انواع مختلف پارچه را امتحان کنید.

آیا میدانید چگونه جسورانه لباس بپوشید؟

آیا میدانید چگونه جسورانه لباس بپوشید؟ آیا تا به حال خواسته اید حس مد خود را با پوشیدن الگوهای جسورانه، سرگرم کننده و رنگ های روشن نشان دهید اما هرگز نمی دانید چگونه؟ در اینجا می‌توانید دریابید که چگونه جسورانه لباس بپوشید و هر کجا که می‌روید بیانیه‌ای داشته باشید.

یاد بگیرید که راحت لباس بپوشید

برای اینکه جسورانه بپوشید باید با توجهی که یک استایل جسورانه به خود جلب می کند مشکلی نداشته باشید مردم به کسانی که متفاوت به نظر می رسند خیره می شوند و لباس های جسورانه راهی است که افراد متفاوت به نظر می رسند.

هنگامی که با این ایده که مردم به شما خیره می شوند خوب هستید، می توانید سفر جسورانه لباس پوشیدن خود را آغاز کنید. زمان می برد تا از ظاهر خود اطمینان داشته باشید تا جایی که مردم به شما خیره شوند، احساس خوبی داشته باشید عجله نکنید

آیا میدانید چگونه جسورانه لباس بپوشید؟

سبک خود را پیدا کنید وقتی جسورانه لباس می پوشید

می خواهید ایده ای از سبک منحصر به فرد خود داشته باشید هر کسی سبک منحصر به فرد خود را دارد. چه ترجیح دادن به لباس یا شلوار، آبی یا سبز، یا کفش های کتانی در مقابل صندل، هرکسی ایده ای از لباس پوشیدن دارد و فهمیدن این موضوع راه خوبی برای شروع جسورانه لباس پوشیدن است!

به یاد داشته باشید که جسورانه لباس پوشیدن لزوماً به معنای احمقانه لباس پوشیدن یا پوشیدن چیزهایی نیست که هرگز نمی خواهید بپوشید. این به معنای داشتن اعتماد به نفس و شجاعت در هنگام انتخاب لباس و هنگام پوشیدن ظاهر متفاوت است.

آیا میدانید چگونه جسورانه لباس بپوشید؟

آنچه در حال حاضر دارید را در نظر بگیرید

بسیاری از اوقات مردم فکر می کنند که برای جسورانه پوشیدن لباس باید یا بیرون بروید و یک کمد لباس کاملاً جدید بخرید یا چیزهای جدیدی بسازید. با این حال، این مورد نیست.

می توانید با استفاده از آنچه در خانه دارید جسورانه لباس بپوشید. ترکیب الگوها و رنگ های مختلف با هم راه آسانی برای جسورانه لباس پوشیدن است.

به عنوان مثال، اگر شما یک پیراهن بنفش روشن دارید به جای ست کردن آن با یک شلوار جین تیره، سعی کنید به جای آن شلوار سبز روشنی را انتخاب کنید که در پشت کمد خود انداخته‌اید.

آیا میدانید چگونه جسورانه لباس بپوشید؟

کمد لباس خود را بررسی کنید.

روزی را انتخاب کنید که کمی وقت دارید و کمد خود را مرور کنید. تمام لباس های خود را امتحان کنید تا بدانید چه چیزی مناسب است و چه چیزی مناسب نیست.

لباس هایی را که مناسب نیستند انتخاب کنید و آنها را در یک جا جدا کنید که از شر آنها خلاص شوید. برای لباس‌هایی که مناسب هستند آن‌ها را بر اساس نوع لباس به دسته‌هایی تقسیم کنید.

یک دسته شلوار، یک دسته لباس، یک دسته پیراهن لباس، یک دسته تی شرت، و غیره داشته باشید جدا کردن این تکه ها باعث می شود که بدانید همه چیزهایی که قبلاً دارید را برای شما آسان تر می کند بنابراین جفت کردن کارها بعداً آسان تر خواهد شد.

کمد لباس خود را بررسی کنید.

لباس ها را ست کنید

یک گام مهم در لباس پوشیدن جسورانه و دور شدن از آن، جفت کردن چیزهایی است که جسورانه هستند اما همچنان با هم کار می کنند. هر کسی می‌تواند رنگ‌ها و الگوهای تصادفی را با هم ترکیب کند و یک لباس بسازد، اما خوب انجام دادن آن تا جایی که خوب به نظر برسد داستان دیگری است.

هنگام چیدن یک لباس، رنگ ها، طرح ها و پارچه ها را در نظر بگیرید که به خوبی با هم کار می کنند.

کمد لباس خود را بررسی کنید.

رنگ را در نظر بگیرید

رنگ ها در تعیین ترکیب رنگی خوب مفید باشد شما می توانید به راحتی یکی را آنلاین پیدا کنید و رنگ ها را با استفاده از آن بررسی کنید رنگ های اصلی و ثانویه و تفاوت در سایه های رنگی مختلف را بررسی کنید.

رنگ را در نظر بگیرید

الگوها را در نظر بگیرید

الگوها راه بسیار خوبی برای برجسته شدن هستند اما به شرطی که به درستی با هم جفت شوند! به عنوان مثال، خطوط چهارخانه و راه راه معمولاً با هم عالی به نظر نمی رسند.

خال های چهارخانه و پولکا معمولاً خیلی خوب با هم ست می شوند! هزاران الگوی مختلف در جهان وجود دارد، بنابراین از آزمایش کردن نترسید.

الگوها را در نظر بگیرید

انواع مختلف پارچه را امتحان کنید.

چرم کار کردن با آن بسیار سرگرم کننده است و می تواند در بسیاری از رنگ های سرد موجود باشد. ابریشم، مواد پارچه، پنبه، ترمه، پشم، چرم، و آنگورا چند بافت عالی هستند که به زیبایی ظاهری کمک می کنند!

از لباس های متضاد پرهیز کنید. معمولاً رنگ‌های مختلف در کنار هم خیلی با هم برخورد نمی‌کنند تا بتوانید از پوشیدن آن‌ها خلاص شوید. با این حال، همانطور که در بالا ذکر شد، برخی از الگوها به خوبی با هم هماهنگ نیستند.

یک گام آسان برای جلوگیری از درگیری این است که لباس ها را به بیش از 2-3 الگو در یک زمان محدود کنید. الگوهای بیش از حد می تواند باعث شود همه چیز کمی دیوانه به نظر برسد، بنابراین محدود کردن آنها باعث می شود کمتر نگران آن باشید و باعث می شود همه چیز کم رنگ تر و طبیعی تر به نظر برسد.

انواع مختلف پارچه را امتحان کنید.

حتما رنگ الگوهای خود را نیز با دقت در نظر بگیرید. از دانش رنگ خود استفاده کنید که الگوهای مطابقت با رنگ‌هایی که به خوبی کار می‌کنند. این به جلوگیری از درگیری کمک می کند و لباس را یکدست تر نشان می دهد.

مهم ترین مرحله در لباس پوشیدن جسورانه، تکان دادن ظاهرتان است. وقتی با اعتماد به نفس راه می روید و در لباسی که می پوشید احساس راحتی می کنید، برای دیگران جسورتر به نظر می رسید. بایستید، سربلند باشید و لبخند بزنید ! عالی به نظر می آیی!

پرسش و پاسخ آیا میدانید چگونه جسورانه لباس بپوشید؟

سوال

آیا پیراهن آبی و رنگ خاکستری به اندازه کافی خوب است؟ من در این زمینه احساس راحتی بیشتری می کنم، اما دیگران به من می گویند که به اندازه کافی شیک نیستم.

پاسخ جامعه

اگر در لباسی که می پوشید احساس راحتی و خوشحالی می کنید، قطعا به اندازه کافی خوب است. بخشی از جسور بودن این است که به نظر دیگران درباره ظاهر شما اهمیت ندهید. تا زمانی که شما آن را دوست دارید، این چیزی است که مهم است.

با این حال، جسور بودن همچنین به معنای تمایل به ریسک کردن با ظاهرتان است. شما همیشه می توانید به لباس پوشیدن خود همانطور که می خواهید ادامه دهید، اما سعی کنید چند تکه جدید را به کار ببرید تا واقعاً بازی خود را افزایش دهید و در بالای همه چیز بمانید.

انواع مختلف پارچه را امتحان کنید.

نکات

یک راه خوب برای یافتن رنگ هایی که به خوبی با هم کار می کنند، مشورت با نمودار رنگی برای ایده گرفتن است. سعی کنید رنگ های مختلف را نزدیک یکدیگر قرار دهید و آنقدر با هم مقایسه کنید تا ترکیبی داشته باشید که برایتان جذاب باشد.

لباس راحت انتخاب کنید! اگر در لباسی که می پوشید راحت باشید ظاهر و احساس بهتری خواهید داشت. برای جسور و شیک به نظر رسیدن نیازی به پوشیدن شلوارهای بسیار تنگ یا کلاه های واقعا بزرگ ندارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *