چند استایل جذاب دختران کره ای

  • توسط مریم
  • ۱ سال پیش
  • 0
چند استایل جذاب دختران کره ای

چند استایل جذاب دختران کره ای

چند استایل جذاب دختران کره ای :‌این واقعیت را نمی توان انکار کرد که سبک لباس کره ای به طور گسترده در سراسر جهان محبوبیت دارد و همه آنها به دلایل درستی هستند. جای تعجب نیست که هفته مد سئول که آغاز شد، پس از آن طراحان از سراسر جهان همیشه آماده شرکت در آن هستند. امروزه با مشاهده هجوم مد کره ای در همه جا، این مقاله را آماده کرده ایم تا شما را با هر آنچه که باید در مورد آن بدانید آشنا کنیم.

اضافه کردن لایه ها با بافت

مد کره ای فقط لباس های کوتاه نیست. اگر دقت کنید، آنها عاشق بافت، الگوها و عدم تقارن هستند. یک ژاکت خز مصنوعی به کت و شلوار، شلوار یا لباس دکمه دار خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید کمی جلوتر بروید و چکمه‌های رزمی و عینک‌های گرد را اضافه کنید.

چند استایل جذاب دختران کره ای

شلوارک و تاپ راه راه پررنگ

در حالی که شلوارک برای هیچ یک از ما تازگی ندارد، ست کردن آنها با یک تی شرت راه راه آبی پررنگ ممکن است اولین انتخاب شما نباشد، اما پیشنهاد می کنیم این ست را امتحان کنید.

چند استایل جذاب دختران کره ای

لباس زمستانی چهارخانه یقه اسکی

می توانید برای الهام گرفتن از مد بسیار مورد نیاز به کره ای ها برگردید و آنها هرگز شما را ناامید نخواهند کرد. پیراهن‌های چهارخانه همه جا هستند و می توانید انها را تهیه کنید. می پرسید چرا یقه یقه اسکی؟ اگر متوجه شده‌اید، کره‌ای‌ها لباس‌های کوتاه می‌پوشند، اما یقه‌ها هرگز باز نیستند، بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا لباسی برای یک شب دنج زمستانی وجود دارد. جوراب‌های بلند یکی دیگر از مدهای خیابانی است که کره ای ها عاشق آن هستند.

چند استایل جذاب دختران کره ای

ژاکت اورسایز و یک دامن پلیسه

دامن های چین دار جعبه ای خط A یا پپلوم و تاپ های کرست مد غربی را فریاد می زنند. کمی به سمت شرق حرکت کنید، و متوجه خواهید شد که آنها کمی متفاوت لباس می پوشند و چیزی که بقیه جهان نیز می توانند اتخاذ کنند. یک دامن پلیسه دار آکاردئونی که جنبه زنانه شما را برجسته می کند و یک پلیور سایز بزرگ ممکن است یک جفت غیر معمول باشد، اما از آنجایی که مد K است، کار می کند. یک کیف زنجیری یا یک کلاچ جعبه ای برای تکمیل ظاهر به همراه داشته باشید.

چند استایل جذاب دختران کره ای

دامن چین دار

ما تمایل داریم فرض کنیم که مد کره ای در مورد پالت های رژگونه، هلویی و صورتی است. اما، آنها می توانند بسیار عجیب و غریب باشند، و شما در دقیقه ای که در خیابان ها راه می روید متوجه خواهید شد. متوجه خواهید شد که زنان کره‌ای ترکیب‌هایی را انتخاب می کنند که در غیر این صورت استفاده از آن‌ها را در نظر نمی‌گیریم و با اطمینان این کار را انجام می‌دهیم. دامن مخملی ژولیده با ژاکت یا پیراهن گشاد، ظاهری جذاب است که باید امتحان کنید.

چند استایل جذاب دختران کره ای

شلوار جین و ژاکت گشاد

از طراحان کره ای بپرسید، آنها به شما خواهند گفت که شلوار جین بوتکات، چکمه و تی شرت های گرافیکی عشق هستند. شما می توانید همه آن را در یک لباس مجزا بیاورید یا آنها را جداگانه استفاده کنید. شلوار جین بوت‌کات و یک ژاکت زرد بزرگ کاملاً با صحنه مد کره‌ای مطابقت دارد.

چند استایل جذاب دختران کره ای

مد زمستانی

زمستان های خود را مانند کره ای ها با یک پالتو خز مصنوعی یا یک ژاکت ضخیم و بزرگ گرم کنید. کره ای ها اعتقاد راسخ دارند که زیبایی در جزئیات است و بنابراین ژاکت های زمستانی با برش ها، طرح ها یا طرح های متنوع با چکمه های تا زانو یا رزمی کار را برای شما انجام می دهند. لازم نیست به کارت سایه معمولی پایبند باشید – اگر بخواهید، با ژاکت های مرجانی، زرد یا آبی و طرح های هندسی استفاده کنید.

چند استایل جذاب دختران کره ای

لباس پیراهن – مد تابستانی

همانطور که بحث کردیم، همه آنها را می‌بینید که شلوار کوتاه یا دامن فوق‌العاده کوتاهی پوشیده‌اند، اما در نشان دادن دکل‌هایشان که بسیار متفاوت از غرب است، بزرگ نیستند. اما، شگفت‌انگیز است که چگونه آنها با الگوها بازی می‌کنند و به شما این احساس را می‌دهند که فقط به این دلیل که استایل خاصی نپوشیدید، یک استایل را از دست نمی‌دهید. و بنابراین شما در تابستان لباس های سرد و سرد، لباس های پیراهن، لباس های بازی، شورت و غیره را می بینید. اما، یک پیراهن یا تی‌شرت گرافیکی با کفش، عینک رنگی و فدورا شما را به فرهنگ کره‌ای هدایت می‌کند.

چند استایل جذاب دختران کره ای

لباس های دو تکه 

در حالی که تعداد زیادی از لباس‌های شیک دیده می‌شوید، اما اگر بدانید کره‌ای‌ها دو تکه لباس بسیار ساده را انتخاب می‌کنند، نه فقط از نظر رنگ، بلکه الگو، استایل و غیره، تعجب می‌کنند و آن‌ها را کنار هم می‌گذارند، و اشکالی ندارد. . حتی اگر تمایل دارید این لباس را با چکمه های تا زانو یا کت و شلوار ست کنید، هیچ کس جلوی شما را نمی گیرد – فوق العاده شیک است.

چند استایل جذاب دختران کره ای

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب برای طرفداران مد کره ای مورد قبول و مورد پسند بوده باشد. همچنین پیشنهاد می کنیم از مطلب بعدی دیدن فرمایید: 10 استایل تامبوی که باید ببینید

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *