داشتنی و یک آویز رنگ نقره ای مناسب برای تکمیل لباس بپوشید.

ایده های لباس مخملی برای خانم ها

24- با جلیقه خز مصنوعی به آن مدل دهید

یک جلیقه خز مصنوعی کوتاه آبی روشن با یک لباس مخملی نارنجی بپوشید. برای تمجید از جلیقه، بوت های شیک و متناسب با لباس خود و عینک آفتابی آبی درجه یک بپوشید.

با جلیقه خز مصنوعی به آن مدل دهید

30- تاپ های مخملی خود را با دامن های چین دار ست کنید

دامن‌های پلیسه‌دار در مورد لباس پوشیدن مناسب و شیک، سخت‌ترین هستند. اما مانند هر چیز دیگری نگران نباشید، ترندهای لباس این را برای شما نیز پوشش داده است. یک دامن نقره ای با تاپ مخملی سبز بلند بپوشید.

حالا، وقتی لباس شما بلندتر از هر چیز دیگری صحبت می کند، نیازی نیست موهایتان را باز نگه دارید. آنها را در یک دم اسبی بلند ببندید تا گوشواره های شما فضای کافی برای درخشندگی داشته باشند.

کفش پاشنه دار بپوشید تا دامنتان کمی بلندتر شود برای کیف های دستی بزرگ این کار را نکنید یک کیف کوچک یا کار خود را انجام می دهد مناسب برای مناسبت هایی مانند تولد، مهمانی ها و شام های رسمی.

35- لباس های مخمل سبز

این لباس مخملی ممکن است چند اونس بیشتر به شما بدهد، اما می‌توان از یک تناسب براق و عالی برای شیک‌تر و شیک‌تر به نظر رسیدن استفاده کرد. فقط بهترین تناسب را انتخاب کنید.

لباس های مخمل سبز

36- لباس شب پر زرق و برق

سایه های تیره مخملی نسبت به رنگ های روشن ترجیح داده می شود. دامن شیک سکسی خود را با یقه V  صورتی ست کنید تا ظاهری عالی در شب داشته باشید.

لباس شب پر زرق و برق

37– لباس مشکی مخملی با اکسسوری های طلایی

رنگ مورد علاقه همه مشکی است و برای همه زیبا به نظر می رسد. لباس های مشکی مخملی محبوب هستند و هر خانمی باید یکی از آن ها را در کمد لباس خود داشته باشد.

یک پیراهن آستین کامل مشکی زیر یک لباس مخملی بپوشید و بوت های چرمی مشکی را با یک کیف پول و عینک آفتابی هماهنگ کنید. برای جذاب‌تر کردن لباس‌هایتان، آن را با یک کمربند طلایی ست کنید. موهای خود را با قسمت مرکزی برای آرایش مو فر کنید.

لباس مشکی مخملی با اکسسوری های طلایی

38- نگاه به استایل ساده 

سبز و سفید معمولاً ترکیب رنگ خوبی هستند زیرا هر دو رنگ‌های زنده هستند.

یک لباس اسلیپ سبز رنگ زیبا بپوشید و آن را با بوت های سفید ترکیب کنید. برای تکمیل ظاهر، عینک آفتابی مشکی خنک و مدل موی ساده وسط را اضافه کنید و آماده حرکت هستید.

نگاه به استایل ساده 

44– بلوز مخملی با شلوار جین

مخمل کمی حجم می دهد، اما به این معنی نیست که خانم های سایز بزرگ نمی توانند آن را بپوشند. یک روکش مخملی وقتی با شلوار جین مشکی ست می شود هیجان انگیز به نظر می رسد.

برخی از اکسسوری مانند ساعت و حلقه را ست کنید، و همه چیز برای یک روز نه چندان رسمی در پیش رو دارید.

بلوز مخملی با شلوار جین

45– با کت خز مصنوعی

یک لباس مخمل مشکی با یک پیراهن مشکی ساده زیر آن بپوشید. یک کمربند به دور کمر و یک ژاکت خز سبز روی لباس اضافه کنید.

از بوت های مشکی تا مچ پا و یک کیف کراس‌بادی مشکی مناسب استفاده کنید. گوشواره هایی را با رنگ مسی انتخاب کنید که مکمل کمربند باشد.

با کت خز مصنوعی

سوالات متداول

س) آیا می توانید یک لباس مخملی به تنهایی بپوشید؟

می توانید یک لباس مخملی بپوشید بدون اینکه آن را با چیزی مانند ژاکت، پیراهن یا کت بپوشید. این به شما بستگی دارد که چگونه می خواهید آن را بپوشید، اما فراموش نکنید که آن را با اکسسوری مد روز ست کنید تا ظاهر خود را زیباتر کنید. می‌توانید این مجموعه را با بوت های تا روی زانو یا تا مچ پا و کیف‌های شیک تزیین کنید.

س) آیا لباس مخملی باید تنگ باشد؟

برای هر لباس رسمی، مهم است که سایز مناسب را انتخاب کنید از آنجایی که مخمل معمولاً کمی بزرگ است و یک ماده قابل کشش است می توانید هنگام خرید آن را یک سایز کمتر استفاده کنید.

س) چه زمانی می توانم لباس مخملی بپوشم؟

یک لباس مخملی برای مناسبت های مختلف از جمله عروسی، مهمانی دوستان و گردش های غیررسمی مناسب است. ممکن است در فصل های تابستان و زمستان یک لباس مخملی بپوشید.

در تابستان می توانید آن را همانطور که هست بپوشید و در زمستان آن را با یک ژاکت برای ظاهر غیر رسمی و یک کت کتانی برای ظاهر رسمی استفاده کنید.

س. آیا می توانم در تابستان ها مخمل بپوشم؟

شما می توانید در تابستان مخمل بپوشید مگر اینکه دمای هوا در کشور شما از 40 درجه عبور نکند یا نزدیک شود. برای پوشیدن مخمل در تابستان، نوع سبک وزن را انتخاب کنید.

س. چه پارچه ای با مخمل می آید؟

مخمل پارچه ای است که حالات بسیار پر جنب و جوش می دهد. اگر به مخمل کامل علاقه ندارید، به شما توصیه می کنیم آن را با پارچه های ظریف و به همان اندازه مسحورکننده مانند ساتن، ابریشم یا توری ست کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *