هودی را با دامن ست کنید

  • توسط مریم
  • ۲ سال پیش
  • 0
هودی را با دامن ست کنید

هودی را با دامن ست کنید

هودی را با دامن ست کنید :‌ ما در مورد ترکیب های مختلف با هودی به شما گفته ایم، و این بار می خواهیم ایده های کاملا شیک و کاملا شیک را با شما به اشتراک بگذاریم. و امروز بیایید روی روش هایی تمرکز کنیم که چگونه می توانید یک سویشرت هودی را با دامن ترکیب کنید. مثل همیشه، اول از همه، شما باید یک نوع گرمکن از سایز بزرگ تا بلند، کوتاه تا بلند، تزیین شده تا آستین کوتاه، آستین بلند تا جیب دار و … انتخاب کنید. افزودنی عالی به هودی جدید شما به عنوان مثال، شما می توانید چین دار، نامتقارن، دکمه جلو، کمربند، کمر بلند، بسته بندی و موارد دیگر. پس از آن می توانید رنگ مورد علاقه خود (یا چاپ) را برای وسایل جدید خود انتخاب کنید و سعی کنید آنها را با سایر لباس ها، اکسسوری ها و کفش ها ترکیب کنید. اکنون می توانید به پایین پیمایش کنید تا همه ایده های جمع آوری شده را در نظر بگیرید و الهام بگیرید.

استایل هودی با دامن سیاه و سفید

اگر می خواهید ظاهری چشم نواز ایجاد کنید، می توانید یک هودی کراپ با برچسب آبی و سفید انتخاب کنید و آن را با دامن میدی چرم مشکی، کت مشکی و قهوه ای، عینک آفتابی، کلاچ نقره ای و چکمه های بلند نقره ای ترکیب کنید. یا می توانید یک سویشرت هودی خاکستری روشن پیدا کنید و آن را با عینک آفتابی سایز بزرگ، دامن بلند مشکی تا روی زانو، جوراب شلواری توری و چکمه های مچ پا با چاپ مار مشکی و قهوه ای ترکیب کنید. برای ایجاد یک لباس غیررسمی اما همزمان زنانه، می‌توانید یک سویشرت هودی خاکستری انتخاب کنید و آن را با یک کت جین، یک کیف بند زنجیر بادی تزئین شده، یک دامن میدی چین‌دار سفید و یک کفش ورزشی سفید ست کنید.

چند نمونه استایل:

با کت چرم مشکی و کفش ورزشی مشکی و سفید

هودی را با دامن ست کنید

با چکمه های پلتفرم چرمی مشکی

هودی را با دامن ست کنید

با چکمه های پاشنه دار ساق بلند مشکی

هودی را با دامن ست کنید

با کت جین، کیف بند زنجیری تزئین شده و کفش ورزشی

هودی را با دامن ست کنید

با عینک آفتابی سایز بزرگ، جوراب شلواری توری و نیم بوت با چاپ مار قهوه ای و مشکی

هودی را با دامن ست کنید

با عینک آفتابی و صندل تخت راه راه آبی سرمه ای و سفید

هودی را با دامن ست کنید

با عینک آفتابی، کت میدی مشکی و قهوه ای، کلاچ نقره ای و چکمه های بلند نقره ای

هودی را با دامن ست کنید

استایل هودی با دامن های رنگی و چاپی 

برای کسانی که دوست دارند تکه‌های رنگ روشن بپوشند، پیشنهاد می‌کنیم یک دامن میدی جلوی دکمه‌دار سبز انتخاب کنند و آن را با یک هودی خاکستری روشن، یک کیف چرمی نارنجی و کفش‌های ورزشی سیاه و سفید ترکیب کنند. یا می توانید یک سویشرت هودی نارنجی پیدا کنید و آن را با یک دامن میدی جلوی دکمه دار زرد و مشکی، یک کیف چرمی قهوه ای و کفش های تخت بند دار بژ ست کنید. یک ایده جالب دیگر ترکیب یک سویشرت هودی با برچسب مشکی با دامن نامتقارن صورتی کمرنگ، کیف کمری قرمز، عینک آفتابی و چکمه های پاشنه بلند توری خاکستری تیره است. برای یک لباس راحت و دنج می توانید ترکیبی را با یک تی شرت سفید، یک هودی خاکستری روشن، یک دامن میدی خاکستری روشن، یک کت میدی بژ، یک کفش تخت چرم سفید و یک کیف چرمی مشکی تکرار کنید. برای ایده‌های شگفت‌انگیزتر و شگفت‌انگیزتر می‌توانید به زیر نگاه کنید.

چند نمونه استایل

با کیف کراس بادی تزئین شده چرمی مشکی، چکمه های پاشنه دار جیر مشکی و عینک آفتابی بزرگ

هودی را با دامن ست کنید

با کیف چرم قهوه ای و کفش تخت بژ

هودی را با دامن ست کنید

با لباس میدی چاپ پلنگی، کیف مشکی و زرد، گوشواره طلایی و کفش سبز

هودی را با دامن ست کنید

با جوراب سبز زیتونی و کفش های تخت تزئین شده با چرم مشکی

هودی را با دامن ست کنید

با کیف چرمی نارنجی و کفش های کتانی مشکی و سفید

هودی را با دامن ست کنید

با عینک آفتابی سایز بزرگ و کفش های تخت توری سفید و مشکی

هودی را با دامن ست کنید

با عینک آفتابی گرد، کیف کراس بادی مخملی سبز طلایی و زمردی و کفش های تخت توری سفید، سبز و قرمز

هودی را با دامن ست کنید

کلام آخر: 

امیدواریم از این استایل ها لذت برده باشید. استایل هودی با دامن از استایل های سلیقه ای و ترندی سال 2022 هستند که طرفداران زیادی پیدا کرده اند. نظر خود را برای ما بنویسید. همچنین می توانید بخوانید:  چند ایده جذاب استایل با کاردیگان یا ژاکت کش باف پشمی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *